Лікарі алергологи в Києві (метро Деміївська)

Петр Н.
Лікар дуже сподобалася. Задавала багато питань про мій стан, провела огляд, щоб виключити простудні захворювання. Було видно, що фахівець дійсно зацікавлена у вирішенні проблеми. Відповіла на всі мої запитання, детально роз'яснила план лікування. Буду звертатися ще!
18 лютого '20 г.
Роман Г.
Всім залишилися задоволені! Все добре, і підхід, і лікар. Прийом пройшов на європейському рівні, такого, чесно кажучи не очікували. Все просто чудово. Ми залишилися дуже задоволені. Лікування допомагає. Почуваю себе значно ліпше!
14 лютого '20 г.
Алерголог дитячий
Займається лікуванням станів, які супроводжуються харчовою алергією, проявом кропив’янки, алергічного риніту, симптомами гастроінтестинальної алергії та алергічного кон’юнктивіту. Кандидатка медичних наук, авторка 13 наукових робіт, патенту на винахід, авторка патенту на корисну модель.
Алерголог
Лікар займається діагностикою та лікуванням алергічних захворювань. Здійснює молекулярну діагностику алергії. Веде пацієнтів в період лікування, контролює динаміку захворювання. Приймає пацієнтів з алергічним ринітом, кон'юнктивітом, бронхіальною астмою, атопічним і контактним дерматитами.
Записатися на прийом6 онлайн записів