Охріменко Ярослава Миколаївна

Дерматолог
Надає консультаційні послуги, проводить процедури на лазерної платформі Alma Harmony, на апараті HydroFacial, виконує ін'єкції і контурну пластику.

Тетяна
Ярослава Миколаївна - доброї душі людина, дуже уважна. Все докладно розповідає, навіть малює! Завжди дзвонить, коли є результати аналізів, рекомендує варіанти лікування. Результат завжди відмінний! Дуже задоволена її роботою!
Дуже компетентний лікар. Відповів на всі питання, які мене цікавили. Дуже задоволена консультацією. Дала корисні рекомендації, при цьому нічого зайвого не нав'язувала, що дуже важливо. Найвища оцінка спеціаліста. Однозначно рекомендую!

• 2003 р. — закінчення УМСА м. Полтава.
  • 2004-2005 рр. — спеціалізація "дермато-венерологія" НМУ ім. Богомольця.
  • 2010-2014 рр. — м. Київ, інститут післядипломної освіти ім. Шупика.

• 2015 р. — Участь в інтернаціональному форумі "Injenction Face Desighn : correction and modeling".
  • 2017 р. — Участь в ІV ЄВРОПЕЙСЬКОМУ КОНГРЕСІ ПО ІН'ЄКЦіОННИМ МЕТОДИКАМ.
  • 2018 р. — Участь в симпозіумі по нитьовим методах APTOS в Києві.
  • 2018 р. — Проходження навчання по тредліфтингу під час практичного семінару "Complex care" ("MezoClub").
  • 2018 р. — Проходження навчання " Personalising Full — Face Treatment. Injenction Anatomy. Managing Complications" (Galderma Aestetic injector network).