Лікарі стоматологи в Києві (метро Деміївська)

Кирилл
Полтора года назад пролечил последний больной зуб у Анны Владимировны. Теперь только на чистку да профилактические осмотры записываюсь к ней. Благодаря Волокитиной я спокоен за свои зубы на 100%.
05 лютого '17 г.
Очень хороший доктор. Мне понравился его подход к пациентам. Лечение провел на высшем уровне. Теперь буду обращаться только к нему.
15 лютого '17 г.
назар
Дуже хороший стоматолог, багато в чому допоміг мені, порадив мені масу порад і ще мене здивувало те що я замінив що в нього багато нових книг по стоматології а це означає що він вдосконалюється
18 січня '17 г.
Мила
Очень опытный врач, в то же время лечит безболезненно, с использованием всех современных методик. Рекомендую как замечательного специалиста, заслуживающего доверия
15 грудня '16 г.
Стоматолог-ортопед
Стоматолог-ортопед вищої лікарської категорії займається незнімним і бюгельним протезуванням зубів. Виконує воскове моделювання, що дає можливість подивитися результат установки протезів у вигляді моделі ще до початку процедур. Складається в асоціації стоматологів України. Надає послуги установки металокерамічних і керамічних коронок на зуби.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог-терапевт, ортопед, ортодонт
Доктор Волокітіна Анна Володимирівна має вищу кваліфікаційну категорію в стоматології. Спеціалізується на терапії і естетичної реставрації. Встановлює вініри і люмініри. Також займається ортодонтичним лікуванням, виправляє патології прикусу з використанням елайнеров. Практикує комплексний підхід до терапії, взаємодіє з лікарями інших спеціалізацій при ускладнених формах хвороб. Має членство асоціації стоматологів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог-терапевт
Доктор Смирнов Юрій Володимирович спеціалізується в області ендодонтичної стоматології. Консультує, на ранніх стадіях розвитку діагностує каріозні поразки і тріщини зубів. Використовує сучасні методики лікування кореневих каналів, надає послуги пломбування за допомогою мікроскопа, а також лікує карієс.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.6