Лікарі урологи в Києві (метро Славутич)

Виктор
Антон Сергеевич - это один из лучших врачей! Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Игорь
Настоящий профессионал, рекомендую..., как одного из лучших ...
30 листопада '-1 г.
Егор
Александр Семенович — врач от Бога. Если бы не он, не знаю, чем бы закончилось мое лечение мочекаменной болезни. Удивительно, но в другой клинике мне поставили совсем другой диагноз. И именно благодаря Александру Семеновичу удалось избежать осложнений.
16 березеня '19 г.
Сергей
Я проходил лечение по поводу простатита. Так получилось, что сначала у одного врача, а потом у другого, который кардинально изменил схему лечения. Я доволен, что обратился за профессиональной помощью к Глебову. Он помог откорректировать мое лечение, и лечение принесло желаемый результат.
06 березеня '17 г.
Уролог
Лікар Глєбов Антон Сергійович спеціалізується в області урології, кандидат медичних наук. Надає консультації щодо всіх проблем сечостатевої системи чоловіка і сечовидільної системи жінки. Дає рекомендації з вибору оптимальних методів лікування та попередження урологічних захворювань. Звертає на необхідні діагностичні та лікувальні процедури, виконує розшифровку лабораторних та інструментальних досліджень, здійснює постановку діагнозу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
41 рік досвіду
Доктор Фуксзон Олександр Семенович - уролог. Протягом 35 років проводить комплексну терапію захворювань сечостатевої системи. Спеціалізується на захворюваннях інфекційного і запального характеру. Усуває функціональні збої в роботі передміхурової залози. Проводить пластику вуздечки, видаляє яєчка, фімоз, здійснює ревізію сечовивідних шляхів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Уролог, Сексолог
Лікар вищої категорії уролог-хірург. Проводить операції на нирках, сечоводі, сечовому міхурі, сечівнику, зовнішніх і внутрішніх статевих органах, трансуретральні операцій (ТУР) при аденомі простати, пухлинах сечового міхура і уретри, пластичні операції на статевих органах. Закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
Уролог, андролог, репродуктолог, УЗД-фахівець
Лікар-уролог, андролог, репродуктолог, фахівець УЗД, має вищу категорію, надає послуги консервативного і оперативного лікування різних патологій в області урології, проводить ультразвукове дослідження органів сечостатевої системи чоловіків і жінок та біопсію внутрішніх органів. У сферу професійної зацікавленості фахівця входять питання онкоурології і проблеми лікування безпліддя у чоловіків. Звертатися до Тарасенко Олександру Володимировичу необхідно при наявності симптомів захворювань сечовидільної системи, таких як: часте сечовипускання, кров у сечі, неприємні відчуття, печіння при виділенні сечі і т.д.
Уролог
Лікар проводить постановку діагнозу, розробку схем та контроль ефективності лікування пацієнта. Надає екстрену урологічну допомогу пацієнтам. Проводить оперативне лікування (розтин короткої вуздечки, фімоз), видалення водянки оболонок яєчка за Вінкельманом, Бергманом, орхідектомією, видалення поліпів уретритів.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Уролог, дерматовенеролог
Доктор лікує широкий спектр урологічних захворювань. Для уточнення діагнозу призначає УЗД, лабораторні аналізи та КТ. Приймає пацієнтів із сечокам'яною хворобою, пієлонефритом, циститом, уретритом, простатитом. Також успішно лікує гострі та хронічні дерматози, інфекційні та паразитарні захворювання шкіри.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Уролог, лікар УЗД
Лікар-уролог займається лікуванням і діагностикою пацієнтів урологічного профілю, виконує УЗД трансабдомінальне у чоловіків органів малого таза та УЗД органів мошонки.