Андріяшик Роман Іванович

Стоматолог-ортодонт
Доктор Андріяшек Роман Іванович надає послуги стоматолога-ортопеда. Володіє різними видами протезування зубів. У своїй роботі використовує сучасні технології та матеріали. Здійснює установку пластикових, металевих, керамічних та металокерамічних коронок, а також вінірів.

Кристина
04 квітня '17р.
Приятный доктор. Необходимое лечение провел очень качественно. Я рада, что не ошиблась в выборе доктора)
Екатерина
У Романа Ивановича ставила несколько коронок. Доктор мне понравился. Все необходимые процедуры проводит качественно и безболезненно. Спасибо большое за помощь.
Альона
Лікар назначає результативне лікування! Відношення до пацієнта уважне. Задоволена обслуговуванням та лікуванням!

• 2012 р. — Івано-Франківський національний медичний університет.

• 2014 р. — "Незнімна техніка-лікування без компромісів. Частина 1: брекети, як основна ланка незнімного обладнання", Київ;
  • 2015 р. — Учасник 3-го Національного українського стоматологічного конгресу з міжнародною участю;
  • 2017 р. — "Micro Implant Anchorage Orthodontics", Київ;
  • 2017 р. — "Базові реанімаційні заходи", Добробут;
  • 2017 р. — «Унікальне поєднання сучасних наукових досягнень і практики в стоматології», Київ;
  • 2017 р. — "Differental diagnosis directional force system edgewise mechanotherapy", Seoul, Korea;
  • 2017 р. — "Ортодонтія сьогодні. Шлях до здоров'я людини", Київ.