Сторінка 2. Косметологи в Одесі

Алевтина
Несколько раз обращалась к Екатерине Леонидовне и всегда отличный результат! Рекомендую!
03 липня '16 г.
Ксения
К Екатерине Леонидовне хожу регулярно и всегда довольна результатами ее работы. Рекомендую.
01 листопада '16 г.
Сергей
Хороший врач. Качественно и быстро проводит лечение. Рекомендую.
25 травня '16 г.
Прекрасный человек и специалист. Диагностика и назначения без ошибочно. Благодарю и всем рекомендую.
26 жовтня '17 г.
Алина
Очень хороший доктор. Посещаю ее регулярно и выгляжу на все 100%!!!
21 серпня '16 г.
К Оксане Владимировне посоветовала обратиться сестра. После приема я просто влюбилась в этого доктора — она просто замечательная. Я очень довольна выбором врача!
20 травня '16 г.
Косметолог
Лікар надає різні косметологічні послуги з догляду за обличчям і тілом. Проводить різноманітні чистки шкіри за допомогою механічного впливу, вакууму, ультразвуку. Займається мікроголковою терапією, мікродермабразією та багатьма іншими процедурами.
Косметолог
Лікар косметолог, що займається маніпуляціями, спрямованими на поліпшення стану шкіри (чистка, пілінг, електростимуляція, шліфування, редермалізація). Спеціалізується на позбавленні від розацеи, сухості шкірного покриву, себореї, дерматитів.
Косметолог, нутриціолог
Лікар першої категорії Паланичко О. В. спеціалізується на дерматокосметології, є завідуючою відділення медичної косметології. Проводить процедури гідродермії, контурній пластиці, мезотерапії, кріоліфтінгу, біоревіталізації. Постійно підвищує кваліфікацію на курсах за різними методами косметології.
Косметолог
Тетяна Миколаївна косметолог спеціалізується на усуненні паталогій шкіри. У своїй практиці використовує лікування за допомогою масажу, пілінгу, чищення шкіри, кріоліфтінгу, електропарації, а також інших процедур і методів відновлювання шкіри.
Косметолог
Косметолог, займається лікуванням і омолодженням шкіри. Проводить процедури з чищення обличчя, пілінг, обгортання та інші процедури по догляду за шкірою. Надає послуги масажиста (класичний масаж, антицелюлітний масаж, лімфодренажний масаж).
Косметолог
Лікар-косметолог сучасної лазерної косметології, включно з новітнім діодним лазером від «COHERENT». Проводить процедури епіляції різних ділянок шкіри.
Дерматокосметолог
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація бесплатно
Спеціаліст з апаратних технологій омолодження шкіри
Спеціаліст займається омолодженням шкіри за допомогою апаратних технологій. Проводить лазерне омолодження обличчя та шиї. Виконує фотоомолоджування. Приймає пацієнтів зі зморшками, нерівним тоном шкіри. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах по косметології.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Дерматокосметолог
Косметолог
Лікар-косметолог першої категорії, спеціалізується на проведенні апаратних процедур по відновленню контурів обличчя і тіла. Проводить терапію волосся методом мезотерапії, має навички виконання плацентотерапіі. Бере участь у діяльності асоціацій косметологів і трихологів.
Одеса вул. Фонтанська дорога, 71 Б (9-я станція) р.Київський