Сторінка 5. Стоматологи в Києві

Андрей
Отличный доктор, теперь я знаю, к кому буду ходить лечить зубы.
04 жовтня '16 г.
Спасибо за красивую улыбку!!!)))
02 жовтня '16 г.
Снежана
01 лютого '17 г.
Валерия
После посещения кабинета Петра Павловича я изменила свое мнение о стоматологах. Оказывается, лечить зубы может быть совсем не больно и не страшно.
13 липня '16 г.
Диана
Приятный врач, качественное и быстрое лечение. Рекомендую.
09 жовтня '16 г.
Роман
Дякую Павловичу за добре виконану роботу. Нарешті я зможу посміхатися привселюдно.
16 січня '17 г.
Стоматолог
Доктор стоматолог-терапевт, надає допомогу пацієнтам з аномаліями структури і цілісності слизової оболонки ротової порожнини, запальними захворюваннями зубів і ясен, мікотіческім ураженням ротової порожнини. Спеціалізується на протезуванні, терапії запальних процесів навколозубних зв'язок, дренуванні гнійних вогнищ, санації ускладненого і неускладненого карієсу. Конопко Олександра Сергіївна, грунтуючись на методи гіпоалергенного і малотравматичного знеболювання, проводить видалення зубів і хірургічні маніпуляції.
Стоматолог, ортодонт
Доктор ортодонт, стоматолог другої категорії професійної кваліфікації, надає послуги дорослим і дітям в лікуванні імпактних, ретінірованних і сверхкомплектних зубів, аномалії зубощелепної системи, порушенням функцій речеобразования і неправильного прикусу. Осипенко Одег Вячеславович фахівець зі встановлення керамічних і лінгвальних невидимих брекетів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Стоматолог
Доктор стоматолог першої кваліфікаційної категорії, пріоритетними напрямками в роботі є: терапія карієсу, всіх форм періодонтиту і пульпіту. В роботі грунтується на сучасні методики ортопедичного лікування. Надає послуги з реставрації та протезування зубів. Спеціаліст в області імплантації на живих зубах, чищення і відбілюванні зубного ряду. Крікотун Віра Валентинівна автор наукових публікацій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Щелепно-лицевий хірург, імплантолог
Лікар спеціалізується в галузі реконструктивної хірургії, ортогнатичної хірургії, естетичної хірургії особи, хірургії щелепно-лицьової ділянки, відновлювальної хірургії, а також дентальної імплантації. Проводить кісткову пластику, реконструкцію стінок орбіти.
Київ вул. Святошинська, 3 А м.Святошин103м.Житомирська224
Стоматолог-терапевт
Доктор Бурма Надія Володимирівна має першу кваліфікаційну категорію в області терапевтичної стоматології. Надає послуги консультування, ендодонтичного лікування і проведення процедур реставрації із застосуванням сучасних інноваційних технологій, що включають можливість відновлення коронкової частини зуба. Крім того, лікар займається відбілюванням емалі, очищенням зубного ряду від каріозних поразок і пломбуванням кореневих каналів.
Стоматолог-терапевт
Доктор Новосельська Марина Михайлівна займається загальною терапією в області стоматології. Проводить безкоштовні консультації та профілактичні огляди. Надає послуги пломбування, ендоотбеліванія і реставрації зубів. Практикує сучасні методи ендодонтичного лікування.
Дитячий стоматолог, Стоматолог-ендодонт
Доктор займається діагностикою, лікуванням патологій ясен і всіх видів карієсу у дорослих і дітей. Проводить естетичну реставрацію зубів, інструментальну, медикаментозну обробку та пломбування кореневих каналів. Виконує чистку, відбілювання та інші маніпуляції з видалення зубного каменю і нальоту.
Стоматолог-терапевт
Доктор Асабова Лариса Миколаївна має другу кваліфікаційну категорію в області терапевтичної стоматології. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні недуг ясен і зубів. Практикує медикаментозну терапію і ендодонтії. Виконує процедури чистки, відбілювання і фторування зубів. Надає послуги профілактичних прийомів, що включають консультацію, огляд і індивідуальні рекомендації з гігієни ротової порожнини.
Стоматолог-терапевт, ортопед
Лікар-стоматолог, ортопед, терапевт, надає послуги з ендодонтії, займається протезуванням зубів будь-якої складності. Володіє сучасними технологіями протезування. Застосовує знімні, незнімні, частково знімні протези і моделі на штифтах. Бере участь в семінарах і курсах підвищення кваліфікації. Вивчає новинки галузі.
Стоматолог-терапевт
Лікар спеціалізується на відновленні естетики, проводить комплексну підготовку ротової порожнини до протезування. Лікує пульпіт, періодонтит, карієс. Знімає камені з зубів, здійснює професійну чистку. Займається пломбуванням. Приймає за попереднім записом.