Ендодонт в Києві

Александра
Спасибо, мне понравился подход врача к клиенту (мне)
Вікторія
Олександр Миколайович,дуже вдячна Вам за врятований зубчик!!!!Всім, кому потрібна допомога та і просто красива посмішка не вагайтеся будь ласка,прийдіть на прийом і ви відчуєте,що надійні руки і високий професіоналізм лікаря повернуть а в складних випадках навіть врятують здоров'я ваших зубів!Всім раджу....не вагайтеся....
Екатерина
Знакома с Александром Николаевичем около 6-ти лет. Самый лучший стоматолог в мире! Спасибо огромное за Вашу отзывчивость, внимательность, профессионализм!
Лана
Очень хороший стоматолог!!!! И очень добрый:) рекомендую
10 травня '18 г.
Стоматолог-терапевт, ортопед, ендодонт
Лікар-стоматолог, спеціалізується в областях терапевтичного лікування та ендодонтії. Надає послуги установки пломб, лікування запалень та інфекцій. Займається відновленням зубів, пломбує кореневі канали. Також виконує хірургічні втручання, видаляє зубні гранульоми і кісти.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Консультація бесплатно
Стоматолог
Доктор Івченко Володимир Андрійович займається терапевтичним і ендодонтичним лікуванням хвороб зубів. Також компетентний в області естетичної стоматології. Надає послуги лікування кореневих каналів, в якості основного інструменту використовує операційний мікроскоп. Крім того, виконує мініінвазивне відновлення зубної емалі, встановлює протези і пломбує зуби.