Сторінка 3. Стоматологи в Києві

Андрей
Отличный доктор, теперь я знаю, к кому буду ходить лечить зубы.
04 жовтня '16 г.
Спасибо за красивую улыбку!!!)))
02 жовтня '16 г.
Снежана
01 лютого '17 г.
Валерия
После посещения кабинета Петра Павловича я изменила свое мнение о стоматологах. Оказывается, лечить зубы может быть совсем не больно и не страшно.
13 липня '16 г.
Диана
Приятный врач, качественное и быстрое лечение. Рекомендую.
09 жовтня '16 г.
Роман
Дякую Павловичу за добре виконану роботу. Нарешті я зможу посміхатися привселюдно.
16 січня '17 г.
Стоматолог-ортопед
Лікар стоматолог-ортопед вищої категорії. Надає послуги з відновлення зубного ряду, в своїй роботі використовує тільки сучасні методики, ставить коронки, вініри. Закінчив Київський медичний університет Української асоціації народної медицини.
Стоматолог-терапевт, хірург
Доктор Линник Наталія Павлівна спеціалізується на терапевтичному та хірургічному лікуванні хвороб зубів. Надає послуги професійного чищення зубів, також здійснює їх видалення. В роботі застосовує сучасні технології, включаючи лікування лазером. Компетентна в областях ендодонтії та імплантології.
Стоматолог-терапевт, ортопед, ендодонт
Лікар-стоматолог, спеціалізується в областях терапевтичного лікування та ендодонтії. Надає послуги установки пломб, лікування запалень та інфекцій. Займається відновленням зубів, пломбує кореневі канали. Також виконує хірургічні втручання, видаляє зубні гранульоми і кісти.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Стоматолог-ортопед, хірург
Лікар спеціалізується на відновленні і протезуванні зубів. Займається складним видаленням зубів, в тому числі зуба мудрості. Виконує клаптеві операції, готує ротову порожнину до імплантації зубів. В роботі використовує новітні стоматологічні матеріали та сучасні методики.
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Травнева, 4
Стоматолог, ендодонтист
Врач-стоматолог, оказывает плановую и срочную неотложную медицинскую помощь. Специализируется на профилактике и лечении болезней зубов и парадонта. Ведет консультативный прием. Осуществляет установку пломб и несъемных зубных протезов.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Щелепно-лицьовий хірург, Пластичний хірург
Доктор Подорожний Антон Володимирович спеціалізується на оперативному лікуванні зубних хвороб. Компетентний в щелепно-лицевої хірургії. Проводить видалення зубів, в тому числі зубів мудрості, ретирувалися і сверхкомплектних. Крім того, видаляє капюшони зубів мудрості. Консультує, висловлює другу думку щодо доцільності проведення хірургічного втручання і оптимальної техніки його виконання. Складається в Асоціації імплантологів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Стоматолог-ортопед, терапевт
Стоматолог-ортопед спеціалізується на установці протезів, імплантатів і коронок. Веде консультації, комплексно підходить до вирішення проблеми повної і часткової адентії. Займається індивідуальним підбором матеріалу майбутнього штучного зуба, моделює його розмір і форму, замовляє виготовлення персонально для кожного пацієнта, виконує підготовчі процедури. Також художньо реставрує зуби, відновлює емаль, лікує ряд зубних хвороб.
Стоматолог-терапевт, ортопед
Доктор спеціалізується в області терапевтичної та ортопедичної стоматології. Лікує всі види карієсу і патології ясен сучасними технологіями. Виконує ендодонтичне лікування каналів, естетичну реставрацію зубів, шинування зубних рядів.
Стоматолог-терапевт, пародонтолог
Лікар займається виявленням та лікуванням захворювань зубів. Проводить профілактичні огляди. Виконує відбілювання зубів, процедури з видалення зубного нальоту і каменю. Лікує пацієнтів з карієсом, флюорозом, стоматитом, пульпітом, зубної гиперестезией і альвеолитом. Дає рекомендації по догляду за ротовою порожниною і зубами.
Стоматолог-терапевт
Доктор займається терапією кореневих каналів і патологій ясен, пломбуванням і відбілюванням зубів. Спеціалізується на наданні швидкої стоматологічної допомоги. Проводить лікування захворювань зубів, пов'язаних з утворенням карієсу, а також некаріозних уражень зубної емалі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10