Лікарі психологи в Києві (метро Деміївська)

Рустам
Говорят- бывших наркоманов не бывает. Так знайте я живое опровержение этим словам. Доктор Дина Султановна мне очень помогла, а самое главное и бесценное , то что она в меня поверила. Но вместе мы справились. Я вам очень благодарен за поддержку!
21 липня '18 г.
Александр
Психотерапевт Мирзаева Дина Султановна помогла мне избавится с моей алкогольной зависимостью. Когда речь пошла о разводе , я наконец-то задумался. Понял , что сам не справлюсь. И обратился к доктору. Она дала мне шанс начать все сначала. Теперь у меня все хорошо- семья , работа, новые друзья.
30 червеня '18 г.
Психотерапевт, Психолог, Нарколог
Доктор психотерапевт, невролог, займається дослідженням причин розвитку розладів психіки, спровокованих душевними травмами і ураженням головного мозку немеханічного походження. Використовуючи сучасні методики, допомагає вилікується паціентам- ігроманам, позбутися депресії, панічних атак, табако- і наркозалежності, Мірзаєва Діна Султанівна спеціалізується на лікуванні енурезу, заїкання.
Психолог
Спеціаліст займається виявленням та корекцією дітей з особливостями розвитку. Спеціалізується на віковій дитячій психології та дитячо-батьківських відносинах. Успішно лікує аутизм, затримку мовного та психічного розвитку, синдром дефіциту уваги та гіперактивності. У своїй роботі використовує сучасні методики.