Сторінка 24. Лікарі в Києві (метро Політехнічний інститут)

Даша
Еще до недавного время, у меня были красивые, ухоженные, длинные волосы. Буквально, через полгода как переехала в Киев, волосы стали как будто не мои. Потеряли цвет, структуру и еще вылезают «прям пучками». Я испугалась, если и дальше так пойдет, то волос вообще не останется. Но слава Богу Сулик Яна Олеговна спасла меня. Лечение помогло. Теперь я снова с шикарными волосами.
02 січня '20 г.
Софья
Уход за своей кожей я доверяю только Ирине Вячеславовне. У меня кожа очень восприимчива к раздражениям, и вообще очень нежная. Потому очень важно что бы специалист нашел к ней правильный подход, и подобрал правильный метод удаления волос. Ирина Вячеславовна уже выучила меня от и до, и знает как сделать меня красивой.
09 лютого '17 г.
Света
Ох,с моим болевым порогом только по процедурам и ходить. Спасибо Ирина Вячеславовне, вместе решили, какую анестезию использовать, так что на сеансе лежу с комфортом, жду, пока красоту наведут))
15 листопада '16 г.
Аля
Приятная, хорошая врач, я осталась очень довольна консультацией.
02 жовтня '16 г.
Лікар загальної медицини, трихолог
Лікар проводить повне первинне обстеження, призначає діагностичні заходи. Спеціалізується на усунення ГРВІ, ГРЗ та грипу. Працює з пацієнтами різної вікової категорії. Спеціалізується на лікуванні диспепсичних розладів, уретритів, інфекційних і запальних захворювань. Веде плановий прийом.
Косметолог
Лікар-косметолог займається видаленням волосяного покриву з зони бікіні, рук, ніг, спини, пахв і інших проблемних ділянок тіла у жінок і чоловіків. Проводить прийом пацієнтів, консультує з питань знеболювання при процедурі.
Рефлексотерапевт, Гірудотерапевт, Косметолог
Доктор Макаренко Валентина Марківна спеціалізується на косметології. Крім традиційних косметологічних процедур, для лікування і профілактики застосовує рефлексотерапію і лікування п'явками. Лікар надає послуги омолодження, механічної і апаратної чищення особи. Також робить маски, склад яких підбирається індивідуально під тип шкіри пацієнта.
Реабілітолог, Масажист
Доктор Маринченко Андрій Андрійович надає послуги масажу. Веде пацієнтів в післяопераційні періоди, займається відновленням функцій організму після хірургічних втручань. Виконує загальний класичний масаж і масаж спини. Також проводить сеанси з використанням медової техніки. Приймає пацієнтів-спортсменів, проводить реабілітацію та відновлення спортивної форми, готує до змагань.
Косметолог
Лікар-косметолог займається естетичними косметологічними маніпуляціями. Проводить прийом пацієнтів, консультує з питань догляду за різними типами шкіри. Виконує глибоку чистку, масаж, зволоження шкіри обличчя і тіла. В роботі застосовує ін'єкційне і безін'єкційна терапію.
Дерматолог
Надає консультаційні послуги, проводить процедури на лазерної платформі Alma Harmony, на апараті HydroFacial, виконує ін'єкції і контурну пластику.
Уролог
Записатися на прийом1 онлайн запис
Інфекціоніст
21 рік досвіду
Лікар займається діагностикою, лікуванням і профілактикою інфекційних захворювань. Спеціалізується на терапії ангіни, ГРВІ, грипу, гострих кишкових отруєнь, кору, краснухи, вітряної віспи. На практиці застосовує сучасні методи лікування.
Косметолог, дерматолог
Лікар спеціалізується в питаннях лікування та відновлення шкірних покривів. Використовує сучасні методики, працює з новітніми препаратами. Розробляє індивідуальні курси по лікуванню шкіри, усунення косметичних ефектів.
Фізіотерапевт, естетист по тілу
Лікар спеціалізується на лікуванні патологій нервової системи, хвороб шкірних покривів, порушень з боку шлунково-кишкового тракту, патологій сечостатевої системи. Терапія має на увазі використання різних фізіотерапевтичних методик, з включенням масажу, ЛФК, кислородотерапии, магнітного поля, УФО.