Сторінка 26. Лікарі в Києві (метро Політехнічний інститут)

Сніжана
Дуже вдячна лікарю, за її професіоналізм і відмінно проведене лікування. А що найголовніше, правильно поставлений діагноз. Зверталася до багатьох лікарів, але змогла допомогти, тільки цей фахівець. Ще раз величезне Дякую!
10 березеня '20 г.
Зоряна
Швидко, чітко, та по справі. Призначила препарати, не комерційні якісь, а дійсно ефективні лікарські засоби. Я тепер, набагато краще себе почуваю. Моя проблема майже подолана. Завжди приємно звертатися до таких кваліфікованих спеціалістів.
27 лютого '20 г.
Света
Регулярно прихожу на эпиляцию, всегда все аккуратно делает
17 листопада '16 г.
Любовь
Рекомендую! Все процедуры проводятся очень аккуратно.
13 липня '16 г.
Косметолог
Доктор Лепехова Анна Віталіївна спеціалізується в області естетичної косметології, проводить всі види лазерної терапії шкіри обличчя, тіла, виконує лазерну епіляцію. Веде прийом і консультує пацієнтів з питань догляду за проблемними ділянками епідермісу.
Дерматолог
Спеціалізується на лікуванні таких захворювань, як акне, розацеа, грибкові захворювання, екзема, атопічний дерматит, себорейний дерматит, алергічний дерматит і ін.
Косметолог
Доктор Сухомлинова Надія Дмитрівна спеціалізується в області косметології, володіє технікою лазеротерапії захворювань шкірного покриву. Виконує всі види лазерної епіляції, видалення волосяного покриву з різних зон, пілінг.
Отоларинголог
Записатися на прийом1 онлайн запис
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Жолоб Світлана Миколаївна спеціалізується на діагностичних дослідженнях в області гінекології. Проводить кольпоскопію, УЗД і фолікулометрія. Крім того, виконує ряд медичних лікувальних процедур, включаючи лапароскопію, вишкрібання, инсеминацию, переривання вагітності і конизацию шийки матки. Також займається лікуванням і профілактикою інфекцій, що передаються статевим шляхом, лікує клімакс і доброякісні новоутворення органів репродуктивної системи жінки.
Стоматолог-пародонтолог
Лікар стоматолог. Спеціалізується на парадонтології. Займається лікуванням захворювань тканин пародонту, з'ясовує причини запалення, кровоточивості, набряклості ясен.
Спеціаліст з лазерної епіляції
Дерматовенеролог
Лікар проводить діагностику стану шкіри та новоутворень. Займається лікуванням шкірних захворювань та лікуванням захворювань, що передаються статевим шляхом.
Сімейний лікар
Викликати лікаря додому