Щелепно-лицьовий хірург в Києві

Тим
Опытный челюстно-лицевой хирург. Профессионал. Грамотно прооперировала (остеосинтез челюсти в результате перелома) и восстановила мой прикус. Рад, что попал к ней. Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Это лучший специалист в своей области! Удаляла у него 2 зуба мудрости - всё прошло превосходно, хоть у меня был сложный случай, корень с крючком. Муж удалял один зуб у Давида, второй у другого специалиста - небо и земля. Очень рекомендую, специалист великолепный!
11 квітня '18 г.
Видаляла зуби мудрості. Чудовий лікар! Все зробив швидко і безболісно! Рекомендую!
28 серпня '17 г.
Врач очень знающий с золотыми руками
27 квітня '17 г.
Щелепно-лицевий хірург, імплантолог
Лікар спеціалізується в галузі реконструктивної хірургії, ортогнатичної хірургії, естетичної хірургії особи, хірургії щелепно-лицьової ділянки, відновлювальної хірургії, а також дентальної імплантації. Проводить кісткову пластику, реконструкцію стінок орбіти.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
Київ вул. Святошинська, 3 А м.Святошин103м.Житомирська224
Щелепно-лицьовий хірург
Доктор Логвиненко Ірина Петрівна спеціалізується на хірургічної стоматології та косметології. Консультує по обох профілів. Проводить оперативні втручання з метою лікування зубо-щелепних патологій, вирішує проблему адентії, лікує аномалії розвитку кісткових утворень в ротовій порожнині. Виконує кісткову пластику, встановлює вініри, імпланти, протези і коронки. Крім того, надає послуги контурної пластики, проводить процедури ін'єкційного омолодження.
Київ пр-т Червонозоряний, 17 р.Солом'янський