Сторінка 20. УЗД органів черевної порожнини в Києві

Знайдено 325 клінік

Сб Нед Цілодобово
Дуже уважна, приємна лікар, спокійно надала рекомендації, на наступний день мені вже було краще
Вера
Только положительные и позитивные впечатления от приема у Ольги Эдуардовны. Специалист провела осмотр щитовидной железы, объяснила в чем состоит проблема и выдала заключение. Рекомендую!
Спасибо Зинаиде Ивановне за помощь в лечении гайморита у моего ребенка. После консультации остались самые лучшие впечатления. На все интересующие вопросы получила развернутые ответы. В следующий раз только к вам!
Валентина Егоровна
Татьяна Борисовна - это врач-универсал. Всегда разберется с любыми проблемами у пациентов, и это не зависит от их сложности. Сколько раз обращалась, результат отличный. Радует, что лишних лекарств не назначает, всегда только по делу.
Тамара
Очень редко, где можно проконсультироваться в наше время у такого компетентного врача, как Кинаш Дмитрий Анатольевич. Приятно слушать рекомендации по существу, четко и понятно был поставлен диагноз.
Олег Андреевич
Месяц назад был на приеме у Юрия Дмитриевича. Жалобы - боль в спине, онемение нижних конечностей. Хочу сказать спасибо доктору за профессионализм и помощь! Назначения и рекомендации сейчас исполняю, планирую через 2-3 недели опять к нему на консультацию.
Київ вул. Вишгородська, 38
м.Почайна28 м.Оболонь30
Багатопрофільна клініка сімейної медицини "Радомед" заснована в 2012 році. Установа розпорядженні діагностичним і фізіотерапевтичним відділенням і двома відділеннями для дітей і дорослих.
Добробут
Київ вул. Драгоманова, 21а
м.Позняки14 3 м.Харківська18 5
З 2011 року веде прийом пацієнтів "Дитяча клініка на Лівому березі", що входить в мережу медичних закладів "Добробут". Прийом дітей і підлітків ведеться за 20 напрямками, що включає як звичні (педіатрія, неврологія, отоларингологія, стоматологія, офтальмологія, ендокринологія, хірургія, алергологія, гастроентерологія, дерматологія, гінекологія, урологія,...
Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 4 (корп. 5)
м.Оболонь 28 8 м.Почайна 29 6
Київ вул. Петра Чаадаєва, 2 В
м. Академмістечко46 6 м.Святошин37 7
Сімейна клініка, що надає широкий спектр послуг в сферах педіатрії, неврології, гінекології, дитячої кардіоревматології та алергології, обстежень. У закладі можна зробити УЗД, кардіограму, а також скористатися послугами висококваліфікованих масажистів, які працюють як в косметичному, так і в лікувальному напрямку.
Київ вул. Сергія Данченка, 5 , Куренівка
м.Сирець46 12 м.Дорогожичі60 15
VitaLine - клініка для тих, хто дбає про себе. У клініці надаються послуги УЗ-діагностики, а також проводиться прийом лікарів таких спеціальностей: гінекологія, терапія, дерматологія, косметологія, майстра лазерної епіляції та естетики тіла. Наше кредо- краса через здоров’я!
Працює з
Вт: 10:00-19:00 Ср: 10:00-19:00 Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-16:00
Київ вул. Героїв Дніпра, 67 А
м.Героїв Дніпра10 2 м.Мінська23 5
Медичний центр "Альтернатива" на Героїв Дніпра надає пацієнтам широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг. Основні напрямки роботи клініки: ультразвукова діагностика, терапія, гінекологія, дерматологія, косметологія, озонотерапія, урологія, фізіотерапія, гастроентерологія. В установі також можна записатися на прийом до алерголога, дієтолога,...
Київ наб. Дніпровська, 26 К
м.Осокорки2 1 м.Славутич12 4
Медичний центр сімейного здоров’я "Адоніс" спеціалізується на лікуванні безпліддя, гінекології та дитячій медицині. Серед співробітників центру багато лікарів вищої категорії, відомих також і за кордоном.
ADONIS
Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Жилянській створений, для максимального задоволення потреб українців у сучасному та якісному медичному обслуговуванні. Ми пропонуємо нашим пацієнтам найповніший спектр консультацій та діагностичних обстежень згідно з сучасними європейськими протоколами. На базі кліники працюють висококваліфіковані лікарі різних...
Київ пр-т Петра Григоренка, 22/20
м.Позняки17 7
Лікувально-діагностичний центр ADONIS (Адоніс) на Позняках пропонує широкий спектр медичних послуг для дорослих і дітей. З дітьми в медустанові працюють такі лікарі: алерголог, гастроентеролог, анестезіолог, гінеколог, кардіоревматолог, педіатр, офтальмолог, пульмонолог, ендокринолог та інші. Дорослі можуть записатися на прийом до сімейного лікаря.
3,7
Київ, с. Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Шалімова, 90
р.Святошинський
Київ вул. Княжий затон, 9 , Позняки
м.Позняки14 8 м.Осокорки16 8
Лікувально-діагностичний центр ADONIS (Адоніс) на Княжому Затоні надає широкий спектр якісних послуг для дорослих і дітей. Основні напрямки діяльності центру: ультразвукова діагностика, лабораторні аналізи, андрологія, маммология і гінекологія, репродуктологія, хірургія та урологія. У клініці також можна записатися на консультацію до офтальмолога і...
Київ м. Васильків, вул. Соборна, 66
Медичний центр Нова Медікал (Nоvа Medical) — сучасна клініка, в якій пацієнтів чекають високий рівень обслуговування, досвідчені лікарі та інноваційні методики лікування.