Лікарі алергологи в Києві (Голосіївський район)

Валерія
Велика дяка лікарю Бачинській Олені Юріївні, була алергія на ліки вона надала вірне лікування і з першого дня лікування я почала швидко одужувати. Компетентний спеціаліст, рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Петр Н.
Лікар дуже сподобалася. Задавала багато питань про мій стан, провела огляд, щоб виключити простудні захворювання. Було видно, що фахівець дійсно зацікавлена у вирішенні проблеми. Відповіла на всі мої запитання, детально роз'яснила план лікування. Буду звертатися ще!
18 лютого '20 г.
Роман Г.
Всім залишилися задоволені! Все добре, і підхід, і лікар. Прийом пройшов на європейському рівні, такого, чесно кажучи не очікували. Все просто чудово. Ми залишилися дуже задоволені. Лікування допомагає. Почуваю себе значно ліпше!
14 лютого '20 г.
Алла
Аллерголог – это специалист на вес золота. К сожалению, довелось встретиться с врачами, которые не могут отличить банальную сыпь от реальной аллергии. Когда пришла на прием к Елене Юрьевне, не могла поверить, что наконец то передо мной нормальный специалист. Советую ее всем. Поверьте, найти такого специалиста очень сложно!
24 січня '20 г.
Викликати лікаря додому
Лікар займається лабораторною діагностикою алергічних реакцій, з подальшим їх лікуванням. Спеціаліст усуває алергію різної етіології, включаючи сезонні загострення, алергічний риніт, кон'юнктивіт. Прийом ведеться за попереднім записом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Алерголог дитячий
Займається лікуванням станів, які супроводжуються харчовою алергією, проявом кропив’янки, алергічного риніту, симптомами гастроінтестинальної алергії та алергічного кон’юнктивіту. Кандидатка медичних наук, авторка 13 наукових робіт, патенту на винахід, авторка патенту на корисну модель.
Педіатр, дитячий алерголог
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань органів травної та дихальної систем. Здійснює спостереження і ведення дітей, що часто хворіють. Успішно лікує атопічний дерматит, бронхіт та бронхіальну астму, кропив'янку. Спеціалізується на складанні плану індивідуальної вакцинації для дітей з алергічними захворюваннями та для дітей, які не вакцинувалися вчасно.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Педіатр, алерголог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних захворювань у дітей та підлітків. Консультує з питань харчування та вакцинопрофілактики. Лікує патології травної системи, ГРВІ, риніти, ларингіти, бронхіти, інфекційні хвороби, бронхіальну астму, кропив'янку, атопічний дерматит, пневмонії та інші захворювання.
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Алерголог
Лікар займається діагностикою та лікуванням алергічних захворювань. Здійснює молекулярну діагностику алергії. Веде пацієнтів в період лікування, контролює динаміку захворювання. Приймає пацієнтів з алергічним ринітом, кон'юнктивітом, бронхіальною астмою, атопічним і контактним дерматитами.
Записатися на прийом6 онлайн записів
Дерматовенеролог, трихолог, дерматокосметолог, дерматохірург
Лікар спеціалізується на лікуванні та усуненні недоліків шкіри на обличчі та тілі, проведенні відновлювальних процедур, апаратних процедурах, видаленні родимок, лазерних методиках, anti-age терапії, лікуванні вугрової хвороби, зморшок. Збирає анамнез, проводить огляд, направляє на лабораторні та інструментальні дослідження. Лікує випадіння волосся.
Дерматовенеролог, трихолог, дерматокосметолог, дерматохірург
Фахівець із лікування та відновлення шкіри, усунення недоліків, новоутворень, лікування випадіння волосся, лікування вікових змін, птозу очей, контуру обличчя, набряків. Лікування акне, розацея. Лікар консультує, збирає анамнез, робить дерматоскопію, трихоскопію, призначає лабораторні дослідження.
Консультація от 500
Трихолог, дерматокосметолог
Фахівець із лікування та відновлення шкіри, усунення недоліків, лікуванняакне, демодекозу, розацея, випадіння волосся,хлоазма (пігменту), лікування вікових змін, птозуобличчя, набряків. Лікування акне, демодекозу, розацея, куперозу.