Тарус, центр лазерної корекції зору

5.3
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Дитяча кімната
Одеса, пр-т Шевченка, 4 Д (2 поверх Бізнес-центру «Шевченківський»)
р.Приморський
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Клініка "Тарус" — це спеціалізований медичний центр, в якому проводять корекцію зору і вирішують офтальмологічні проблеми самого широкого спектра. Установа почала функціонувати в 1998 році. Серед лікарів клініки — кандидати медичних наук. Фахівці установи регулярно проходять стажування в Європі і США.

Послуги, які надаються в медичному центрі:

• огляд кваліфікованим фахівцем;
  • апаратна діагностика патологій зору;
  • корекція зору за допомогою лазера;
  • ортокератология лінзами Парагон;
  • лікування проблем із зором у дітей;
  • лікування керакотонуса;
  • хірургічне втручання при катаракті і глаукомі;
  • коагуляція сітківки за допомогою лазера;
  • корекція косоокості;
  • виправлення дальнезоркості;
  • терапія при короткозорості і астигматизмі і ін.

Переваги клініки — новітнє обладнання, індивідуальний підхід, якісне лікування, фахівці високого класу, наявність дитячої кімнати.

Серед обладнання центру офтальмології — кератопограф Keratron Scout, Авторефкератометр Tomey, ультразвукової біометр (А-Scan) AXIS II, апарат C-Scan для комп'ютерної топографії, ультразвукової B-Scan, новітні ексимерні лазери Schwind ESIRIS і Schwind Keratom Multiscan, мультіволновой лазер NOVUS OMNI і інша передова апаратура.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Тарус, центр лазерної корекції зору, вартість послуг:

• Консультація офтальмолога Щіпуна С.К. (Головлікар центру, кандидат медичних наук)
  • Комплексна первинна діагностика зору
  • Комплексна первинна діагностика зору для пенсіонерів
  • Динамічне спостереження за пацієнтами при короткозорості, далекозорості, астигматизмі
  • Діагностика зору у напрямку вузьких фахівців (невропатолога, гінеколога, і т.д.)
  • Консультація офтальмолога по ургентної допомоги (кон'юнктивіт, травми, сторонні тіла)
  • Оптична когерентна томографія ока (ОКТ)
  • Консультація провідного лікаря-ретинолога Ганіченко І.М. (Кандидата медичних наук)
  • Ексімер-лазерна корекція зору за методикою OptiLASIK (лазерний "in situ" кератомілез) при короткозорості, далекозорості та астигматизмі
  • Ексімер-лазерна корекція зору по методиці LASEK (лазерна субепітеліальна кератектомія) при короткозорості, далекозорості та астигматизмі
  • Ексімер-лазерна корекція зору по методиці OptiLASIK (лазерний "in situ" кератомілез) при короткозорості, далекозорості та астигматизмі з формуванням тонкого клаптя
  • Персоналізована лазерна корекція зору по аналогу методу SUPER LASIK (Wavelight CustomQ) на основі даних аберометрічного аналізу при короткозорості, далекозорості, астигматизмі
  • Фототерапевтична лазерна кератектомія (ФТK) при захворюваннях рогівки, наслідки травм, опіків, та ін.
  • Річний курс ортокератологічного Лікування лінзами нічного носіння Paragon CRT на 2 очі (лінзи стандартного набору діаметра 10.5)
  • Річний курс ортокератологічного Лікування лінзами Paragon CRT на 2 очі (замовні лінзи діаметра 10.5, а також всі лінзи спеціального діаметра 11.0, 11.5, 12.0)
  • Річний курс ортокератологічного Лікування лінзами Paragon Dual Axis при астигматизмі на 2 очі (лінзи будь-якого діаметру)
  • Річний курс ортокератологічного Лікування лінзами Paragon CRT на 1 очей (стандартного або власного набору)
  • Факоемульсифікація катаракти з імплантацією Асферичної інтраокулярної лінзи
  • Факоемульсифікація катаракти з імплантацією Асферичної гідрофобної інтраокулярної лінзи з жовтим фільтром
  • Факоемульсифікація катаракти з імплантацією Торичної інтраокулярної лінзи
  • Факоемульсифікація катаракти з імплантацією мультифокальної дифракційної інтраокулярної лінзи
  • Факоемульсифікація катаракти з імплантацією мультифокальної Торичної інтраокулярної лінзи
  • Факоемульсифікація катаракти з імплантацією трифокальної асферичної ГНУЧКОЇ інтраокулярної лінзи
  • Антиглаукомна мікрохірургічна операція
  • Антиглаукомна операція із застосуванням антиглаукомного пристрою "Ex-Press 50" або "Ex-Press 200"
  • Комбінована мікрохірургічна антиглаукомна операція з факоемульсифікацією катаракти
  • Комбінована антиглаукомна операція з клапаном Ex-Press 50/200 з факоемульсифікацією катаракти
  • Лазерна коагуляція при периферичної дегенерації сітківки
  • Лазерна коагуляція при периферичної дегенерації сітківки (ускладнений варіант, показання визначаються лікарем-ретинологом)
  • Лазерна коагуляція при діабетичної ретинопатії (ДРП), тромбозах, центральної серозної ретинопатії і інших судинних аномаліях
  • Лазерна коагуляція типу "Решітка", при макулярної патології (розриви, кістозний макулярний набряк т.д.)
  • Лазер-дісцизія вторинних плівчатих катаракт, зіничних плівок, ірідотомія, швартотомія в передній і середній третини склоподібного тіла на YAG-лазері Ellex SuperQ
  • Селективна лазертрубекулопластика (СЛТ) при відкритокутовій глаукомі
  • Імплантація сферичної інтраокулярної лінзи STAAR ICL (Швейцарія) нового покоління (VICMO) при короткозорості високого ступеня
  • Імплантація торіческіх інтраокулярної лінзи STAAR ICL Toric нового покоління (VTICMO) при короткозорості і міопічному астигматизмі високого ступеня
  • Рефракційна заміна прозорого кришталика (РЗПХ) при короткозорості, далекозорості (в залежності від виду кришталика)
  • Лікування кератоконуса (ультрафіолетове зрощення за допомогою лампи Зайлера)
  • Лікування кератитів (ультрафіолетове зрощення за допомогою лампи Зайлера)
  • Річний курс Лікування лінзами Paragon Normal Eyes (склеральна лінза для Лікування кератоконуса)
  • Лікування епітеліально-ендотеліальної дистрофії рогівки (полімеризація рогівки)
  • Хірургічне Лікування косоокості на 1 м'язі
  • Хірургічне Лікування косоокості на 2 м'язах
  • Хірургічне Лікування птерігіума 1-2 ступеня
  • Хірургічне Лікування птерігіума 3-4 ступеня
  • Хірургічне Лікування птерігіума з пластикою кон'юнктиви (з лазерним втручанням)
  • Кріодеструкція кіст, кон'юнктиви, повік, кріоаплікація циліарного тіла при глаукомі
  • Введення лікарського препарату в халязіон
  • Підбір сферичних окулярів
  • Підбір астигматичних очок
  • Підбір сферичних контактних лінз
  • Підбір торичних і мультифокальних контактних лінз
  • Курс апаратного Лікування (10 сеансів) на апаратах "Каскад", "Веселка" і "АМО-Атос"
  • Курс апаратного Лікування (10 сеансів) на апараті "Амбліокор"

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Дора
24 квітня '19р.
Огромное спасибо Оксане Николаевне! Профессионализм, не шаблонный и, главное, не безразличный подход лечащего доктора, вселивший в меня веру, помогли прийти к правильному решению! Я ВИЖУ этот красивый мир!!!
Николай
Хирург- "волшебник". Вернул мне зрение, за это я ему очень благодарен! Большущее Вам спасибо!!! И вообще весь персонал работает на самом высшем уровне!!!
Николай
Проходил лечение в Юлианы Емельяновны . Все на высшем уровне. Врач от Бога. Большое Вам спасибо!!!
Ирена Макарова
Я хочу поздравить Ирину Никитичну Ганиченко с Новым годом и Рождеством и выразить свою сердечную благодарность за высокий профессионализм , квалифицированную помощь в моем очень сложном положении спасала мое зрение в 1977 году и сейчас, когда я обратилась к Ирине Никитичне через 40 лет, также с вниманием отнеслась ко мне , назначила лечение и я обрела надежду на то что я буду видеть. Ирина Никитична, здоровье Вам , Вы так необходимы нам .
Лиля
Комплексное обследование зрения проходила у офтальмолога Королевой В.В. Приятно было общаться с доктором на доступном языке. Врач грамотно ответил на все поставленные вопросы. Для коррекции зрения врач подобрал мне не только медикаментозное лечение, но и очки. Посоветовал выполнять упражнения для глаз. Лечение помогло. Спасибо.
Алла Леонидовна
Доктор провела необходимое лечение и расписала очень толковые рекомендации. Спасибо за помощь!
Света
Обращалась к доктору по поводу подбора очков. Мне очень понравилось отношение врача к ппациенту. Осмотр провела очень внимательно и выписала необходимый рецепт. Спасибо.
Леонид
Очень хороший врач. Рекомендую!
Валерий
Грамотный специалист. Рекомендую.
Спасибо за сохраненное зрение!!!
Степан
Спасибо за помощь! Благодаря Вам болезнь ушла и я снова могу жить полноценной жизнью.
Кристина
Проходила лечение у Юлианны Емельяновны по совету сестры. Очень хороший доктор, после проведенного лечения зрение стало лучше.
Костя
Благодарен за квалифицированную помощь. Сейчас соблюдаю все рекомендации врача и на плохое зрение больше не жалуюсь.
Саша
30 травня '16р.
После проведенного лечения зрение начало восстанавливаться. Большое спасибо!
Валя
11 травня '16р.
Квалифицированный специалист, которому не страшно доверить свое здоровье. Рекомендую.
Зверніть увагу на інші клініки:
Одеса вул. Дмитра Донського, 2 А/7 р.Київський
7,3
Медичний центр "Доктор Благо" — це спеціалізована наркологічна клініка, в якій проводять позбавлення про різного роду залежностей. Ведеться активна співпраця з іноземними партнерами.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Медичний центр "MADVY clinic" — це спеціалізована клініка, яка займається відновленням і підтримкою жіночого здоров'я.
Медичний центр "Женева" — це спеціалізована клініка, в якій проводять регенеративне стоматологічне лікування. Пріоритети установи — безпека, безболісність, а також ефективність. Фахівці неодноразово проходили стажування за кордоном.
6,6
Клініка "Люменис" — це спеціалізований медичний центр, який проводить лазерну епіляцію і надає комплекс косметологічних послуг. Функціонує вже більше 10 років.
Пн — Пт: 09:00-23:00 Сб: 09:00-23:00 Н: 09:00-23:00