Сторінка 4. Рентген зуба в Києві

Знайдено 97 клінік

Сб Нед Цілодобово
Хочу подякувати Кеяну Давиду Миколайовичу, щелепно-лицьовому хірургу, за видалення каменя з протоки слинної залози. Звернувшись за допомогою до Давида Миколайовича, не пожалкувала жодного разу. Дякую за ваше чуйне ставлення, за ваш професіоналізм. Чіткі були консультації та приємне спілкування і головне я задоволена результатом. Проблема зникла. Дякую!!!
Катерина
Клініка мені дуже сподобалась. Все - від зустрічі на ресепшн до прийому в кабінеті. Але, звичайно, головне - це лікарі, а вони неймовірні. Величезне дякую лікарю Кратіку Андрію за його бездоганну роботу. Якісно, оперативно та впевнено. Без болю та, відповідно страху з моєї сторони. Золоті руки і справжній професіоналізм. Дякую 10 з 10. Справді, не пожалкуєте.
Шемякіна Олена Миколаівна
Вдячна Марії Менджул за врятований зуб. Все було зроблене якісно, вчасно, добре проліковано. Лікар- стоматолог Менджул Марія Андріївна- професіонал своєї справи.
У меня недавно начали болеть буквально все зубы. И во время чистки я заметила как бы смещение передних зубов к центру обеих челюстей. Обратилась за консультацией в клинику Мед Део. Доктор предложил сделать МРТ челюстей для точной постановки диагноза. В итоге оказалось что у меня нетипичное расположение зубов мудрости. Они лежат. И в процессе роста внутри челюстей давят на остальные зубы смещая их. Удалила эти зубы я операционным путем в этой же клинике. И сейчас зубная боль меня не беспокоит.
Роман
Зубы мудрости это для меня одна большая и очень болезненная проблема с того момента как они начали прорезываться в восемнадцать лет. Теперь же один из них (нижний левый) на половину сломался и начал гнить. А верхний правый тоже постоянно донимал ноющей болью. Записался в клинику Мед Део на консультацию по поводу этих двух товарищей. Доктор посоветовал их удалить. Я согласился. Весь процесс удаления прошел безболезненно и относительно быстро. Самочувствие после удаления значительно улучшилось. Наконец -то ушла эта постоянная раньше донимавшая ноющая, а порой и очень острая боль. Так что я за это избавление от нее очень благодарен врачам клиники Мед Део.
Людмила Павловна
Хочу от всей души поблагодарить врача-гинеколога Дзюбанчук Татьяну Васильевну за тёплый профессиональный приём . Очень доходчиво и тактично пояснила суть моей проблемы , главное , вселила в меня уверенность в выздоровлении . Спасибо огромное ! Желаю успехов и достижений , и крепкого здоровья ! 27.09. 2022
Київ вул. Ірпінська, 78а
м. Академмістечко12 4 м.Житомирська20 9
Стоматологічна мережу "МЕД-ДЕО Компані" на Ірпінській надає такі послуги: лікування зубів під мікроскопом, рентген-діагностика останнього покоління, відбілювання зубів, лікування і діагностика карієсу за допомогою високочутливої діагностичної апаратури, лікування ясен апаратом Vector, лікування карієсу і його ускладнень, протезування зубів, виправлення...
  • Прицільний знімок 1 зуба 200
  • ТРГ у прямій та боковій проекції 650
  • ТРГ у прямій проекції 400
  • ТРГ у боковій проекції 400
Київ вул. Академіка Курчатова, 23 А , Лісний масив
м.Лісова27 6 м.Чернігівська33 5
Багатопрофільний медичний центр "Максімедікал" спеціалізується на проведенні лікувально-діагностичних заходів в стоматології, гінекології, урології, проктології і хірургії.
  • Рентген знімок 100
Київ вул. Декабристів, 3
м.Харківська11 5 м.Вирліца13 10
Спеціалізована клініка "Стоматологія доктора Дерманського" надає стоматологічну допомогу пацієнтам в декількох напрямках.
Диагностики ЕКО 3D КТ
Київ пр-т Миколи Бажана, 12
м.Осокорки8 3 м.Позняки12 6
ЕКО 3D КТ на Бажана спеціалізується на проведенні комп'ютерної томографії. Обстеження проводять лікарі-рентгенологи високої кваліфікації.
Київ, вул. Краківська, 13 В
м.Чернігівська 12 4 м.Дарниця 13 5
Київ, вул. Мостицька, 9 (поліклініка Подільського р-ну, 5 поверх, каб. №516)
м.Сирець 44 13 м.Оболонь 48 13
Київ, вул. Івана Мазепи, 2 (2 поверх, каб. 42)
м.Арсенальна 7 6 м.Кловська 19 8 м. Дніпро 29 7
Диагностики ЕКО 3D КТ
Київ вул. Туровська, 26 (Дитяча поліклініка №3, 2 поверх, каб. №200)
м.Тараса Шевченко9 4 м.Контрактова площа17 6
Діагностичний центр вузької спеціалізації 3D КТ на Туровській займається обстеженням пацієнтів в області щелепно-лицьової комп'ютерної томографії із застосуванням сучасної високотехнологічної апаратури Vatech PaX-i3D.
Київ вул. Урлівська, 30
м.Осокорки23 7 м.Позняки25 6
Спеціалізований центр стоматології "Віва-Дент" займається вирішенням проблем стоматологічного профілю. Установа веде як індивідуальне обслуговування, так і роботу з корпоративними клієнтами.
  • Рентген зуба
Київ вул. Петра Калнишевського, 7 (корп. 2, оф. 1045)
м.Мінська40 10 м.Героїв Дніпра41 8
Спеціалізований медичний центр "Ігма" почав надавати стоматологічну допомогу в 2013 році. Клініка обладнана новітнім іноземним обладнанням.
  • Рентген зуба 80
Київ вул. Дніпровська набережна, 19 , Позняки
м.Осокорки18 4 м.Славутич27 5 м.Позняки31 5
Спеціалізований центр стоматології "Клініка доктора Захаренко" — ефективна стоматологія за доступною ціною. У роботі застосовується тільки сучасне обладнання — мікроскоп Leica M320, який був розроблений спеціально для використання в стоматології. Клініка працює з імпланталогіческой системою компанії Strаumann. З метою діагностики застосовується томограф...
Київ вул. Ю.Глушка, 9 А
м.Дорогожичі15
  • Рентген знімок (радіовізіографія) 100
  • Рентген знімок (радіовізіографія) на руки 120
  • Рентген знімок (для дітей) 100
Київ вул. Ревуцького, 24/4
м.Харківська13 4 м.Позняки22 5
Стоматологічна клініка "Майстер Дент" надає всі види медичної допомоги в лікуванні зубів, профілактики захворювань ясен, діагностує стан ротової порожнини.
  • Рентген зуба 200