Сторінка 2. Лікарі гінекологи в Києві (метро Деміївська)

Дарий Александр Семёнович, я благодарна Вам за то, что подарили мне счастье материнства! За отзывчивость и колоссальную поддержку! Я всегда Вас буду помнить! Мне не хватает слов, чтобы выразить эту огромную благодарность Вам и всей команде клиники. Ваш труд заслуживает самой высокой награды. Вы отличный профессионал, золотой врач, безупречный специалист своего дела! К каждому пациенту относитесь как к родному, со своим подходом, Вы восхищаете своей самоотдачей любимому делу! Спасибо Вам за всё!
30 листопада '-1 г.
Другий раз була у Олександра Семеновича. Дуже сподобалося. Перший раз потрапила до нього влітку, ось через рік вирішила повторити візит. Зайвого не призначить, все пояснить. Особливо важливо для тих, хто любить себе накручувати.
18 лютого '20 г.
Olga
Все було чудово. Мені дуже швидко дали відповідь на всі ті питання, які цікавили. Мені все дуже сподобалося. Тому що у попередня лікаря, огляд та консультація бажали бути кращими. Тут все на найвищому рівні! Однозначно буду рекомендувати.
02 лютого '20 г.
Кому нужен отличный врач, рекомендую Галину Ивановну. У нее проходила диагностику, затем лечение. Все прошло отлично, теперь чувствую себя замечательно. Планирую в дальнейшем беременность. И теперь знаю, к кому обратиться.
22 березеня '19 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар займається діагностикою та терапією запальних захворювань жіночих статевих органів. Лікує також патології шийки матки, порушення менструального циклу, аномальні маткові кровотечі. Виконує кольпоскопію, установку (видалення) внутрішньоматкової спіралі. Проводить УЗД органів малого таза.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні безпліддя та інших гінекологічних захворювань. Виконує ультразвукове дослідження органів малого таза. Проводить екстракорпоральне запліднення. Приймає пацієнток з невиношуванням і завмерла вагітністю в анамнезі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар Регеда С. І. спеціалізується в області ендокринної гінекології, оперативної гінекології, акушерства. З метою діагностики захворювань шийки матки застосовує такі методи, як кольпоскопія та УЗ-дослідження, володіє методами ендоскопічної гінекології. Застосовує у роботі консервативні методики лікувальної терапії гінекологічних патологій. Спеціаліст має більше п'ятдесяти наукових робіт, бере участь в розробці методичних рекомендацій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, УЗД-фахівець. Надає консультаційні послуги. Діагностує і лікує запальні, інфекційні та пухлинні захворювання жіночої статевої сфери. Особливу увагу приділяє лікуванню патологій шийки матки - ерозії, дисплазії. Володіє сучасними методиками їх усунення. Проводить УЗД органів малого таза. Бере мазок на флору.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Гінеколог дитячий та підліткового віку
Лікар займається лікуванням патологій статевих органів, молочних залоз і деяких гормональних порушень у дівчаток від народження і до 18 років. Приймає пацієнток з передчасним дозріванням, зрощенням губ, травмами зовнішніх статевих органів і ендометріоз. В роботі використовує сучасні методики.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог
Тетяна Феофанівна є експертом у діагностиці та лікуванні безпліддя, доброякісних пухлин жіночої статевої сфери, дизгормональних захворювань у жінок будь-якого віку. Здійснює профілактику та лікування порушень, пов'язаних з менопаузою. Тетяна Феофанівна є провідним вченим у сфері акушерства та гінекології. Фахівець заснувала школу ендокринної гінекології в Україні, з її ініціативи у клінічну практику українських акушерів-гінекологів були впроваджені органозберігаючі методи терапії міоми матки, у тому числі із застосуванням технології емболізації маткових артерій і всіляких інших мініінвазивних методик з використанням різних видів енергій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Гінеколог
Доктор займається діагностикою та лікуванням гінекологічних патологій. В роботі використовує сучасні та традиційні методики. Проводить пластичні операції на піхві. Лікує кісти, фіброміоми, патології маткових труб і ендометріоз.
Консультація от 580 грн.
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар здійснює прийом пацієнток з гінекологічними захворюваннями. Лікує молочницю, міому матки, кісти яєчників, клімакс, ендометрит, ендометріоз, ерозію шийки матки і безпліддя. Виконує ультразвукове дослідження органів малого тазу і відеокольпоскопію. В роботі використовує сучасні методики.
Ендоскопіст
Лікар спеціалізується на виявленні патологічних відхилень органів травної системи. Діагностує поліпи в шлунку, дивертикулез кишечника, коліт, виразку і гастрит. Оцінює загальний стан слизових оболонок органів шлунково-кишкового тракту. Приймає по запису.