Сторінка 7. Стоматологи в Києві

Андрей
Отличный доктор, теперь я знаю, к кому буду ходить лечить зубы.
04 жовтня '16 г.
Спасибо за красивую улыбку!!!)))
02 жовтня '16 г.
Снежана
01 лютого '17 г.
Валерия
После посещения кабинета Петра Павловича я изменила свое мнение о стоматологах. Оказывается, лечить зубы может быть совсем не больно и не страшно.
13 липня '16 г.
Диана
Приятный врач, качественное и быстрое лечение. Рекомендую.
09 жовтня '16 г.
Роман
Дякую Павловичу за добре виконану роботу. Нарешті я зможу посміхатися привселюдно.
16 січня '17 г.
Стоматолог, хірург-імплантолог
21 рік досвіду
Лікар займається видаленням зубів, в тому числі зубів мудрості. Спеціалізується на зубної імплантації. Здійснює ретельне планування оперативного втручання з впровадження імплантату і підбирає біологічний матеріал для проведення процедури. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Стоматолог-ортопед
Лікар стоматолог-ортопед вищої категорії. Надає послуги з відновлення зубного ряду, в своїй роботі використовує тільки сучасні методики, ставить коронки, вініри. Закінчив Київський медичний університет Української асоціації народної медицини.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація бесплатно
Стоматолог-терапевт, хірург
Доктор Линник Наталія Павлівна спеціалізується на терапевтичному та хірургічному лікуванні хвороб зубів. Надає послуги професійного чищення зубів, також здійснює їх видалення. В роботі застосовує сучасні технології, включаючи лікування лазером. Компетентна в областях ендодонтії та імплантології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація бесплатно
Зубний гігієніст
Власюк Світлана Петрівна – зубний гігієніст в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Спеціалізується на профілактиці стоматологічних захворювань, запобіганні карієсу зубів та запалення ясен. Є експертом з комплексної професійної гігієни ротової порожнини та відбілюванні зубів. Також проводить ремінералізуючу терапію для зміцнення емалі зубів та герметизацію фісур. Лікар систематично проходить курси та семінари для підвищення кваліфікації.
Стоматолог, Дитячий Стоматолог
Федоренко Катерина Павлівна – дитячий стоматолог в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Є експертом в діагностиці стоматологічних захворювань у дітей. Спеціалізується на профілактиці карієсу молочних зубів. Висококваліфікований фахівець з лікування карієсу тимчасових та постійних зубів у дітей, видаленні тимчасових зубів. Проводить професійну чистку зубів та навчає дітей правильному догляду за порожниною рота
Стоматолог, Дитячий Стоматолог
Гуменчук Марина Василівна – дитячий лікар стоматолог в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Спеціалізується діагностиці стоматологічних захворювань у дітей, лікуванні та профілактиці карієсу зубів. Проводить комплексну профейсійну гігієнічну чистку ротової порожнини. Є фахівцем з видалення тимчасових зубів у дітей під загальним знеболенням (медикаментозному сні).
Наташа Мирошник
14 квітня '24р.
Дуже сподобалась клініка на Солом'янці Люмі-Дент. Простора та світла. Лікарка Гуменчук Марина приємна у спілкуванні з батьками та дітьми. Пояснила все, зробила знімки.
Стоматолог, ортодонт, стоматолог-ортодонт
Яворська Евеліна Олегівна – стоматолог ортодонт в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Спеціалізується на виправленні неправильного прикусу та вирівнюванні зубного ряду у дітей та дорослих. Використовує в своїй роботі самолігуючі, монокристалічні, керамічні та металеві брекети. Проводить лікування патологій прикусу у дітей та підлітків за допомогою різних видів ортодонтичних апаратів. Виправляє неправильний прикус елайнерами, встановлює ретейнери, трейнери та дитячі пластинки на зуби.
Стоматолог, ортодонт, стоматолог-ортодонт
Цинцовська Оксана Олександрівна – стоматолог ортодонт в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент», Спеціаліст в області ортодонтичного лікування зубів. Вирівнює неправильне положення зубів за допомогою різного виду брекет-систем, ортодонтичних апаратів, пластинок, непомітних кап. Використовує в своїй роботі лише якісні матеріали та найкраще обладнання. Лікар проводить ортодонтичну підготовку до хірургічного або ортопедичного лікування.
Стоматолог, ортодонт, стоматолог-ортодонт
Кравченко Максим Юрійович – лікар стоматолог-ортодонт в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Спеціалізується на виправленні зубного ряду та прикусу у дітей та дорослих. Використовує в своїй роботі різні види брекет-систем, знімні та незнімні ортодонтичні опарати, елайнери, ретейнери та трейнери. Лікує зубощелепні аномалії у дітей та підлітків. Використовує в своїй роботі відомі в усьому світі матеріали та технології. Регулярно відвідує семінари та курси для покращення знань та навичок.
Стоматолог, ортодонт, стоматолог-ортодонт
Катшук Діана Олегівна – лікар стоматолог-ортодонт в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Спеціалізується на вирівнюванні зубного ряду та корекції неправильного прикусу у дітей та дорослих. Використовує в своїй роботі різні види брекет-систем ( лінгвальні, самолігуючі, металеві, керамічні, сапфірові), знімні та незнімні ортодонтичні апарати, ретейнери, трейнери та елайнери. Проводить ортодонтичне лікування за допомогою мікроімплантів. Лікує глибокий, дистальний, відкритий, мезіальний та перехресний прикус зубів. Щорічно проходить курси та семінари для підвищення квалікації.
Тетяна Мироненко
04 квітня '24р.
Прийшла в Люмідент за встановленням брекет системи. Мій лікар Катшук Діана Володимирівна, дуже швидко та обережно працювала, пояснюючи кожен крок. Сподобалось делікатне відношення.