Сторінка 29. Лікарі в Києві (Оболонський район)

Дима А.
Уважний лікар. Він дуже тактовно, ввічливо може підійти до будь-якого пацієнта, дуже комфортно з цією людиною. Його знання в стоматології та медицині приємно здивували мене. Буду рекомендувати його іншим, та обов'язково прийду ще!
08 лютого '20 г.
Анжеліка
Високопрофесійний доктор, у нього грамотний підхід. Кваліфікація відмінна. З тією проблемою, з якою я зверталася , жоден лікар в моєму місті не дав такої розгорнутої і повної інформації. Лікар ретельно розпитав мене про все, подивився всі аналізи і знімки, вник в усі деталі.
08 лютого '20 г.
Інга
Спасибі лікарю. Все пройшло добре, мені сподобалося. Лікар досить чітко пояснив діагноз, приділив час і мені, і дружині. Все було максимально докладно і часу ніхто не шкодував. Неодмінно прийду ще на прийом! Дякую за кваліфікацію та знання!
07 лютого '20 г.
Ігор
Дуже професійно, мені сподобалося, розповів все про мої зуби - що є, і що чекає, якщо не лікувати. На відміну від інших лікарів які обмежувалися лише діагностикою тієї проблеми, з якою я прийшов. Уже проходжу лікування. Усім задоволений!
02 лютого '20 г.
Стоматолог-терапевт
Лікар займається естетичним відновленням зубного ряду. Надає послуги з санації ротової порожнини. Веде підготовку до протезування. За допомогою сучасного обладнання видаляє карієс і камені. Лікує пульпіт, періодонтит, ставить пломби.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Стоматолог-хірург, імплантолог
Лікар спеціалізується на лікуванні запущених форм зубних патологій хірургічними методами. Займається одномоментної імплантацією, видаленням атипових зубів мудрості і доброякісних утворень. Виконує клаптеві операції, операції відкритого і закритого синус-ліфтингу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Київ пр-т Перемоги, 63б м. Нивки146м. Берестейська106
Київ пр-т Володимира Івасюка, 8 (корп. 3) м.Оболонь2111м.Почайна348
Стоматолог, стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні захворювань зубів та ясен у дорослих та дітей. Виконує видалення молочних зубів. Займається професійним відбілюванням зубів. Лікує карієс та його ускладнення, пульпіт, пародонтит, катаральний гінгівіт та інші патології. В роботі використовує сучасні методики.
Консультація Консультация бесплатно/безкоштовно
Невролог
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів з болем у спині та кінцівках, головним болем, мігренню. Лікує психосоматичні розлади, безсоння, тривожність, нервозність, панічні атаки та вегето-судинну дистонію.
Записатися на прийом4 онлайн записи
УЗД-спеціаліст
Акушер-гінеколог, репродуктолог
Хірург
Записатися на прийом2 онлайн записи
Лікар ультразвукової діагностики
Гастроентеролог
Іван Сергійович спеціалізується на гастроентерології. Займається діагностикою та лікуванням захворювань стравоходу і шлунку, печінки, підшлункової залози та кишечника. Також лікар діагностує та лікує онкологічні захворювання шлунково-кишкового тракту.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Невролог
Викликати лікаря додому
Стаж роботи неврологом 22 роки. Вузькоспеціалізоване направлення роботи – мігрень та інші цефалгії з використанням моноклональних антитіл. 12 років займаюсь проблемою хвороби Паркінсона та хвороби Альцгеймера. Регулярні відвідування міжнародних конференцій, статті в журналах неврології, регулярні доповіді лікарям на професійну тематику.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-09-29
Київ вул. Левка Лук’яненка, буд. 21/14 м.Мінська