Лікарі нефрологи в Києві (метро Деміївська)

Дуже грамотна жінка, все доступно та інформативно пояснила. Всі обстеження та призначення були обгрунтовані, та пояснені. Лікування виявилося ефективним, та не дорогим. Зараз моя донька почуває себе значно краще. Щиро вдячна фахівцю!
28 лютого '20 г.
Yuriy
Була з дитиною у цього лікаря. Все пройшло добре. Мені спеціаліст сподобалася. Лікар приділила нам дуже багато часу, безпомилково поставила діагноз, розписала що потрібно робити. Консультація лікаря мені дуже сподобалася. Рекомендую.
11 березеня '20 г.
Нефролог
Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань ШКТ, хвороб легень та верхніх дихальних шляхів, патологій сечостатевої системи. Приймає дорослих та дітей з гастритом, панкреатитом, холециститом, пневмонією, ХОЗЛ, тонзилітом, гайморитом, циститом. Виїжджає додому до пацієнтів, консультує з питань вакцинації.
Уролог, УЗД-фахівець
Лікар проводить широкий спектр діагностичних, ендоурологічних маніпуляцій і операцій при сечокам’яній хворобі, гіперплазії передміхурової залози і новоутвореннях сечового міхура та операції на органах сечовидільної системи та репродуктивних органах.