Лікарі офтальмологи в Києві (метро Славутич)

Елисей
Все пройшло відмінно! Цілком та повністю довіряю лікарю. Я дуже задоволена відвідуванням, отримала повну інформацію. Моїй дитині дали точні рекомендації, та виписали ліки. Зараз значно краще. Чудовий спеціаліст, рекомендую всім!
28 лютого '20 г.
Жека
Професійний, чуйний і уважний лікар. Дуже сподобалася моїй донечці. Все зробила на найвищому рівні. Ми дуже задоволені її кваліфікацією. Дуже рада, що є можливість лікуватися у лікаря такого рівня! Неодмінно прийдемо повторно.
14 березеня '20 г.
Офтальмолог
Лікар офтальмолог Власенко Ірина Юріївна веде прийом як дорослих, так і дітей, має багаторічний досвід роботи, спеціалізується в галузі офтальмології.
Офтальмолог
Лікар проводить амбулаторний прийом пацієнтів (загальний огляд, офтальмоскопія, біомікроскопія, скіаскопія, периметрія, тонометрія за Маклаковим, корекція зору окулярами), змішаний прийом. Займається лікуванням таких захворювань, як кон'юнктивіт, катаракта, глаукома, астигматизм.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Записатися на прийом1 онлайн запис