Свідзинська Ірина Леонідівна

Офтальмолог
лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань очей у дорослих і дітей. Консультує з приводу підбору окулярів і контактних лінз. Лікує кон'юнктивіт, кератит, блефарит, короткозорість і далекозорість, неінфекційні дерматози століття, різні патології очного яблука.
Одеса вул. Богдана Хмельницького, 1/3 р.Хаджибейський

Эвдокия
Отримали детальну консультацію. Нам відповіли на всі наші запитання. Дитина була обстежена від а до я. Данні рекомендації, та призначене лікування - ефективне. Зараз краще. Ми дуже задоволені прийомом. Спасибі величезне спеціалісту.
02.04.2017
Дуже уважний доктор, і хороша людина! Таких професійних дитячих офтальмологів, мабуть, не знайдеш вже. Вміє установити контакт з дитиною, в грайливій формі проводить обстеження. Мені дуже сподобалося! Однозначно прийдемо ще! Дякую!

• 1990 р. — Одеський медичний інститут ім. М. І. Пирогова за спеціальністю «лікувальна справа».
  • 1991 р. — інтернатура по офтальмології.

• 1994, 2000, 2005, 2010, 2014 рр. — ПАК Офтальмології "дитяча офтальмологія".
  • 2010 р. — Біомікроскопія переднього відділу ока. Ускладнення контактної корекції.
  • 2017 р. — Пресбіопія, методи корекції.