Лікарі ендокринологи в Києві (метро Славутич)

Тамара
Есть проблемы со щитовидной железой. Сдала анализы и сделала УЗИ. После начала лечения почувствовала себя значительно лучше, ушла слабость, сонливость и перепады настроения. Доктор подобрал подходящую мне дозировку лекарства. Врач знающий! Рекомендую.
04 березеня '19 г.
Наталья Дмитриевна требовательный и строгий врач. Если уж назначает пациенту лечение, то и требует неукоснительного соблюдения всех терапевтических мероприятий. Наверное так и должно быть, мне так точно это помогло быстро выздороветь.
09 лютого '17 г.
Каміла
В силу наследственых причин я часто обращаюсь к врачам. Тяжело найти "своего" специалиста, которому можно верить. Наталья Дмитриевна доказала своей профессионализм. Это очень грамотный врач. Теперь я обращаюсь к ней за советом и доверяю ее мнению.
29 грудня '16 г.
Саша
Огромное спасибо Наталье Дмитриевне за ее неоценимые услуги!
04 жовтня '16 г.
Ендокринолог
31 рік досвіду
Ендокринолог надає послуги з лікування ожиріння. Консультує, займається проведенням аналізів на цукровий діабет, визначенням інсуліну в крові.
Записатися на прийом29 онлайн записів
Эндокринолог
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог
Лікар акушер-гінеколог, член асоціації гінекологів-ендокринологів України. Займається діагностикою та лікуванням захворювань жіночої репродуктивної системи: запальних захворювань, інфекцій, що передаються статевим шляхом, патології шийки матки, порушення менструального циклу, пре- і менопаузальних порушень. Також лікар консультує з питань контрацепції, планування вагітності, здійснює первинну консультацію пар з питань ненастання вагітності. Проводить кольпоскопію, УЗД органів малого тазу і вагітності малого терміну, а також володіє радіохвильовим методом лікування захворювань шийки матки та видалення генітальних кондилом.
Ендокринолог, терапевт, гастроентеролог
Лікар Кулікова Людмила Володимирівна проводить прийом, обстеження, діагностику та лікування пацієнтів, які страждають захворюваннями ендокринної системи, а також захворюваннями терапевтичного характеру. Ефективно підібрані нею схеми лікування допомагають позбутися від дисфункції гіпоталамуса і гіпофіза, захворювань щитовидної залози, цукрового діабету, ожиріння, захворювань наднирників, безпліддя і багато інших