Хижняк В'ячеслав Іванович

Стоматолог, хірург-імплантолог
21 рік досвіду
Главный врач
Лікар вищої категорії
Лікар займається видаленням зубів, в тому числі зубів мудрості. Спеціалізується на зубної імплантації. Здійснює ретельне планування оперативного втручання з впровадження імплантату і підбирає біологічний матеріал для проведення процедури. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Здолбунівська, 9 Б м.Позняки307м.Осокорки3511
Київ вул. Соломії Крушельницької, 7 м.Позняки165м.Осокорки295м.Харківська176

Дмитрий Журавель
Очень доволен профессионализмом врача Вячеслава Ивановича, внимательным отношением, индивидуальный подходом. Все супер.
Светлана S
Хочу выразить огромную благодарность всему персоналу Клиники Доброго Стоматолога! А особое Спасибо, Вячеславу Ивановичу за Ваш профессионализм, чуткое отношение и внимание. Рекомендую!
Карина Осьмак
Супер клініка, супер лікар В’ячеслав Іванович! Персонал просто бомба! Дуже хороша клініка і лікарі, всім рекомендую! Всі дуже уважні та турботливо ставляться до кожного пацієнта! Всім завжди задоволена!
Yelena Ant
30 квітня '20р.
Чудова клініка де працюють професіонали які збережуть ваші зуби. Дуже вдячна Хижняку В‘ячеславу Івановичу за професіоналізм, спілкування в ході лікування, коли все пояснюється доступно, пропонуються кращі варіанти. Задоволена результатом. Гарно встановлені імплантат покращують якість життя. Дякую.
Маргорита
Довгий час мене дошкуляв корінний зуб. Я довго тягнув з візитом до стоматолога. Але біль, все ж таки зробила свою справу. І мені довелося звернутися за допомогою. Хочу сказати що Вячеслава Іванович професійно виконав свої обов'язки. Тепер мене нічого не турбує.
Видаляв зуб "мудрості" у цього лікаря. Хочу сказати що був налаштований на гірший результат. Але коли спеціаліст закінчив свою справу, а і подумати не міг що все так швидко та якісно пройде. Результатом більш ніж задоволений! Рекомендую!

• 1997-2003 рр. — Українська Медична Стоматологічна Академія.
  • 2012 р. — сучасна ендодонтія, кафедра післядипломної освіти УМСА.

• 2004 р. — Суцільно — керамічні конструкції на зубах та імплантатах (Марко Феррарі).
  • 2005 р. — Протезування на імплантах. Точність і естетика – дорога до успіху.
  • 2006 р. — 2-я міжнародна конференція практикуючих лікарів-стоматологів: Ортопедія, безмежні можливості. Естетична стоматологія.
  • 2006 р. — Міжнародний симпозіум micro-movements at the implant-abatment connection.
  • 2006 р. — Металокераміка.
  • 2007 р. — Міжнародний семінар з імплантації та остеогенации.
  • 2008 р. — Клінічне застосування артикуляторів stratos 100/300, алгоритм роботи з лицевою дугою.
  • 2009 р. — Аttachment for traditional prostheses and implant.
  • 2009 р. — Знімне протезування на атачменах Rhein 83. Marko Vannini Basic course for theoretical implantologi.
  • 2010 р. — Basic course for theoretical implantologi.
  • 2010 р. — Курс імплантології U-impl.
  • 2010 р. — Курс імплантології АВ.
  • 2010 р. — Міжнародний семінар з імплантації та остеогенації.
  • 2010 р. — Ортопедія, безмежні можливості.
  • 2011 р. — Реставрації передніх і бічних зубів.
  • 2011 р. — Сучасні тенденції в ортопедичній стоматології, клінічні аспекти. Суцільнокерамічні конструкціями, основи тотального протезування зубних рядів.
  • 2011 р. — Суцільнокерамічні конструкції, особливості їх застосування на культі зуба і імплантатах, переваги фіксації таких конструкцій на самоадгезивные цементи.
  • 2011 р. — Безпечне відбілювання.
  • 2011 р. — Протезування на імплантах.
  • 2011 р. — Точність і естетика шлях до успіху.
  • 2012 р. — Курс системи імплантів dentium.
  • 2013 р. — Імплантація від впровадження до реабілітації.
  • 2013 р. — Протезування на імплантатах, успішне протезування.
  • 2013 р. — Нові тенденції в ортопедичній стоматології.
  • 2013 р. — Актуальні концепції сучасної імплантології.
  • 2014 р. — Мукогінгівальна хірургія.
  • 2014 р. — ITI study club (від планування до повної реабілітації).
  • 2015 р. — Internetional Dental Symposium.
  • 2018 р. — Клінічні алгоритми та практичні навички невідкладної медичної допомоги в практиці лікаря-стоматолога.
  • 2019 р. — Поглиблений курс хірургії за програмою Master Course.
  • 2019 р. — Тотальне протезування.

Лікар стоматолог-ортопед, хірург-імплантолог надає послуги

• видалення зубів;
  • апікальне видалення кореня;
  • синус-ліфтинг відкритий;
  • сінусліфтінг закритий;
  • спрямована кісткова регенерація;
  • розщеплення альвеолярного гребеня.