Кавчак Марина Степанівна

Стоматолог-терапевт
Лікар спеціалізується на терапевтичної стоматології. Займається художньою реставрацією зубного ряду, відбілюванням зубів і чищенням зубів від каменю. Консультує з приводу правильної гігієни ротової порожнини. Лікує стоматит, гінгівіт, пародонтит, карієс і пульпіт. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Юлія Рубан
Була в клініці у лікаря Кавчак Марини. Проводила проф. чистку та огляд. Чистка якісна і абсолютно безболісна. В результаті огляду лікар вказала на всі мої проблемні зуби, спланували лікування, і головне - мені ніхто не сказав, що якщо я хочу «гарну посмішку», то потрібно видаляти більшість зубів і ставити коронки (як це було в попередній клініці). Лікар за збереження моїх зубів, що для мене важливо. Звичайно ціни в клініці не надто дешеві, але я вважаю, що на цьому економити недоречно. Тому продовжую лікування саме тут. Впевнена, що клініка стане нашою сімейною стоматологією).
Pchevna Fedorovskaya
Ничто так не содействует поиску стоматолога, как внезапная боль и пара бессонных ночей от неё, так во всяком случае было у меня. Приоритетом в поиске было: место расположения и отзывы, которые на 80% повлияли на выбор о котором я не жалею. Мне безболезненно полечили и восстановили 2 зуба. И теперь они настолько красивые, что подумываю сменить аватарки своих социальных сетей на фото моих зубов! В общем, возможно мой отзыв поможет кому-то сделать выбор, от которого вы получите такое же удовольствие как и я. Спасибо Марине Кавчак
Юрий Степанович
Приємний сервіс. Професійний персонал. Задоволені відношенням до пацієнта та лікуванням Кавчак Марини Степанівни.
Angela Ursol
Все було супер! Дякую лікарю Кавчак.
Oleg Tkachev
Выпала часть пломбы, было очень неудобно есть. Решил обратиться в клинику Доброго Стоматолога и не ошибся. Оставив заявку на сайте - перезвонили буквально через 5 минут, назначили на удобное время. В самой клинике оформление заняло буквально пару минут, доктор Марина Степановна провела осмотр, кроме моей базовой проблемы определил еще несколько проблемных участков и сразу расписал программу лечения. Само лечение зуба прошло профессионально и безболезненно. Очень советую данную клинику.
Nadya Basyjk
Очень хорошая клиника!! Но больше всего хочу поблагодарить Кавчак Марину Степановну, замечательный врач не первый раз у неё была и всегда все на высшем уровне, спасибо за такой подход и профессионализм
Була на чистці зубного ряду, у цього спеціаліста. Все пройшло просто супер! Лікар досвідчена та справжній знавець своєї справи! Мені все надзвичайно сподобалося! За потреби неодмінно прийду повторно. Рекомендую спеціаліста!
Доминика
Дуже приємний та хороший лікар, не зважаючи на те що стоматолог) З дитинства боялася стоматологів, але після процедури у Марини Степанівни, хочу переглянути свою точку зору. Спеціаліст відмінний. Провела чистку зубів швидко та без болю. Рекомендую

• 2009-2014 рр. — Українська медична стоматологічна академія.

• 2016 р. — Відбілювання зубів. Міфи і реальності;
  • 2017 р. — Основна концепція ведення стоматологічного прийому;
  • 2017 р. — Симпозіум естетичної стоматології УАЕС;
  • 2018 р. — Художня реставрація фронтальної та бокової групи зубів;
  • 2018 р. — Клінічні алгоритми та практичні навички невідкладної медичної допомоги в практиці лікаря-стоматолога;
  • 2018 р. — Художнє моделювання зубів;
  • 2018 р. — Естетична реставрація. Наука і мистецтво;
  • 2019 р. — Вітальна терапія пульпи та можливість зберегти пульпу живий у випадках з глибоким каріозним ураження;
  • 2019 р. — Терапевтична стоматологія;
  • 2019 р. — Художня реставрація зубів.