Близнюк Наталія Василівна

Спеціаліст з апаратних технологій омолодження шкіри
Консультація бесплатно
Спеціаліст з апаратних технологій омолодження шкіри Близнюк Наталія Василівна спеціалізується на лікуванні за технологією Elos. Проводить лазерне лікування грибка, елос-омолодження. Володіє методом фракційного омолодження, радіохвильового ліфтингу. Також проводить лазерну і ЕЛОС епіляцію.

Лікар працює в клініках:

Відмінний косметолог. На мою думку кращий у нашому місті! Постійно ходжу до неї на процедури. Результати завжди на найвищому рівні. Професіонал від Бога та просто хороша людина! Дякую Вам за все! Звертайтесь до цього спеціаліста не пожалкуєте!
Діна
Спеціаліст дійсно хороший! Уже неодноразово була на сеансах у Наталі Василівни. Результатами завжди задоволена! Дякую Вам за Ваші знання та вміння у професійній сфері! Наснаги Вам! Безперечно буду рекомендувати усім знайомим!

• 1991 р. — закінчила медичне училище за фахом " Фельдшер".

• 1993 р. — пройшла курси косметологів при Одеському об'єднанні " Інтерваліо".
  • 2012 р. — Київ. Навчання на лазерних системах CandelaGentleLase, CandelaGentleMax, AlexTrivantage, VbeamPerfecta при клініці лазерної медицини ім. Богомольця.
  • 2012 р. — брала участь в науковій конференції з естетичної медицини " Поєднання медичних технологій у вітчизняній естетичній медицині. Створення індивідуальних косметологічних анти-ейдж програм.