Кондратюк Богдан Русланович

Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується на хірургічних операціях. Консультує з приводу доцільності проведення оперативного втручання, проводить огляд. Здійснює видалення зуба, включаючи складне. Крім того, за свідченнями видаляє капюшон зуба мудрості. Також забезпечує післяопераційне спостереження пацієнта.

Константин
Кондратюк в курсе всех современных стоматологических методик. Он взвешенно и отвественно подходит к выбору лечебных мероприятий каждому пациенту. Думаю именно поэтому у Богдана всегда эффективное лечение, причем по вполне адекватной цене. И это радует!
Лена
Приходили на прием с ребенком. Довольны оба) Хороший стоматолог, теперь сама думаю на осмотр сходить
Эльвира
Рада, что попала к этому врачу. Помог с моей проблемой. Спасибо ему.

• 2010 р. — Національний медичний університет ім. Богомольця, стоматологічний факультет
  • 2012 р. — Інтернатура

• 2012 р. — Інтердисциплінарне лікування в стоматології, проф. Славичек (Німеччина, Берлінський університет)
  • Практичний курс по винирам доктора М.Белограда (м. Київ)
  • Лікування і протезування під мікроскопом, доктор М.Белоград (м. Київ)
  • 2012 р.- 1й український міжнародний симпозіум квинтесенции — пародонтология і поновлююча стоматологія (м. Ки