Клініка Доброго Стоматолога на Здолбунівській

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний заклад спеціалізованого типу «Клініка Доброго Стоматолога» займається лікуванням стоматологічних патологій з 2010 року. Профільні спеціалісти надають комплексну допомогу пацієнтам будь-якого віку. У ході первинного огляду оцінюється загальний стан ротової порожнини та зубного ряду. Для визначення подальших дій проводиться діагностика з використанням інноваційного обладнання.

Комплекс лікувальних та відновлювальних заходів визначається в індивідуальному порядку. Ступінь впливу та кількість сеансів також визначається індивідуально.

У процесі терапії використовується сучасне технічне оснащення, а також безпечні матеріали. Вони спрямовані на досягнення та закріплення отриманого результату.

Послуги, які надає клініка:

• огляд профільним лікарем;
  • радіовізіографія;
  • всі види терапевтичної стоматології;
  • відбілювання зубної емалі;
  • лікування патологій тканин пародонту;
  • лікування зубів у дітей;
  • хірургічна стоматологія;
  • встановлення різних видів брекет-систем;
  • встановлення коронок, протезів, вінірів;
  • імплантація.

Переваги стоматологічного центру — безкоштовна консультація, повага до пацієнтів, робота на результат, наявність знижок.

На території стоматологічної клініки працюють фахівці різних напрямків від терапевтів до ортодонтів. Записатися на індивідуальну консультацію можна за номерами телефонів.

Стоматологічна клініка працює згідно з встановленим графіком.

• Ціни на послуги

• КТ нижньої щелепи 510
  • КТ верхньої та нижньої щелеп 110х90 мм 800
  • КТ сегменту 460
  • КТ в оклюзії + ОПТГ 900
  • Планування лікування (відбитки, діагностичні моделі, КТ + ОПТГ, фотодіагностика, складання плану лікування) 1 530
  • Панорамний знімок (ортопантомограма) 280
  • Анестезія комп'ютерна STA 540
  • Анестезія комп'ютерна STA (дитячий прийом) 540
  • Анестезія аплікаційна 130
  • Анестезія ін’єкційна,1 карпула 320
  • Пломбування карієсу від 2 410
  • Реставрація з повним перекриттям фронтальної поверхні зуба 4 250
  • Акція! -25% лазерне відбілювання 2 щелепи (Прайсова ціна 5080 грн) 3 810
  • Акція! Професійна гігієна під час ортодонтичного лікування (Прайсова ціна 3550 грн.) 1 650
  • Розпломбування кореневого каналу і механічна обробка (1 канал) під мікроскопом 2 550
  • Розпломбування кореневого каналу і механічна обробка (2 канали) під мікроскопом 3 180
  • Розпломбування кореневого каналу і механічна обробка (3 канали) під мікроскопом 3 820
  • Розпломбування кореневого каналу і механічна обробка (4 канали) під мікроскопом 4 450
  • Видалення стороннього тіла з каналів 1 650
  • Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Наталия
14 квітня '21р.
Вчера была с дочкой Дашей у доктора Даши, я в восторге, моя упрямая девочка дала подлечить зубик,сказала что будет ходит только в эту клинику. Спасибо большое!!!!!
Очень положительное впечатление после посещения клиники. Искала хорошего стоматолога для ребёнка 3-х лет. Так как предстояло длительное лечение. И именно здесь мы встретили свою зубную фею Светловскую Марию. Доктор замечательный, подход к детям выше всех похвал. Теперь ребёнок каждый день просится к Маше. Однозначно рекомендую!
Юлия Кожурская
Огромное спасибо Доктору Юрию Александровичу за терпение, профессионализм и индивидуальный подход, с которым проводилось мое лечение. В клинике все на высшем уровне! Чувствуется внимание и забота о пациенте, хорошо скоординирована работа, уютная атмосфера! Спасибо, что Вы есть! Процветания Вам и успехов в Вашем благородном деле!!
Оксана Боса
Редко пишу отзывы об услугах, но визит в клинику Доброго Стоматолога круто изменил моё мнение вообще об отечественной стоматологии. Мне по жизни не везло со стоматологами. Даже когда обращалась в частные кабинеты, результат всегда не оправдывал потраченные деньги. У меня проблемы с дёснами. БЫЛИ!)) Теперь благодаря врачу Плахотнюк Анастасии они БЫЛИ! Обратилась сюда случайно, когда опять жутко разболелась десна. Это была единственная клиника в моём районе, которая приняла меня вечером. На чудо не надеялась, но оно произошло. Мне провели лечение воспаление десен с помощью вектор-терапии. Анастасия очень акуратно и бережно провела все манипуляции: даже не было кровоточивости. После процедуры дёсны немного побаливали, но врач подробно рассказал как дальше действовать и выписала «полоскалку». С момента лечения прошёл месяц, поэтому я могу судить о результате: мои дёсны в порядке, нет никакого неприятного запаха.
Дмитрий Журавель
Очень доволен профессионализмом врача Вячеслава Ивановича, внимательным отношением, индивидуальный подходом. Все супер.
Ana Zako
Все дуже сподобалося. Лікар Андрій Столяров уважний і скрупульозний. Я задоволена. Рекомендую.
Юлія Рубан
Була в клініці у лікаря Кавчак Марини. Проводила проф. чистку та огляд. Чистка якісна і абсолютно безболісна. В результаті огляду лікар вказала на всі мої проблемні зуби, спланували лікування, і головне - мені ніхто не сказав, що якщо я хочу «гарну посмішку», то потрібно видаляти більшість зубів і ставити коронки (як це було в попередній клініці). Лікар за збереження моїх зубів, що для мене важливо. Звичайно ціни в клініці не надто дешеві, але я вважаю, що на цьому економити недоречно. Тому продовжую лікування саме тут. Впевнена, що клініка стане нашою сімейною стоматологією).
Natali Lypka
Лечила зубки с сыночком у Тарасовой Дарьи на Здолбуновской, было первое знакомство ребенка со стоматологией, все прошло отлично! Большой респект врачу и клинике, рекомендую!
Дина Яценко
Самые приятные впечатления от клиники. Доброжелательный и приветливый персонал. Врач Анастасия Плахотнюк - профессионал своего дела и делает все для твоего максимального комфорта. Спасибо! Очень рада, что Клиника Доброго Стоматолога есть в нашем районе.
Nataliia
Проходили ортодонтическое лечение у Якуш Елены Юрьевны, глубокое нарушение прикуса у ребенка и т.д. Очень внимательный, располагающий и действительно добрый доктор. Все манипуляции проводились вовремя, установка и обслуживание брекет-системы с последующей фиксацией. Лечение проведено на отлично, ровный зубной ряд, красивая улыбка и достойный результат. Работой и отношением доктора довольны. Рекомендую.
Pchevna Fedorovskaya
Ничто так не содействует поиску стоматолога, как внезапная боль и пара бессонных ночей от неё, так во всяком случае было у меня. Приоритетом в поиске было: место расположения и отзывы, которые на 80% повлияли на выбор о котором я не жалею. Мне безболезненно полечили и восстановили 2 зуба. И теперь они настолько красивые, что подумываю сменить аватарки своих социальных сетей на фото моих зубов! В общем, возможно мой отзыв поможет кому-то сделать выбор, от которого вы получите такое же удовольствие как и я. Спасибо Марине Кавчак
Mykhailo
Дуже сподобалася клініка. Вхід для людей з обмеженими можливостями окремий і зручний. Персонал привітний. Лікар Волочай Юрій людина своєї справи. Відношення до відвідувачів тепле. І нормальні ціни як для Києва)
Tanya Orlova
Замечательная клиника для маленьких детей! Были у доктора Даши, теперь у моей малышки красивые, целенькие зубки! Малыш 2,5 года тоже охотно показал свои зубки, хотя чистка зубов происходит с большим боем. Даша легко находит контакт с детьми. Однозначно мы и дальше будем посещать эту клинику.
Юрий Степанович
Приємний сервіс. Професійний персонал. Задоволені відношенням до пацієнта та лікуванням Кавчак Марини Степанівни.
Валентина Григоренко
Выпала пломба, так выпала, что в дырке могла, что угодно прятать. В быстром поиске искала ближайшую клинику, нашла эту. Приехала, меня отлично проконсультировал врач Столяров Андрей, дал хорошие советы. Сказал, что будет если не сделать зуб сейчас и что будет потом. Все безболезненно сделал, сидела в наушниках и слушала музыку. Вышла довольная и счастливая. Зуб не болит и пломба держится отлично. Теперь хожу именно в эту клинику. P.S. Врачи очень хорошие, понимают и идут на помощь.
Таня Колпакова
Самая классная клиника в Киеве, все доктора просто супер проффесионалы, мастера своего дела, была у 4 докторов самая высшая оценка всем четверым, в особенности Александре. Спасибо огромное!!!!
Yevgenialala
Была на осмотре у стоматолога – Плахотнюк Анастасии Борисовны все было замечательно. Стоматолог полностью описал картину (что с зубом, из-за чего и тд ). Я полностью довольна!
Angela Ursol
Все було супер! Дякую лікарю Кавчак.
Єлизавета Мостова
Дуже мучалась із зубом мудрості. Друг порадив звернутись в цю клініку до лікаря Столярова Андрія Юрьевича. Записали відразу, зробили знімок на місці та видалили зуб. Я дуже задоволена, що за раз зробили все та ще й за доступну ціну. Дуже дякую!!!)
Oleg Tkachev
Выпала часть пломбы, было очень неудобно есть. Решил обратиться в клинику Доброго Стоматолога и не ошибся. Оставив заявку на сайте - перезвонили буквально через 5 минут, назначили на удобное время. В самой клинике оформление заняло буквально пару минут, доктор Марина Степановна провела осмотр, кроме моей базовой проблемы определил еще несколько проблемных участков и сразу расписал программу лечения. Само лечение зуба прошло профессионально и безболезненно. Очень советую данную клинику.
Юля Алтух
Очень хорошая клиника, есть с чем сравнить. Все очень приветливые. Мне очень нравится, как они работают и заботятся. Рекомендую врача Плахотнюк Анастасию, не пожалеете)))))
Татьяна Олейник
Несколько раз посещала данную клинику и всегда оставалась довольна результатом. Перед лечением доктора всё доступно объясняют, подбирают наилучший вариант лечения. Отдельная благодарность Дудко Елене Григорьевне - отличный доктор и прекрасный человек! Рекомендую всем Клинику Доброго Стоматолога - качественное лечение, вежливый персонал, внимательное отношение к каждому посетителю.
Nadya Basyjk
Очень хорошая клиника!! Но больше всего хочу поблагодарить Кавчак Марину Степановну, замечательный врач не первый раз у неё была и всегда все на высшем уровне, спасибо за такой подход и профессионализм
Была на консультации у врача Волочая Юрия Александровича, по вопросам виниров. Провел прекрасную консультацию, осталась довольно. Однозначно буду делать виниры у данного специалиста. Атмосфера в клиники прекрасная. Всем рекомендую врача и клинику.
Любовь Кучма
Заклад високого рівня обслуговування і культури. Волочай Юрій ЛІКАР с великої букви. Задоволена. Рекомендую!
Светлана S
Хочу выразить огромную благодарность всему персоналу Клиники Доброго Стоматолога! А особое Спасибо, Вячеславу Ивановичу за Ваш профессионализм, чуткое отношение и внимание. Рекомендую!
PetrO
Це те місце, де не страшно відкрити рота! А ще тут будуть боротися, навіть, за самий безнадійний зуб і врятують! Дуже кваліфіковані і відповідальні лікарі, а особливо Постил Артур Олегович. Сучасне обладнання (мікроскопи, кт і багато ін)., сучасний ремонт, привітний персонал. 10 із 10
Карина Осьмак
Супер клініка, супер лікар В’ячеслав Іванович! Персонал просто бомба! Дуже хороша клініка і лікарі, всім рекомендую! Всі дуже уважні та турботливо ставляться до кожного пацієнта! Всім завжди задоволена!
Ірина Киричук
Хороший, привітний персонал. Якісне лікування.
Gennady O
Первый раз побывал в этой клинике, очень хорошее обслуживание. Думал, что зуб уже не спасти, но врач смог полечить, все очень качественно, ну и цена соответствующая.
Анастасия Орлова
Уютная атмосфера, приятный и отзывчивый персонал. Врач Александра Анатольевна чудесно провела процедуру установки брекет систем. Однозначно буду рекомендовать знакомым!
Анастасия Самофал
Вчера ребёнок был на приеме в «Клинике Доброго Стоматолога» у детского стоматолога Дарьи. Все очень понравилось, особенно грамотный подход и профессионализм врача. Спасибо!
Віка Нечай
Зуби полікували дуже добре ніяких скарг немає . Хочу приділити особливу увагу спорядженню та приборам для лікування все нове та дуже якісне . Пояснюють та роблять тільки те що потрібно а не задля того щоб взяти гроші . Дитина відмовилась ходити до інших лікарів сказала що « роблять взагалі не боляче та зупиняються якщо боляче» зробили все швидко і якісно ДЯКУЮЮ ВАМ!!!!!
Олексій Козловський
07 травня '20р.
Користуюся даною клінікою вже понад три роки. За це час в клініці пломбували канали, ставили пломби та коронку. З першого прийому лікування проводила Жарова Лариса Миколаївна. Лікар одним словом – професіонал. Прийшов на прийом вирішив свою проблему і забув про неї на завжди. Сьогодні заболів зуб і був змушений приїхати в клініку. Зробили комплексну чистку зубів – все якісно та без болі. Оскільки, причину болю зразу встановити було складно, то вирішили зробити КТ двох щелеп. Приємно бачити сучасне обладнання а особливо сподобалось відношення лікаря. Дивлячись на результати КТ ставив купу запитань по типу а що це там у мене таке або що це у мене за світла крапка? Лікар фахово відповів на мої питання та наглядно на моніторі показав причину в чому в мене проблема і пояснив як будемо її усувати. Клініку однозначно можна рекомендувати для відвідування. Клініці і колективу росту, удачі і процвітання.
Yelena Ant
30 квітня '20р.
Чудова клініка де працюють професіонали які збережуть ваші зуби. Дуже вдячна Хижняку В‘ячеславу Івановичу за професіоналізм, спілкування в ході лікування, коли все пояснюється доступно, пропонуються кращі варіанти. Задоволена результатом. Гарно встановлені імплантат покращують якість життя. Дякую.
Марченко
Відмінний спеціаліст. У мене є незначне порушення прикусу, але косметично це не зовсім гарно. І одного дня я вирішила звернутися за професійною допомогою. Потрапила до цього спеціаліста. Лікар хороший, та знає свою справу. Вже є перші результати.
Маргорита
Довгий час мене дошкуляв корінний зуб. Я довго тягнув з візитом до стоматолога. Але біль, все ж таки зробила свою справу. І мені довелося звернутися за допомогою. Хочу сказати що Вячеслава Іванович професійно виконав свої обов'язки. Тепер мене нічого не турбує.
Анатонина
Просто чудовий фахівець. Неодноразово зверталася за його професійною порадою, та допомогою. Завжди все чітко пояснить, та дасть детальні рекомендації. Всі маніпуляції проводить без болю та дискомфорту. Дуже задоволена його роботою!
Эся
Одного дня, я помітила що у моєї дитини хитається передній зуб. Старими, радянськими методами не хотілося його видаляти. Вирішили звернутися до цього фахівця. Візитом задоволені. Все пройшло успішно, без сліз та криків. Лікар хороший.
Римма
Довгий час, страждала від карієсу. Ніяк не могла його позбутися, аж поки не звернулася до Олени Григорівни. Справжні професіонал своєї справи. Вона не тільки вилікувала мені зуб. а й дала рекомендації по догляду. Щиро вдячна за все!
Була на чистці зубного ряду, у цього спеціаліста. Все пройшло просто супер! Лікар досвідчена та справжній знавець своєї справи! Мені все надзвичайно сподобалося! За потреби неодмінно прийду повторно. Рекомендую спеціаліста!
Галина Ф.
Вирішила звернутися до цього спеціаліста за професійною думкою та порадою. У мене часткове зміщення одного зуба, дефект не великий, але мені не подобалося. Виріши почути думку фахівця. Лікар порадила методи вирішення моєї проблеми. Усім задоволена!
Матвей
Проходив у неї чистку зубів, від зубного каменю. Лікар дуже хороша, та приємна людина. після проведеної процедури, завжди знайде хвилинку щоб просто поговорити з пацієнтом. До такого лікаря варто ходити! Однозначно рекомендую!
Просто чудовий спеціаліст. Було у неї на прийомі. Вона дуже добре розуміється у своїй справі. Професійно пролікувала зуб, результат був помітний одразу. Що мене приємно вразило, в інших лікарів такого результату не було навіть за декілька сеансів.
Женя
Просто чудовий лікар! У мене немає слів щоб виразити на скільки я йому вдячна! Усім відомо зо зубний біль, один із найжахливіших. Ось одного разу, з цим, мені довелося зустрітися з Артуром Олеговичем. Лікар все зробив максимально добре. Рекомендую!
Хельга
Чудовий спеціаліст! Видаляла моїй дитині зуб. Доньці вона дуже сподобалася. Уміє завоювати прихильність дитини. Все зробила професійно та швидко, дитина навіть не зрозуміла що сталося. Зуб віддала на пам'ять. Лікаря рекомендую! Прийдемо ще!
Юліан
Якось у мене раптово, дуже сильно заболів зуб. Біль був нещадним, я не могла спати вночі. На ранок я одразу поїхала до цього лікаря на прийом. Він мене огляну, оголосив свій вердикт, та запропонував лікування. Я погодилася. Додому я вже поїхала із здоровим зубом.
Видаляв зуб "мудрості" у цього лікаря. Хочу сказати що був налаштований на гірший результат. Але коли спеціаліст закінчив свою справу, а і подумати не міг що все так швидко та якісно пройде. Результатом більш ніж задоволений! Рекомендую!
Справжній професіонал своєї справи! Уже тривалий час ношу брекети, результати помітні не озброєним оком. Усім повністю задоволена. Лікаря рекомендую, та буду ходити і надалі. Аж поки мої зубки не стануть ідеальні!
Доминика
Дуже приємний та хороший лікар, не зважаючи на те що стоматолог) З дитинства боялася стоматологів, але після процедури у Марини Степанівни, хочу переглянути свою точку зору. Спеціаліст відмінний. Провела чистку зубів швидко та без болю. Рекомендую
Lena
Мене турбував нестерпний зубний біль. Як виявилося, це мені вже розповів лікар, у мене була запущена форма карієсу. Він дістався до самого нерва, тому мене мучили такі нестерпні болі. Лікар запломбував канал. Зараз все добре. Дякую!
Олег Д.
Відмінний фахівець! Лікувала у неї свої зубки. Хочу сказати що в кращого стоматолога, я ще не бувала! Лікар професійно виконала маніпуляції, дала грунтовні поради, та призначила наступну консультацію. Усім задоволена. Прийду ще!
Тома
Одного разу, я помітила, що моя посмішка втратила блиск. Я вирішила звернутися до спеціаліста, щоб відбілити зуби. Обрала цього фахівця, І не пошкодувала. Лікар зробила все на найвищому рівні. Дуже задоволена результатом! Рекомендую!
Вероника
Клиника очень современная,хорошее оборудование и врачи специалисты,но и абсолютно приемлемые цены.
Вячеслав
Сына водим на приём к стоматологу только в эту клинику. Отличные специалисты, новое оборудование, хорошие материалы и чистота везде. Лечили и удаляли здесь молочные зубки. А позже ставили брекет-системы. Скоро у сынишки будет классная улыбка!

Лікарі клініки Клініка Доброго Стоматолога на Здолбунівській

Стоматолог – ортопед
Маслов Максим Александрович
Стоматолог, ендодонтист, гігієніст
Тищенко Наталья Сергеевна
Дитячий лікар-стоматолог. Спеціаліст мікроскопної мікрохірургії зубів у дітей
Безносюк Константин Николаевич
Обрати фах
  • Анестезіолог
  • Стоматолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Oxford Medical (Оксфорд медікал) Київ на вул. Предславинська - медичний заклад для дорослих і дітей. Медичний центр входить в мережу однойменних клінік, представлених в Україні. У штаті установи переважно лікарі вищої та першої кваліфікаційних категорій.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4) м.Оболонь23 4 м.Почайна33 8
Медичний заклад “Мати та дитина” - це спеціалізована клініка, яка займається лікуванням та підтримкою жіночого репродуктивного здоров'я. Почав функціонувати у 2013 році. Серед перших пріоритетів установи – ДРТ.
Пн: 09:00-17:00 Вт: 09:00-17:00 Ср: 09:00-17:00 Пт: 09:00-17:00
Київ вул. Героїв полку Азов (Малиновського), 28 м.Оболонь7 4 м.Почайна29 8
Сучасна медична лабораторія "Нова діагностика" на метро Оболонь відноситься до великої мережі лабораторій, виконує всі види діагностичних досліджень. Деякі види досліджень є унікальними, робляться тільки в цій мережі.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Сучасна клініка відновлення зору "Візіум" на Позняках відноситься до мережі офтальмологічних клінік, займається лікуванням і діагностикою органів зору у дітей і дорослих. У клініці працюють офтальмологи, офтальмохірурги, лікарі-ретинолога, що мають вищу і другу кваліфікаційну категорію, кандидати наук в галузі медицини.
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00