Сторінка 3. Косметологи в Одесі

Алевтина
Несколько раз обращалась к Екатерине Леонидовне и всегда отличный результат! Рекомендую!
03 липня '16 г.
Ксения
К Екатерине Леонидовне хожу регулярно и всегда довольна результатами ее работы. Рекомендую.
01 листопада '16 г.
Сергей
Хороший врач. Качественно и быстро проводит лечение. Рекомендую.
25 травня '16 г.
Прекрасный человек и специалист. Диагностика и назначения без ошибочно. Благодарю и всем рекомендую.
26 жовтня '17 г.
Алина
Очень хороший доктор. Посещаю ее регулярно и выгляжу на все 100%!!!
21 серпня '16 г.
К Оксане Владимировне посоветовала обратиться сестра. После приема я просто влюбилась в этого доктора — она просто замечательная. Я очень довольна выбором врача!
20 травня '16 г.
Косметолог
Лікар-косметолог, займається хімічним пілінгом, чистками, обгортанням, масажем особи, лікуванням сухості шкіри, лікуванням вугровго висипання, а також проводить електропарації, кріоліфтинг і міостімуляції.
Дерматолог, косметолог
Лікар дерматолог вищої категорії, косметолог, мезотерапевт. Спеціалізується на розробці інноваційних методик і проведенні різноманітних процедур в напрямку естетичної медицини (корекція фігури, контурна пластика, ексофілація, мезотерапія, карбоксітерапіі, ін'єкції краси). Має вчений ступінь кандидата медичних наук.
Косметолог
Косметолог-дерматовенеролог другої категорії, спеціалізується на лікуванні шкірних і венеричних захворювань. В її сферу діяльності входить терапія таких хвороб, як короста, грибок шкіри і нігтів, лишай, молочниця, сифіліс, хламідіоз, мікоплазмоз та ін. Ольга В'ячеславівна, постійна учасниця професійних конференцій та телевізійних передач.
Одеса вул. Дмитра Донського, 2 А/7 р.Київський
Дерматолог, косметолог
Доктор лікує широкий спектр захворювань шкіри. У роботі використовує такі методики, як ботулінотерапія, мезотерапія, контурна пластика, плазмотерапія, біоревіталізація, фракційне омолодження СО2 лазером. Консультує з питань вибору косметики для домашнього догляду за шкірою. Лікує акне, розацеа, екзему.
Косметолог, дерматовенеролог
Лікар косметолог, дерматовенеролог, що займається лікуванням венеричних і шкірних захворювань, проведенням лазерної епіляції. Працює з сучасними методиками, спрямованими на корекцію фігури.
Lерматовенеролог, дерматоонколог, трихолог, косметолог, спеціаліст з ін'єкційних та лазерних технологій
Лікар займається діагностикою, лікуванням та профілактикою шкірних захворювань. Виконує видалення шкірних новоутворень. Проводить усунення гіпергідрозу в пахвових западинах, на стопах і долонях, біоревіталізацію, біоармування, мезотерапію обличчя та волосистої частини голови. Приймає пацієнтів з акне, розацеа, контактним дерматитом, екземою, псоріазом, гострою кропивницею, вірусними бородавками, себорейним дерматитом та іншими патологіями. Спеціаліст з ін'єкційних та лазерних технологій
Записатися на прийом1 онлайн запис
Косметолог
Лікар-косметолог, спеціаліст у галузі ін'єкційних методик, плазмоліфтингу, біоревіталізації, мезотерапії, виконує доглядові продедури різної складності.
Консультація бесплатно
21 рік досвіду
Лікар спеціалізується в області косметології. Консультує з приводу догляду за шкірою обличчя. Виконує ін'єкції ботулотоксину, глибокий пілінг обличчя. Проводить хіропластичний масаж обличчя. У роботі використовує сучасні косметологічні засоби і технології. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах з косметології.
Консультація бесплатно