Стоматолог-хірург в Києві

У Подорожнего я поставила свои первые два импланта. Была удивлена таким уровнем стоматологии в клинике пластической хирургии Certus. Доктор работает очень деликатно и аккуратно. Чистота инструмента, кабинет, оборудование - все на высоте! Буду обращаться при необходимости еще.
Анастасия
Делала у Антона Владимировича Подорожнего зубные импланты. Встретил меня с улыбкой, успокоил, озвучил плюсы и минусы. Как все происходило: после обследования, изготовили слепок, далее вживили имплант (это, кстати, вообще не больно), потом мне прилепили временную коронку, чтоб я могла хоть как-то улыбаться, так я ходила полгода. А когда уже имплант прижился – поставили постоянную коронку. Результатом я довольна. Антон Владимирович – настоящий профи своего дела, опытный хирург с большим стажем, внимательный, понимающий! Рекомендую!
Катерина
Доктор с большой буквы. Очень нежно и быстро удалил все зубы мадрости, проконсультировал по дальнейшим действиям, сказал,нужно обратиться к ортодонту, дал высоквалифицированную консультацию и осмотр после операции.
30 листопада '-1 г.
Высокопрофессиональный специалист в сфере стоматологии. Выполняет свою работу ответственно и качественно. Действительно - доктор от Бога. Очень чувственный и отзывчив, добрый и позитивный человек. Рекомендую.
Стоматолог-хірург, имплантолог
Стоматолог-хірург вищої лікарської категорії спеціалізується на проведенні оперативних втручань з метою лікування зубо-щелепних патологій. В роботі використовує лазерні технології. Також застосовує сучасну методику плазмотерапіі з метою прискорення регенерації тканин після хірургічних операцій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Щелепно-лицьовий хірург, Пластичний хірург
Доктор Подорожний Антон Володимирович спеціалізується на оперативному лікуванні зубних хвороб. Компетентний в щелепно-лицевої хірургії. Проводить видалення зубів, в тому числі зубів мудрості, ретирувалися і сверхкомплектних. Крім того, видаляє капюшони зубів мудрості. Консультує, висловлює другу думку щодо доцільності проведення хірургічного втручання і оптимальної техніки його виконання. Складається в Асоціації імплантологів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Щелепно-лицевий хірург, імплантолог
Лікар спеціалізується в галузі реконструктивної хірургії, ортогнатичної хірургії, естетичної хірургії особи, хірургії щелепно-лицьової ділянки, відновлювальної хірургії, а також дентальної імплантації. Проводить кісткову пластику, реконструкцію стінок орбіти.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
Київ вул. Святошинська, 3 А м.Святошин103м.Житомирська224
Стоматолог-хірург, імплантолог
Лікар-стоматолог першої категорії. Спеціалізується в області консервативної пародонтології, хірургічних і імплантологічних маніпуляцій в стоматології. Проводить лікування тканин пародонту за допомогою сучасних методик: плазмоліфтінга, поддесневого скейлінга, вектор-терапії. Виконує пластику м'яких тканин порожнини рота, установку імплантатів, а також видалення зубів будь-якої складності, пародонтологічні і зубозберігаючі операції.
Стоматолог-хірург, ортопед
Лікар стоматолог-хірург і ортопед, займається протезуванням та імплантацією зубів, а також складним видаленням і зубів мудрості. Андрій Сергійович використовує в роботі технологію CEREC (економічна і естетична керамічна реставрація).
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог-хирург, имплантолог
21 рік досвіду
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Київ вул. Оболонська Набережна 1, корпус 2 м.Оболонь367м.Почайна3511
Стоматолог-хірург
Стоматолог надає послуги з видалення зубів. Консультує, займається проблемними випадками, видаленням зубів мудрості, пластикою вуздечки вуздечки верхньої губи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.4
Консультація беспалатно
Стоматолог-хірург, імплантолог
Стоматолог-хірург вищої лікарської категорії, володіє навичками виконання всіх видів хірургічних операцій в ротовій порожнині. Займається імплантацією, видаленням зубів будь-якого рівня складності, включаючи восьмі. Освоїв техніку резекції верхівки кореня, кісткову пластику, синус-ліфтинг. Працює з 3D моделюванням та хірургічними шаблонами. Активний учасник міжнародних конгресів, симпозіумів та семінарів.
Стоматолог-хірург, імплантолог
Лікар-стоматолог-хірург займається усіма видами хірургічних маніпуляцій ротової порожнини. Володіє навичками установки зубних імплантів. В роботі застосовує медичний лазер, ПРП-технології, 3D планування. Виконує кісткову пластику, синус-ліфтинг, гінгівопластика, гемісекцію. Відвідує спеціалізовані стоматологічні конференції, симпозіуми, майстер-класи.
Стоматолог-хірург, імплантолог
Доктор Михайлов Олександр Євгенович проводить всі види хірургічних операцій в області стоматології. Має навички імплантації зубів. Виконує резекцію зубів будь-якої складності, включаючи вісімки. Видаляє новоутворення слизової оболонки ротової порожнини, кісти, фіброми. Проводить лікування періімплантіта, альвеолита. Удосконалює навички роботи на стоматологічних конференціях, конгресах.