Мати та дитина, медичний центр на Водолимира Івасюка

8.1
Київ, пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4)
м.Оболонь23 4 м.Почайна33 8

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Акції

Медичний заклад «Мати та дитина» — це спеціалізована клініка, яка займається лікуванням та підтримкою жіночого репродуктивного здоров'я. Почав функціонувати у 2013 році. Серед перших пріоритетів установи — ДРТ. Медичний центр спеціалізується на лікуванні гінекологічних захворювань та відновленні репродуктивної функції. Кожен пацієнт приймається індивідуально. На території клініки діє великий діагностичний центр, що дозволяє проводити лабораторні та інструментальні дослідження будь-якої складності. Для призначення ефективної схеми лікування пацієнту необхідно пройти комплексну діагностику. На території центру працюють фахівці, які надають допомогу у відновленні репродуктивної функції чоловікам та жінкам.

Послуги, які надає клініка:

• консультування у профільного лікаря;
  • допомога у плануванні дітей та ведення вагітних;
  • лікування гінекологічних хвороб; корекція збоїв менструального циклу; допомогу при клімаксі; лікування запальних процесів в органах тазу; лікування чоловічого та жіночого безпліддя;
  • ЕКО.

Переваги медичного центру — найновіше обладнання, кваліфіковані лікарі, наявність комплексних програм ведення вагітності.

Для запису на прийом звертайтеся за вказаними номерами телефонів.

ДАДАТКОВІ РОБОЧІ ДНІ ЛЮТОГО 2024:

Чт 01.02, 15.02, 29.02 з 9-17.

Сб 10.02, 24.02 з 9-16.

• УЗД, ультразвукове дослідження щитоподібної залози 670
  • УЗД, ультразвукове дослідження органів черевної порожнини 820
  • УЗД, ультразвукове дослідження передміхурової залози 880
  • УЗД, ультразвукове дослідження органів мошонки (калитки) 790
  • УЗД, ультразвукове дослідження кавернозних тіл та білкової оболонки статевого члену 790
  • УЗД, ультразвукове дослідження сечового міхура з визначенням залишкової сечі 690
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 430
  • Біопсія яєчка або його додатка (під внутрішньовенною анестезією) (TESЕ) 18 150
  • Біопсія 2-х яєчок або додатків (під внутрішньовенною анестезією) (TESЕ) 23 820
  • Внутрішньовенна анестезія 2 200
  • Тотальна внутрішньовенна анестезія з ШВЛ ЧЕРЕЗ ЛЯРІНГЕАЛЬНУ МАСКУ 6 800
  • Тотальна внутрішньовенна анестезія з ШВЛ ЧЕРЕЗ ЕНДОТРАХЕАЛЬНУ ТРУБКУ 6 800
  • Ендотрахеальний наркоз з севораном до 2-годин 7 150
  • Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" ( до 2-х годин) 600
  • Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (від 2-х годин (перебування можливе з 8:00 до 20:00) 1 300
  • Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (1 доба) 4 900
  • Забір мазків 130
  • Діагностична відеолапароскопія 18 810
  • Консультація лікаря генетика 1 050
  • Медико-генетична консультація онлайн лікарем-генетиком 800
  • Консультація первинна лікаря вищої категорії (д.м.н. проф. Данкович Н.О., к.м.н. Котліка В.В., к.м.н. Винярського Я.М.) 1 700
  • Консультація фахівця ембріологічного напряму 900
  • Аналіз медичних документів та консультування з питань вступу до програм замінного материнства 1 700
  • Надання пацієнту інформації щодо вибору програми лікування онлайн 800
  • Прескринінгова консультація 350
  • "Консультативна програма ""Партнерська розширена"". Програма партнерської консультації з комплексом аналізів і УЗ діагностикою У жінки: Прийом 1. Консультація лікаря первинна (репродуктолога), аналізи: Анти-Мюллерів гормон, УЗД органів малого тазу, (PAP- 4 290
  • Консультативний пакет "Стандарт плюс" (Консультація лікаря первинна, відеокольпоскопія, (PAP-тест), Мікроскопія урогенітальних виділень, УЗД органів малого тазу) 2 750
  • Програма спостереження вагітності "Стандарт" 25 300
  • Програма спостереження вагітності "Стандарт +" 29 500
  • Пакет медичних послуг БТЛ-1 (Зовнішня лазеротерапія) 380
  • Пакет медичних послуг БТЛ-1 (Зовнішня лазеротерапія) (комплекс 10 процедур) 2 900
  • Лазерне видалення новоутворень шкіри (папіломектомія) (за одне новоутворення, без гістології та анестезії) 800
  • Лазерне лікування  нетримання сечі, процедура 3 900
  • Лазерне омолодження піхви, процедура 4 200
  • Лазерне лікування  опущення стінок піхви 1-2ст., процедура 4 500
  • Лікування вагінальної атрофії, процедура 4 800
  • Лазерна шліфовка  промежини (аногенітальної зони), відбілювання, шліфовка післяпологових  розтягнень шкіри, процедура 4 500
  • Лазерна шліфовка рубців, процедура 4 270
  • Пакет медичних послуг БТЛ-3 (Магнітотерапія) 540
  • Пакет медичних послуг БТЛ-3 (Магнітотерапія) (комплекс 10 процедур) 4 950
  • Пакет медичних послуг БТЛ-2 (Інтравагінальна лазеротерапія) 440
  • Пакет медичних послуг БТЛ-2 (Інтравагінальна лазеротерапія) (комплекс 10 процедур) 3 960
  • Пакет медичних послуг БТЛ-4 (Ультразвукова терапія) 500
  • Пакет медичних послуг БТЛ-4 (Ультразвукова терапія) (комплекс 10 процедур) 4 290
  • Пакет медичних послуг БТЛ-5 (Електрофорез з лікувальними препаратами) 720
  • Пакет медичних послуг БТЛ-5 (Електрофорез з лікувальними препаратами) (комплекс 10 процедур) 6 660
  • Консультація лікаря перед проведенням процедури озонотерапії 400
  • Внутрішньовенне введення озонованого натрію хлориду 0,9% (10 процедур) 4 000
  • Мала аутогемотерапія 290
  • Мала аутогемотерапія (10 процедур) 2 490
  • Ще...
  • Консультація лікаря первинна (репродуктолога, акушера-гінеколога) з кольпоскопією 1 200
  • Консультація лікаря первинна (репродуктолога, акушера-гінеколога, уролога-андролога, терапевта, окуліста, ендокринолога, анестезіолога,хірурга)* 990
  • Донорська сперма ( 1 доза) 8 450
  • Пакет «Накопичення ооцитів в природньому циклі» 18 260
  • Пакет «Накопичення ооцитів в природньому циклі без медикаментозного супроводу» 13 310
  • Підготовка ендометрію 12 450
  • Програма "КІО" (Контрольована Індукція Овуляції) 14 900
  • Обстеження сурогатної матері 22 300
  • Обстеження сурогатної матері та експертне консультування 35 650
  • Ще...
  • Консультативний пакет «Чоловіче здоров’я 3» (Консультація уролога-андролога первинна; Спермограма) 1 100
  • Консультативний пакет «Чоловіче здоров’я 2» (Консультація уролога-андролога первинна; Ультразвукове дослідження органів мошонки) 1 200
  • Консультативний пакет «Чоловіче здоров’я 1» (Консультація уролога-андролога первинна; Спермограма; Ультразвукове дослідження органів мошонки) 1 500
  • Френулотомія 6 030
  • Пакет обстежень перед урологічними операціями 2 420
  • Пакет обстежень «Базовий» перед ДРТ для чоловіків 2 640
  • Інстиляція сечового міхура розчинами лік. засобів у жінок 500
  • «Гострий калькульозний холецистит» (лапароскопічна холецистектомія, дренування правого підпечінкового простору) 22 390
  • «Гнійні захворювання м’яких тканин: панарицій, фурункул, карбункул, нагноєна епітеліальна куприкова кіста» (абсцес розміром до 3 см) 4 570
  • «Гнійні захворювання м’яких тканин: панарицій, фурункул, карбункул, нагноєна епітеліальна куприкова кіста» (абсцес розміром 3-5 см) 5 170
  • «Гнійні захворювання м’яких тканин: панарицій, фурункул, карбункул, нагноєна епітеліальна куприкова кіста» (абсцес розміром більше 5 см) 6 000
  • «Варикозне розширення підшкірних вен» (високий ризик ТЕЛА) Операція Троянова (Кросектомія) 18 590
  • «Гнійні захворювання м’яких тканин: панарицій, фурункул, карбункул, нагноєна епітеліальна куприкова кіста» Розкриття та дренування. Місцева анестезія (абсцес розміром до 3 см) 6 160
  • «Гнійні захворювання м’яких тканин: панарицій, фурункул, карбункул, нагноєна епітеліальна куприкова кіста» Розкриття та дренування. Місцева анестезія (абсцес розміром 3-5 см) 6 160
  • «Гнійні захворювання м’яких тканин: панарицій, фурункул, карбункул, нагноєна епітеліальна куприкова кіста» Розкриття та дренування. Місцева анестезія (абсцес розміром більше 5 см) 6 160
  • «Вправима грижа білої лінії живота або інші вентральні грижі» (Відеолапароскопія, пластика з використанням сітки, дренування черевної порожнини) (без вартості витратних матеріалів) 25 410

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Tania T.
Хочу подякувати найпрекраснішому, чудовому лікарю, надзвичайному компетентному спеціалісту і просто хорошій людині. Цими словами можна описую Массуд Наталію Олександрівну. Ця людина по справжньому віддана своїй справі. Вона допомогла нам здійснити нашу найбажанішу мрію, яку ми так хотіли в чекали
Лично хочу сказать огромное спасибо Юлии Александровне!  Обращалась не в первый раз. Юлия Александровна всегда найдет время, всегда все спросит, выслушает, назначит доп. обследование (если это необходимо), объяснит, расскажет, поставит диагноз и назначит лечение. Очень опытный, квалифицированный врач. Она всегда внимательна, всегда на связи.   Спасибо вам за профессионализм, за отзывчивость, прекрасные человеческие качества!!!
Я мати 3 місячної доньки. Хочу розповісти Вам про людину яка впродовж усієї вагітності була з нами. Гришай Галина Сергіївна спеціаліст з величезним досвідом. Хочемо подякувати їй за турботу про нашу сім'ю. Рекомендуємо!
Юлія
У нашому місті багато лікарів УЗД-діагностів. Але на мою думку Світлана Петрівна виділяється з поміж інших. Досвідчений спеціаліст та знавець своєї справи. Постійно проходимо обстеження лише у неї. Дуже задоволені її роботою. Рекомендуємо!
Ірина
Ми з чоловіком вже давно мріяли про дитину. Але у нас ніяк не виходило. Змінили багато лікарів, аж поки за порадою знайомих не потрапили до Юлії Олександрівни. Професіонал своєї справи! завдяки її зусиллям ми зараз на 20 тижні вагітності. Низький Вам уклін. Рекомендуємо!
У наш час важко знайти хорошого генетика для консультації. Але нам пощастило. За рекомендацією знайомого лікаря ми потрапили до чудового спеціаліста та знавця своєї справи Бришевац Людмили. Доступно та вичерпно відповіла на усі поставленні запитання, дала рекомендації. Залишилися дуже задоволенні.
Руслана
Одного разу, за рекомендацією друзів, потрапили на прийом до Олени Іванівни. Залишилися під приємним враженням від професіоналізму цього лікаря. Справжній віртуоз своєї справи. Надалі будемо звертатися лише до неї, та рекомендувати друзям та знайомим.
Наталія
Чудовий лікар, відмінний спеціаліст і просто хороша людина. Цими словами можна охарактеризувати Наталію Олександрівну. Ця людина по справжньому віддана своїй справі. Вона супроводжувала нас впродовж усієї вагітності. Дякуємо за її не легку працю. Рекомендуємо!
Анастасия
Хороший специалист.!!
Оля
Несколько раз лечила эрозию у разных врачей. Почему-то заболевание всегда возникало снова, то ли недолечивали мне его, непонятно. Именно поэтому не могла забеременеть. Наталья Николаевна помогла мне вылечиться окончательно и через 4 месяца я забеременела. Спасибо за помощь!
Благодаря Ирине Валерьевне я стала мамой! Мы с мужем долго пытались, лечились, у казалось, лучших врачей. Но помогла нам именно она, именно назначенное ею лечение помогло и дало свои плоды. СПАСИБО за лучший подарок в моей жизни!
Наблюдать у Ирины Валерьевны уже очень долго. Она была моих лечащим гинекологом, наблюдала мою беременность. По сей день пользуюсь ее услугами, так как она для меня идеальный доктор. Учтивая, человечная, прекрасный специалист.
Вика
22 травня '17р.
Услышав о подозрении о неправильном развитии плода в начале беременности, которое заподозрил врач УЗД в государственной консультации, я решила сходить в клинику Мать и дитя. Прошла повторное УЗД на новейшем оборудовании у Константиновой Елены Михайловны, она убедила меня, что никаких патологий нет. К ней же стала на учет. Сейчас моему малышу 4 месяца – он здоровенький и жизнерадостный.
Валерия
17 травня '17р.
О клинике Мать и дитя знаю не понаслышке. Год назад мне довелось столкнуться с лечением неприятного гинекологического заболевания. Для того, чтобы не усугубить проблему, а как можно скорее ее устранить, решила обратиться в частную клинику. Ею оказалась Мать и дитя. Здоровье поправлено. Впечатления самые лучшие: врачи компетентные, оборудование новейшее, атмосфера приятная.
Ира
16 травня '17р.
Примерно с 25 лет (а сейчас мне 32) страдала сбоями менструального цикла, которые сопровождались постоянными болями в этот период. Случайно наткнулась в интернете на рекламу клиники Мать и дитя, которая борется с подобными проблемами. Незамедлительно решила обратиться за консультацией. Спустя полгода после лечения и обследования проблема устранена, хорошее самочувствие восстановлено.
15 травня '17р.
Некоторое время страдала от неприятных болевых ощущений внизу живота. Записавшись на прием в клинику Мать и дитя, была успокоена и одновременно очень обрадована: как оказалось я была беременна. Здесь очень приятная атмосфера, доброжелательный медперсонал, высококвалифицированные врачи. Поэтому, у меня не возникло ни малейшего сомнения по поводу того, где вставать на учет по ведению беременности. И вот я нахожусь под присмотром прекрасного акушера-гинеколога Гришай Галины Сергеевны, чему очень рада.
13 травня '17р.
Клиника Мать и дитя подарила мне надежду на материнство. За 7 лет безуспешных попыток забеременеть, лечения и обследования во многих медицинских учреждениях, я уже практически потеряла надежду, пока не обратилась в клинику Мать и дитя. Проведя снова тщательное обследование, гинеколог Журавлева Юлия Анатольевна установила мне правильный диагноз и вылечила. Теперь я на седьмом месяце беременности, нахожусь под тщательным присмотром доктора и очень надеюсь, что скоро стану мамой здорового малыша.
Ева
У меня лет с 18 начались сбои в цикле. Сначала не обращала внимания, но когда ни с первой, ни с десятой, ни с сотой попытки не получилось завести ребёнка, серьёзно задумалась об этом. Пошла на приём к гинекологу в «Мать и дитя». Доктор осмотрел меня, провёл УЗИ (у них очень крутые аппараты) и назначил несколько анализов. По результатам мне выписали лечение и…. я уже на шестом месяце и наблюдаюсь здесь же)

Лікарі клініки Мати та дитина, медичний центр на Водолимира Івасюка

очистити

Акції лікарні

- 50% знижки на первинну консультацію репродуктолога в мережі Мати та Дитина
до 31-03-2024
- 50% знижки на первинну консультацію репродуктолога. Плануєте у цьому році вагітність? Розпочніть свій шлях до настання вагітності з першого базового обстеження для жінки Вартість без…
50% знижки на первинну консультацію гінеколога в мережі центрів Мати та дитина
до 31-03-2024
Гарне рішення пам'ятати про своє здоров'я Огляд у гінеколога за акційною ціною Хочемо познайомити вас з нашими лікарями, прийом у яких точно принесе вам тільки позитивні враження Вартість без…
Перша консультація вагітної зі знижкою 50% в мережі Мати та дитина
до 31-03-2024
Наші акушери-гінекологи, готові вам допомогти з усіма питаннями та потребами, пов'язаними з вагітністю. Пропонуємо вам першу консультацію у наших акушерів гінекологів зі знижкою 50%! Майбутні…
50% знижки на первинну консультацію уролога-андролога в Мати та Дитина
до 31-03-2024
Отримайте знижку 50% на проходження первинної консультації у лікаря уролога-андролога. Перша консультація - це зустріч з лікарем, знайомство з медичною історією, при необхідності можливий огляд, а…
Check-up щорічний в Мати та Дитина
до 31-03-2024
Турбота про своє здоров'я – одна з важливих речей, які можна зробити для себе. Регулярні огляди допомагають виявити потенційні проблеми зі здоров'ям на ранній стадії і вжити заходів, щоб запобігти їх…
3080 грн

1540 грн
Гінекологічний жіночий check-up
до 31-03-2024
Медичний центр «Мати та дитина» підготував для вас особливий діагностичний пакет, який дозволить пройти діагностику вашого жіночого здоров'я за один візит до лікаря. Цей пакет містить ультразвукові…
6210 грн

4500 грн
Фертильний check-up в Мати та Дитина
до 31-03-2024
Чому варто пройти перевірку фертильності функції ? Перевірка фертильності функції допомагає з'ясувати можливі проблеми з репродуктивним здоров'ям. Це надасть вам розуміння стосовно часу прийняття…
2630 грн

1100 грн
Записатися на акцію

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Героїв полку Азов (Малиновського), 28 м.Оболонь7 4 м.Почайна29 8
Сучасна медична лабораторія "Нова діагностика" на метро Оболонь відноситься до великої мережі лабораторій, виконує всі види діагностичних досліджень. Деякі види досліджень є унікальними, робляться тільки в цій мережі.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Сучасна клініка відновлення зору "Візіум" на Позняках відноситься до мережі офтальмологічних клінік, займається лікуванням і діагностикою органів зору у дітей і дорослих. У клініці працюють офтальмологи, офтальмохірурги, лікарі-ретинолога, що мають вищу і другу кваліфікаційну категорію, кандидати наук в галузі медицини.
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00
Більше 10 років відома на ринку медичних послуг компанія «Інститут клінічної медицини». Клініка пропонує послуги щодо своєчасної якісній діагностиці стану організму і виявленню проблем на ранніх стадіях: експертне ультразвукове дослідження, дуплексне сканування судин, ендоскопічна діагностика (гастроскопія, кольпоскопія), дерматоскопія, функціональна діагностика (електрокардіографія), фолікулометрія.
Центр стоматології та естетики «Дантист & Ко» спеціалізується в області діагностики та лікування захворювань зубів і ясен, відновлює сліпучу посмішку. У центрі працюють кваліфіковані стоматологи вищої та другої категорії, які володіють інноваційними технологіями, які застосовують у роботі сучасні та безпечні матеріали.
Пн — Пт: 08:30-21:00 Сб: 08:30-21:30 Н: 09:00-15:00