Сторінка 4. Стоматологи в Києві

Андрей
Отличный доктор, теперь я знаю, к кому буду ходить лечить зубы.
04 жовтня '16 г.
Спасибо за красивую улыбку!!!)))
02 жовтня '16 г.
Снежана
01 лютого '17 г.
Валерия
После посещения кабинета Петра Павловича я изменила свое мнение о стоматологах. Оказывается, лечить зубы может быть совсем не больно и не страшно.
13 липня '16 г.
Диана
Приятный врач, качественное и быстрое лечение. Рекомендую.
09 жовтня '16 г.
Роман
Дякую Павловичу за добре виконану роботу. Нарешті я зможу посміхатися привселюдно.
16 січня '17 г.
Стоматолог-ортопед
Лікар-стоматолог, спеціалізується на ортопедичному лікуванні. Діагностує і лікує порушення цілісності та функціонування зубощелепної системи. Займається знімним і незнімним протезуванням зубів, також надає послуги установки металокерамічних і керамічних коронок на зуби.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, займається безкоштовним консультуванням пацієнтів, оглядає і виписує рекомендації по догляду за зубами і ротовою порожниною. Лікує запальні процеси і інфекції парадонта. Ставить протези і пломби. Крім того, надає послуги відновлення зубної емалі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
Стоматолог-терапевт
Доктор Мацієвський Антон Сергійович спеціалізується в галузі стоматології, ортопедії. Надає послуги зі знімного, незнімної, бюгельного протезування зубів, установки коронок на зуби.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Стоматолог-терапевт, ортопед
Доктор Гануляк Юрій Степанович займається лікуванням захворювань зубів і ротової порожнини. Спеціалізується на терапевтичної та ортопедичної стоматології. Консультує і проводить огляди, діагностує недуги запального, інфекційного або будь-якого іншого характеру. Приймає пацієнтів з каріозними ураженнями зубів. Виконує пломбування та протезування, включаючи установку мікропротезів. Ставить також вініри і коронки. Деякий час спостерігає пацієнтів після проведених процедур.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
Стоматолог
Стоматолог-пародонтолог, надає як планову, так і строкову невідкладну, медичну допомогу. Схему консультації та огляду будує на підставі особливостей пацієнта. Займається пломбуванням постійних зубів, проводить професійну чистку зубного ряду від отверділого зубного нальоту і каріозних поразок
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Стоматолог-хірург
У компетенції фахівця: імплантація, кістковопластичні операції, м'якотканні пластики, зубосохраняющііе операції, видалення зубів будь-якого ступеня складності, естетична реставрація, мікропротезування, вініри.
Стоматолог
Лікар спеціалізується на лікуванні карієсу, стоматиту, пародонтозу, пародонтиту та інших захворювань зубів і ясен. Виконує художню реставрацію зубів, пломбування зубів і кореневих каналів. Займається видаленням зубного каменю. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Стоматолог-терапевт, ендодонтист
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань зубів. В роботі використовує новітні стоматологічні матеріали та сучасні методики. Лікує всі види карієсу, пульпіт, пародонтоз, пародонтит. Виконує пломбування зубів і кореневих каналів. Займається відбілюванням зубів і видаленням зубного каменю.
Стоматолог-імплантолог
Валерія Володимирівна спеціалізується на плануванні складних випадків протезування, встановленню імплантів, встановленню будь-яких конструкцій на імплантах (коронки, протези).
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Київ пр. Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 24, секція 10 м.Мінська165м.Оболонь237м.Героїв Дніпра288
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 24 м.Мінська103м.Оболонь206м.Героїв Дніпра227
Стоматолог
Доктор стоматолог-терапевт, надає допомогу пацієнтам з аномаліями структури і цілісності слизової оболонки ротової порожнини, запальними захворюваннями зубів і ясен, мікотіческім ураженням ротової порожнини. Спеціалізується на протезуванні, терапії запальних процесів навколозубних зв'язок, дренуванні гнійних вогнищ, санації ускладненого і неускладненого карієсу. Конопко Олександра Сергіївна, грунтуючись на методи гіпоалергенного і малотравматичного знеболювання, проводить видалення зубів і хірургічні маніпуляції.