Сторінка 2. Офтальмологи в Одесі

Саша
После проведенного лечения зрение начало восстанавливаться. Большое спасибо!
30 травня '16 г.
Степан
Спасибо за помощь! Благодаря Вам болезнь ушла и я снова могу жить полноценной жизнью.
21 липня '16 г.
Николай
Хирург- "волшебник". Вернул мне зрение, за это я ему очень благодарен! Большущее Вам спасибо!!! И вообще весь персонал работает на самом высшем уровне!!!
20 лютого '18 г.
Костя
Благодарен за квалифицированную помощь. Сейчас соблюдаю все рекомендации врача и на плохое зрение больше не жалуюсь.
01 червеня '16 г.
Алла Леонидовна
Доктор провела необходимое лечение и расписала очень толковые рекомендации. Спасибо за помощь!
25 жовтня '16 г.
Ирена Макарова
Я хочу поздравить Ирину Никитичну Ганиченко с Новым годом и Рождеством и выразить свою сердечную благодарность за высокий профессионализм , квалифицированную помощь в моем очень сложном положении спасала мое зрение в 1977 году и сейчас, когда я обратилась к Ирине Никитичне через 40 лет, также с вниманием отнеслась ко мне , назначила лечение и я обрела надежду на то что я буду видеть. Ирина Никитична, здоровье Вам , Вы так необходимы нам .
03 січня '18 г.
Викликати лікаря додому
Лікар офтальмолог вищої категорії, що спеціалізується на лікуванні діабетичної ретинопатії, міопії, косоокості, вторинної катаракти. Кандидат медичних наук, власник патенту України.
Одеса пр-т Шевченка, 4 Д (2 поверх Бізнес-центру «Шевченківський») р.Приморський
Офтальмолог
Лікар офтальмолог вищої категорії, який проводить комплексне обстеження зору, лазеркоагуляцію (панретинальну, перефіричну), консультації з підбору окулярів. Має вчений ступінь кандидата медичних наук.
Офтальмолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань очей у дорослих і дітей. Консультує з приводу підбору окулярів і контактних лінз. Лікує кон'юнктивіт, кератит, блефарит, короткозорість і далекозорість, неінфекційні дерматози століття, різні патології очного яблука.
Одеса вул. Богдана Хмельницького, 1/3 р.Хаджибейський
Записатися на прийом3 онлайн записи
Офтальмолог
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії широкого спектру офтальмологічних захворювань. Здійснює прийом дорослих та дітей. Виконує офтальмоскопію та біомікроскопію очного дна. Підбирає окуляри та лінзи для зору. Успішно лікує захворювання повік переднього відділу ока та глаукому.
Офтальмолог, дитячий офтальмолог
Записатися на прийом8 онлайн записів