Макарова Ірина Володимирівна

Дерматокосметолог
Консультація бесплатно
Дерматокосметолог Макарова Ірина Володимирівна проводить видалення розтяжок і шрамів, пігментних плям. Займається лікуванням за технологією Elos, лазерним лікуванням грибка нігтів. Надає послуги Elos і лазерної епіляції, а також радіохвильового ліфтингу і фракційного омолодження.

Лікар працює в клініках:

Анастасія
Лікар повністю виправдала позитивні відгуки про себе, які я почула про неї від знайомих. Вона не завантажувала зайвими термінами, медичними деталями. Пояснювала доступно, зрозуміло і високопрофесійно. Обов'язково прийду ще!
Стас
Лікар уважний і привітний. За результатами обстеження призначила рекомендації та лікування, які дійсно допомогли. Лікування дало результат уже через тиждень. Повністю задоволений спеціалістом! В подальшому, безумовно, буду звертатися!

• 2005 р. — закінчила Одеський Державний Медичний Університет.
  • 2005-2007 р. — інтернатура за фахом " Сімейна медицина — лікар загальної практики".
  • 2008 р. — спеціалізація " Дерматовенерологія" на базі кафедри шкірних і венеричних хвороб при ОГМУ.

• 2009 р. — Повчальний курс ін'єкційна контурна пластика.
Схожі спеціалісти:
Lерматовенеролог, дерматоонколог, трихолог, косметолог, спеціаліст з ін'єкційних та лазерних технологій
Дерматовенеролог, Трихолог, дерматоонколог
Дерматовенеролог, дитячий дерматолог, трихолог