Кутас Ірина Вікторівна

Офтальмолог, оптометрист
Лікар займається виявленням та лікуванням захворювань очей. Здійснює прийом дорослих і дітей. Допомагає підібрати окуляри й контактні лінзи для корекції зору. Приймає пацієнтів з далекозорістю, короткозорістю, кон'юнктивітом, катарактою і глаукомою. Проводить дослідження стану очного дна і підбирає схему лікування.
Одеса вул. Богдана Хмельницького, 1/3 р.Хаджибейський

19.03.2017
Був приємно здивований співчутливим ставленням спеціаліста до мої дитини. Якісний огляд, діагноз, консультації по телефону в неробочий час. Хороший професіонал і гідна людина. Безперечно прийдемо ще! Рекомендую усім! Дякую!
Есения
Поки що були тільки на первинному прийомі, сподобалося прямо таки всі, 5 з 5, Ірина Вікторівна все пояснює, розповідає що, чому, як і навіщо. Для мене це було важливо, зрозуміти в чому суть проблеми у мої дитини. Звертайтеся, не пошкодуєте!

• 2000 р. — ULIM Міжнародний незалежний Університет Молдови, по спеціальності лікувальна справа.
  • 2004 р. — Державний університет медицини та офтальмології ім. Н. Тестеміціану, спеціалізація (резидентура) по офтальмології.