Лікарі проктологи в Києві (метро Славутич)

Антон
Даже не знаю, что бы я без Вас делал. Спасибо.
08 травня '16 г.
Проктолог, хірург
Лікар-хірург, проктолог, проводить оперативні втручання, за допомогою сучасного обладнання. Провела багато операцій з видалення поліпів, новоутворень аноректальної області, анальних тріщин за допомогою лазерної та радіохвильової хірургії.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-02
Хірург, проктолог
Хірург, мамолог, проктолог, судинний хірург (флеболог)
Лікар займається лікуванням врослого нігтя, гнійно-запальних захворювань, бешихи, панариція, пароніхія, гідраденіту, атером, видалення липом, базаліом, родимок, бородавок, папілом, кератом, гігром. Проводить видалення контагіозного молюска, висічення рубців та шрамів, сторонніх тіл, доброякісних утворень шкіри та підшкірно-жирової клітковини. Також проводить апендектомію, холецистектомію, герніопластику, пункційну біопсію, трепан-біопсію під УЗД контролем.
Хірург, Проктолог, Ендоскопіст
Лікар з багаторічним досвідом роботи у відділенні хірургії здійснює консультативний прийом хворих загальнохірургічного профілю та з проктології. Проводить ендоскопічні дослідження з використанням сучасних методів діагностики та лікування. Виконує значний перелік лапаротомних операцій, таких як апендектомія, видалення гриж, холецистектомія, ліквідація кишкової непрохідності, висічення перфоративної виразки шлунка та дванадцятипалої кишки (ДПК), пілоропластика, резекція кишечника, спленектомія тощо. Лікар надає кваліфіковану допомогу хворим із гнійною патологією. Видаляє різноманітні доброякісні пухлини м'яких тканин. Займається оперативним лікуванням геморою, анальних тріщин, епітеліального куприкового ходу. Виконує ендоскопічні дослідження (гастроскопії), біопсія, проводить тест на хелікобактер, видалення поліпів та зупинку кровотеч.
Записатися на прийом1 онлайн запис