Лікарі терапевти в Києві (метро Деміївська)

Мне лично понравился врач своим профессионализмом, терпением, вниманием, дальновидностью и скромностью! Прооперировалась у него недавно, продолжаю лечение. Я довольная и благодарна ему за решение моих проблем связанных с гинекологией и могу смело его рекомендовать как отличного врача! Юрию Валерьевичу РЕСПЕКТ !!!
30 листопада '-1 г.
Любов
Люблю коли, доходчиво і професіонально пояснює і ставить точні діагнози
23 квітня '18 г.
Была у врача-гинеколога (Марченко Ю.В.) на плановом осмотре. Понравился профессионализм врача: спокойно всё объяснил, ответил на все мои вопросы. Осмотр проводил осторожно и уверенно. Ко мне обращался на "Вы", что меня порадовало. Осталась довольна приёмом.
01 січня '70 г.
Таисия
Хочу висловити вдячність хорошому спеціалісту і чудовій людині Марченко Юрію Валерійовичу, ставлення до мене було і є причудове. Лікування було довге і не легке, в два етапи перша операція на шийці матки пройшла чудово, на даний час стан як у дівчинки))) потім ще одна операція були кісти, спайки і дві міоми в матці, все пройшло чудово, медсестри дуже чуйні і добрі, в лікарні тепло і затишно, дівчата на рецепшені ввічливі і усміхненні, після операції онколог і анастезіолог, на жаль не пам´ятаю їхніх імен, частенько заглядали до мене і цікавились моїм самопочуттям, що не могло не радувати. Зараз лікується чоловік також у Юрія Валерійовича, ми зараз близькі до цілі завагітніти, нехай дасть Господь здоров´я цим людям що дали мені надію бути здоровою і стати мамою. Слава Господу.
01 січня '70 г.
Акушер-гінеколог, Маммолог, УЗД-фахівець, Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар-акушер-гінеколог, доктор сімейної медицини, спеціалізується на спостереженні вагітності, виконує весь комплекс маніпуляцій в області гінекології. Проводить консультативний прийом і огляд пацієнтів, виконує профілактику захворювань молочних залоз. Проводить хірургічні операції радіохвильовим методом, виконує УЗД маткових труб. Автор науково-популярних статей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Сімейний лікар, функціональний діагност, УЗД-фахівець
Викликати лікаря додому
Доктор Марковець Євгенія Петрівна займається сімейною медициною, володіє навичками ультразвукової та функціональної діагностики організму. Консультує пацієнтів різного віку. проводить діагностику, призначає лікування хвороб дихальних шляхів, сечовивідної системи, шлунково-кишкового тракту. Проводить огляд перед вакцинацією, патронаж дітей до року.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація от 300
Терапевт, УЗД-фахівець
Лікар-терапевт спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань серцево-судинної, дихальної, мочевиводящіей системи, органів шлунково-кишкового тракту у жінок під час вагітності. Проводить підготовку до вагітності, профілактичні огляди серед чоловіків і жінок. Має вищу кваліфікаційну категорію. Володіє навичками виконання ЕКГ, УЗД-діагностики, інтерпретації рентгенівських знімків, надання невідкладної допомоги.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Терапевт, Сімейний лікар
Лікар терапевт. Надає послуги з ведення і лікування пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи, органів дихання, виконує розшифровку ЕКГ, рентгенснімков.
Консультація от 580 грн.
Дерматовенеролог, терапевт
Доктор Жук О. Б. спеціалізується на дерматологічних захворюваннях і загальної терапевтичної практиці. Проводить діагностику і лікування патологій внутрішніх органів і шкіри. У своїй практиці застосовує методи дерматоскопія, тріхоскопіі і кріотерапії.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921
Терапевт, Ревматолог
Доктор Анікєєва Тетяна Володимирівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Займається терапією захворювань різного медичного профілю. Проводить діагностичні, профілактичні заходи, лікує хворих на застуду, ГРВІ. Консультує пацієнтів з профільних питань, лікує хворих з гастритом і ендокринними захворюваннями, серцевою недостатністю. Є членом Європейського товариства кардіологів.
Сімейний лікар
Доктор Татарчук Юрій Вікторович — сімейний лікар загальної практики. Досвід роботи: 2 роки. Спеціалізується на загальних захворюваннях. Призначає терапію простудних, інфекційних і вірусних патологій. Приймає дорослих і дітей в приватному порядку. Призначає індивідуальні схеми лікування. Володіє навичками зняття та розшифровки ЕКГ.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Терапевт
Доктор Кравченко Антоніна Валентинівна має вищу категорію кваліфікації в галузі загальної терапії. Надає послуги консультації та профілактичних оглядів. Виписує рекомендації відповідно до індивідуальних показників стану здоров'я пацієнта. Лікує ГРВІ, грип, гастрити і коліти, гіпертонію, алергічні реакції у вигляді астми і висипань. Діагностує хвороби, призначає лікування або, за показаннями, пише висновок і дає направлення до відповідного вузькопрофільного фахівця.
Терапевт, кардіолог, гастроентеролог
Лікар терапевт вищої категорії. Надає послуги з лікування хронічних захворювання легенів, ішемічної хвороби серця, виразкової хвороби шлунка, володіє методиками реєстрації і розшифровки ЕКГ, холтермоніторірованія.
Терапевт
Лікар терапевт першої категорії. Надає послуги з лікування захворювань органів дихання і серцево-судинної системи, лікує захворювання органів шлунково-кишкового тракту і травної системи. Закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.