Счастливцева (Черномаз) Світлана Миколаївна

Акушер-гінеколог
Лікар першої категорії
Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на розпізнаванні, лікуванні та профілактиці гінекологічних захворювань і патологій жіночої репродуктивної системи. Займається лікуванням хвороб жіночих статевих органів, сечостатевих інфекцій, ендокринних розладів, що впливають на репродуктивну функцію жінки. Надає професійну допомогу з веденням вагітності, питань контрацепції, сексуальних порушень. Входить до асоціації акушерів-гінекологів України.

Київ вул. Деміївська, 13, оф. 3 м.Деміївська119м.Голосіївська135

Світлану Миколаївну знаю як професійного лікаря багато років. це людина, яка постійно вдосконалюється, знаю, що відвідує багато семінарів, конференцій за своїм профілем, а у сучасному світі без цього - ніяк. Або будеш виписувати допотопні рецепти і радити прадідівські методи лікування. Коли вона спілкується з тобою, то відчутно, що людина захоплена своєю справою, вона цим живе. Тому й нема втоми в очах від чергового пацієнта. До кожного у неї індивідуальний підхід, розуміє, що потрібно саме тобі. Лікування завжди унеї ефективне. Якщо потрібно також планувати вагітність і народити здорову дитину - то теж до неї. Лікаря потрібно обирати на все життя, щоб знав саме твої особливості. Я свій вибір зробила і раджу вам.
Олена
Черномаз поводиться з кожним пацієнтом привітно і доброзичливо. У такого акушер-гінеколога відчуваєш себе захищеною. Світлані Миколаївні хочеться довіряти, і вона мене особисто ніколи не підводила!

• Донецький державний медичний університет ім. М. Горького, медичний факультет, спеціальність «Лікувальна справа».

• Навчальні курси «Патологія шийки матки»;
  • Курси підвищення кваліфікації «Гінекологічна ендокринологія»;
  • Курси підвищення кваліфікації «УЗД в гінекології»;
  • Курси підвищення кваліфікації «Оперативне акушерство та гінекологія».

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.

Лікар-гінеколог надає послуги

• консультативний прийом;
  • гінекологічний огляд;
  • взяття біоматеріалу на аналізи;
  • кольпоскопія;
  • уз-діагностика;
  • призначення лікування і процедур.

Лікар-гінеколог займається лікуванням захворювань

• Дисплазія шийки матки;