Лікарі гінекологи в Києві (метро Славутич)

Ніна
Вона уважно ставиться до пацієнтів, ретельно розповідає, що і як потрібно робити. Я дуже їй вдячна, що вона порекомендувала мені що потрібно змінити та на що звернути увагу. Я із задоволенням буду ходити до такого лікаря, якщо щось трапиться.
02 березеня '20 г.
Уважний лікар, мені все сподобалося, була тільки перший раз. Лікар призначила додаткові аналізи, прийду на повторний прийом. Від першого прийому враження позитивне, все чітко та зрозуміло. Безперечно рекомендую лікаря! Дякую Вам!
21 березеня '20 г.
Anna
Это профессионал, что редкость в наше время. При этом не разбрасывается терминами и не назначает чего не нужно.Внимателен и с чувством юмора, что немаловажно для врача. Рекомендую, если ищете специалиста , который эффективно делает свою работу.
30 листопада '-1 г.
Наблюдаюсь у Дмитрия Сергеевича давно. Бладорна, что я попала именно к нему, поскольку оказалось, что из-за моих гормональных проблем, деток может не быть. Но он не пугает, не паникует, назначил лечение и я забеременнела по плану)))) В общем хороший, корректный специалист. Всем советую!
30 листопада '-1 г.
Акушер-гінеколог
У компетенції лікаря діагностика і лікування патології шийки матки, кольпоскопія, лікування-корекція порушень оваріально-менструального циклу, введення і видалення ВМС, підбір методу контрацепції, лікування ендометріозу, кіст яєчників, діагностика і лікування запальних захворювань органів малого таза і ЗПСШ, ведення вагітності, ультразвукова діагностика органів малого таза.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Акушер-гінеколог
Лікар Кондратенко Дмитро Сергійович спеціалізується в області ультразвукової діагностики, ендокринної гінекології. Діагностує і лікує порушення гормонального балансу в жіночому організмі, запальні захворювання репродуктивних органів, зокрема ерозію шийки матки, клімактеричні розлади. Виконує УЗД органів малого таза, УЗД вагітних, кольпоскопію. Проводить лабіопластику — операцію з поліпшення зовнішнього вигляду зовнішніх статевих органів жінки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Акушер-гінеколог
Лікар здійснює ведення фізіологічної вагітності, а також вагітності з високим ступенем ризику. Виконує повний обсяг гінекологічних оперативних втручань лапаротомним доступом. Проводить реконструктивно-пластичні операції в гінекології. Надає оперативну допомогу при пологах.
УЗД-фахівець, Репродуктолог, Акушер-гінеколог
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Акушер-гінеколог, репродуктолог, надає послуги діагноста. Веде консультативний прийом, займається діагностикою та лікуванням інфекційних і запальних захворювань репродуктивної системи, проводить пренатальну діагностику. Виконує лапароскопічні операції в гінекології.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар першої кваліфікаційної категорії. Веде консультативний прийом гінеколога-репродуктолога. Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою запальних захворювань, у тому числі захворювань шийки матки. Проводить гістероскопію і лапароскопічні операції гінекологічного профілю.
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог
Лікар акушер-гінеколог, член асоціації гінекологів-ендокринологів України. Займається діагностикою та лікуванням захворювань жіночої репродуктивної системи: запальних захворювань, інфекцій, що передаються статевим шляхом, патології шийки матки, порушення менструального циклу, пре- і менопаузальних порушень. Також лікар консультує з питань контрацепції, планування вагітності, здійснює первинну консультацію пар з питань ненастання вагітності. Проводить кольпоскопію, УЗД органів малого тазу і вагітності малого терміну, а також володіє радіохвильовим методом лікування захворювань шийки матки та видалення генітальних кондилом.
Акушер-гінеколог, онкогінеколог, УЗД-фахівець
21 рік досвіду
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, спеціалізується в області онкогінекології. Надає послуги з усіх видів порожнинних гінекологічних операцій; володіє методикою гінекологічного УЗД, методами діагностики та лікування патології шийки матки, лікування ЗПСШ, гормональних порушень, гіперпластичних процесів ендометрія, міом матки, функціональних кіст. Закінчила лікувальний факультет Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Акушер-гінеколог
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціалізується в області гінекології. Проводить консультативний прийом акушера-гінеколога і гінекологічні консультації для жінок репродуктивного віку. Надає послуги з діагностики та лікування інфекційних і запальних захворювань жіночої статевої системи.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, репродуктолог
Лікар-гінеколог, репродуктолог вищої кваліфікаційної категорії, УЗД-фахівець, надає консультаційні послуги, веде спостереження за вагітністю. Доктор спеціалізується на використанні допоміжних репродуктивних технологій у лікуванні безпліддя, займається питаннями невиношування і лікуванням різних патологій репродуктивної системи у жінок. Володіє навичками ультразвукової діагностики, в тому числі під час вагітності. Доктор Червоткіна займається усуненням позаматкової вагітності, здійснює контроль за станом матері і плоду при виношуванні.
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікації, гінеколог-ендокринолог, УЗД фахівець займається лікуванням захворювань жіночої репродуктивної системи, включаючи забір матеріалів для досліджень, спостереження вагітності на будь-яких термінах, консультування пацієнтів, терапія патологій внутрішніх і зовнішніх статевих органів. Досконало володіє навичками ультразвукової діагностики органів малого таза. Працює із сучасним обладнанням. Звертатися до Олені Михайлівні можна при кровотечах, болях під час або після статевого акту, різних виділеннях, болях внизу живота.