Лікарі отоларингологи в Києві (метро Славутич)

Олена
Лікар, який дійсно хоче вилікувати пацієнта. Призначив дитині лікування, яке допомогло, ніяких зайвих дорогих процедур, тільки те, що потрібно. Дуже раді, що потрапили саме до нього.
30 листопада '-1 г.
Удивительно чуткий профессионал рекомендую и буду рекомендовать врач от Бога.Спасибо сердечное.
Сергій
Уважний та професійний підхід до паціентів. Допоміг моєму сину з закладеним носом.
Вера
Замечательный специалист, прекрасный отзывчивый человек. Рекомендую!
Отоларинголог, отоларинголог дитячий, хірург
Лікар проводить консервативне лікування запальної патології ЛОР-органів, лікування хронічних аденоидитов, хронічних синуситів, тонзилітів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Отоларинголог
Спеціаліст займається діагностикою та лікуванням ЛОР-хвороб, проводить консультаційні прийоми дорослих і дітей від 2-х років із захворюваннями ЛОР-органів (тонзиліти, фарингіти, ларингіти, отити і т.д. Також надає такі медпослуги, як пункцію верхньощелепної синуса, промивання сірчаних пробок, продування слухових труб, видалення сторонніх тіл з ЛОР-органів, розтин фурункулів.
Отоларинголог
Лікар здійснює прийом пацієнтів із захворюваннями ЛОР-органів. Успішно лікує ларингіт, ангіну, хронічний нежить, грибкові ураження зовнішнього вуха, травми вуха. Виконує видалення сірчаних пробок, припікання лімфоїдних гранул задньої стінки глотки, туалет порожнини носа та слухового проходу. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах з отоларингології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Викликати лікаря додому
Лікар надає всі види амбулаторної допомоги при захворюваннях ЛОР-органів дітям від народження та дорослим. Лікує гайморит, отит, тонзиліт, аденоїдит, ларингіт, фарингіт. Проводить зупинку носової кровотечі (діатермокоагуляція). Виконує розсічення та дренування гематом, фурункулів, абсцесів ЛОР-органів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
21 рік досвіду
Лікар Кушнір Антон Семенович займається діагностикою та лікуванням інфекційних і запальних захворювань вуха, горла та носа. Надає послуги консультування при синуситах і отитах. Оглядає і ставить діагноз. Коригує схеми лікування. Виконує риноскопию і промивання носових пазух. Видаляє сірчані пробки у дітей і дорослих.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8