ВитаЛайн (VitaLine), лікувально-діагностичний центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Пропозиції

Наш медичний центр пропонує велике різноманіття процедур для вирішення естетичних, жіночих та дерматологічних проблем на Виноградарі:

• консультації та підбір курсу процедур та схеми догляду,
  • консультація дерматолога, гінеколога
  • пройти гінекологічний CHECK UP
  • діагностика захворювань (лампа Вуда, дерматоскопія та трихоскопія, УЗД),
  • апаратні процедури для обличчя і тіла,
  • процедури для схуднення та релаксу.

В клініці VitaLine на Виноградарі ми використовуємо тільки якісні апарати, які мають сертифікацію FDA (Управління санітарного нагляду за якістю та безпекою продуктів), а це означає, що вони повністю безпечні для вашого здоров’я.

• DEKA Minisilk (Italy)
  • Zemits Hydroluxx (USA)
  • Alvi Prague (Czech)
  • Cellu M6 Integral от LPG Systems (France)
  • D-Las 120 Plus Zenith
  • Surtron (Italy)

Також ми використовуємо тільки сертифіковані препарати в Україні та професійну косметику.

Ін’єкційні препарати:

• Juvederm (France)
  • Phillex (USA)
  • Rejuran (South Korea)
  • Twac (USA)
  • Botox (USA)
  • Xeomin (Germany)
  • Dysport (France)
  • Oreon мезонитки Rainbow
  • K-surgery (Israel)

Косметика для процедур та домашнього догляду:

• Zein Obagi
  • Styx
  • Demax
  • Kleoderma
  • Pelart Laboratory

Які процедури є у нас в клініці?

• консультації дерматолога та косметолога
  • лікування акне
  • ботулінотерапія
  • контурна пластика
  • мезотерапія
  • біоревіталізація
  • чистка обличчя або спини
  • пілінги
  • апаратні процедури (мікротокова терапія, мікродермабразія, гідропілінг, кріо-терапія, фото-терапія, безін’єкційна мезотерапія)
  • видалення новоутворень (родимки, папіломи, бородавки) та їх діагностика
  • LPG масаж
  • віскі обгортання Styx Австрія
  • лазерна епіляція

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Пропозиції

ВитаЛайн (VitaLine), лікувально-діагностичний центр, вартість послуг:

• УЗД плечового суглоба (для дітей)
  • УЗД ліктьового суглоба (для дітей)
  • УЗД кульшового суглоба (для дітей)
  • УЗД колінного суглоба (для дітей)
  • УЗД променево-зап'ясткового суглоба (для дітей)
  • УЗД гомілковостопного суглоба (для дітей)
  • УЗД сечоводів (для дітей)
  • УЗД сечового міхура (для дітей)
  • УЗД нирок (для дітей)
  • Розгорнута кольпоскопія
  • Виконання ін'єкції в шийку матки
  • Виконання ін'єкції в бічні склепіння піхви
  • Інстиляція цервікального каналу
  • Введення внутрішньоматкового контрацептиву
  • Видалення внутрішньоматкового контрацептиву
  • Постановка ВМС '' Мірена '' з вартістю спіралі
  • Біопсія шийки матки радіохвильовим методом (без гістології)
  • Радіохвильове лікування ерозії шийки матки
  • Консультація дерматолога первинна
  • Консультація дитячого дерматолога первинна
  • Консультація дерматолога повторна
  • Консультація дитячого дерматолога повторна
  • Огляд лампою Вуда
  • Дерматоскопія
  • Взяття мазка з поверхні рани для дослідження
  • Консультація косметолога
  • Лазерна епіляція Ніс
  • Лазерна епіляція Вуха
  • Лазерна епіляція Брови
  • Ще...
  • Оформлення медичної довідки про стан здоров'я дитини
  • Консультація терапевта (сімейного лікаря) первинна
  • Консультація терапевта (сімейного лікаря) повторна
  • Електрокардіографія (ЕКГ) без розшифровки
  • Електрокардіографія (ЕКГ) з розшифровкою
  • Оформлення довідки для відвідування басейну з оглядом терапевта
  • Взяття капілярної крові для дослідження
  • Взяття венозної крові для дослідження
  • Внутрішньовенна ін'єкція

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Наталія
Доброго дня ! Дуже щаслива що знайшла таку клініку як Ви . Неодноразово у Вас була , та хочу поділитися враженням для інших адже ця клініка дівчатка це те що Ви шукаєте . Атмосфера затишна , адміністратор привітний та завжди посміхається. Ціни доступні .Лікарі найкращі , на всі питання мала відповідь, привітні , професіонали своєї роботи . Які допоможуть підібрати процедури , відповісти на всі ваші поставленні питання ! Дуже багато враження . Була на мікроголковому РФ ліфтингу - дівчатка ефект просто супер , я навіть не могла подумати що після одної процедури вже буде результат, тому вирішила пройти курс і залишилась в захваті . Також була на віскі обгортанн вражень приємних дуже багато ) Була на гідропілінгу , а також лпдж (за курс скинула -8 кг ) . Була і буду ходити - адже це те що потрібно кожній з нас , . Дівчатка якщо шукаєте гарну клініку та хочете мати результати , раджу Вам VitaLine на Данченка 5 .
Алена
В этой клинике Морозова А.Д. делает самые "небольные", безопасный и эффективные укольчики для девочек.
Сергей
Делал УЗИ. Все прошло на высшем уровне. Специалист по УЗД Галина Николаевна - отличный специалист, приятный человек и просто красивая женщина))) Берегите ее. Клинику рекомендую.
Ирина Анатольевна - специалист от Бога и человек с большой буквы! Вникает в суть вопроса, очень внимательна к деталям, делает значительно больше, чем должна по протоколам и должностной инструкции.
Алексей
Денис Анатольевич хороший уролог. Не думал, что циститом болеют мужчины, был уверен на 100% что это женская проблема. Но когда прихватило, искать правых и виноватых не было времени. Сразу попал на прием к Денису Анатольевичу. Он меня в буквальном смысле спас. Как хорошо, когда есть такие специалисты!
Артем
Нещодавно довелося звернутися до клініки "Віталайн". Залишився під приємним враженням від побаченого! Все дуже сподобалося! Ціни не високі, і на мою думку доступні. Лікарі кваліфіковані. Діє зручна система запису на прийом. Повністю усім задоволений! Я знайшов для себе свою клініку.
Соня
Алина Петровна хоть и молодой специалист, но как ладить с детьми и лечить их, знает. Сколько раз приходили к ней на прием, все проходило идеально. Назначенное лечение помогало моментально. Благодаря ей нам не страшны детские болезни, у нас есть мощный тыл в виде порядочного педиатра.
Станіслава
Хочу висловити вдячність своєму косметологові Морозовій Анастісії Дмитрівній яка працює в медичному центрі "Віталайн". Уже декілька років користуюс послугами цього чудового спеціаліста. Щиро вдячна їй за професіоналіз та відданість своїй справі. Кращого лікаря я не знаю! Дякую!
Света
Валентина Константиновна консультировала меня относительно общего состояния репродуктивной системы. Затем я проходила комплексное лечение, а теперь стою у нее на учете по беременности. Так сказать, вместе с ней мы прошли многое. Рожать планирую также у нее. Как хорошо, когда удается найти своего специалиста.
Маша
Анна Сергеевна безумно добрая и отзывчивая. Ходить к ней на прием нам с ребенком очень нравится. Сразу стирается из памяти то жуткое время взаимодействия с участковой медсестрой. Классная во всех направлениях, всегда окажет помощь, и даже в не рабочее время. Благодарности моей нет предела.
Ангеліна
Не так давно звернулася за допомого до клініки"Віталайн". Клініка сучасна, обладнання все нове. Одним словом Європейський рівень. Залишилася дуже задоволена побачиним. Надалі планую звертатися лише до цієї клініки.
Li
Врач от Бога, очень человечная и профессионал, спасибо. Вылечила цирроз, этим все сказано

Пропозиції клініки

Гінекологічний CHECK-UP від VitaLine
Комплекс досліджень з консультацією лікаря «Гінекологічний CHECK-UP» зі знижкою до 1-го червня від VitaLine.
1440 грн

нова ціна

1150 грн
Придбати
Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А р.Деснянський
8,4
Хірургічний центр Віва (Viva) на вул. Оноре де Бальзака, 85 А — найбільший медичний центр в мережі клінік Viva відкрився у 2019 році. У сучасному триповерховому будинку прекрасно обладнані два операційних зали, палата інтенсивної терапії, що оснащені інноваційним обладнанням за останнім словом техніки. Головною перевагою клініки є наявність комфортабельно дорослого і дитячого стаціонарних відділень, загальною місткістю до 20 осіб.
Пн — Пт: 00:00-00:00 Сб: 00:00-00:00 Н: 00:00-00:00
Клініка естетичної медицини MV AESTHETICS - ліцензований центр естетичної медицини та косметології, що спеціалізується на послугах апаратної, лазерної, ін'єкційної та естетичної косметології.
Пн — Пт: 10:00-22:00 Сб: 10:00-22:00 Н: 10:00-22:00
Центр здоров'я і технологій довголіття AgeFree надає сучасні чек-ап послуги, такі як визначення пульсових зон і VO2MAX, управління вагою, кардіо-контроль, фітнес-тест. Також в центрі можна отримати друк цифрової Карти здоров'я, а також пройти консультацію дієтолога.
Флеболог Костянтин Барабой приймає пацієнтів з судинними захворюваннями на території персонального кабінету. Висока кваліфікація доктора дозволяє розглядати і успішно завершувати серйозні клінічні випадки. Поз