Рентген орбіт в Києві

Знайдено 6 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Наталия
Очень приличная клиника, красиво оформлена, спокойная обстановка, очень приятный персонал, милые ,душевные люди! Желаю вам благополучия и процветания!)
Герман
Це найкращий лікар, за весь час мого спілкування з гінекологами. Цього лікарю, та людині з великої літери, я можу довірити і тіло, і душу. Побільше б таких високопрофесійних лікарів. Консультуюся та лікуюся лише у неї. Щиро вдячна!
Ринат
Прийом тривав цілу годину, лікар ретельно вивчила всі мої аналізи, УЗД, після чого дуже докладно описала ситуацію. Такого докладного пояснення мені ще ніхто не робив. Лікар викликає прихильність до себе і підносить інформацію з позитивної сторони, що для мене дуже важливо.
Кануша
Про лікаря, як про людину та спеціаліста склалося гарне враження. Фахівець досить уважна. Вислухала мою проблему і швидко вирішила її. Мій візит зайняв близько 20 хвилин. Навіть не знала. що проблему можна так швидко та якісно вирішити.
Ганна Цап
Уважний, чуйний лікар. Дуже мені допомогла розібратися в проблемі моєї дитини, і все дуже добре та зрозуміло пояснила. Тепер буду чітко дотримуватися графіка лікування. Спасибі, Юлія Анатоліївна, за Вашу роботу! Рекомендую!
Громовы
Професійний, уважний і чуйний лікар, з хорошим почуттям гумору і позитивним настроєм. Дуже уважно дивиться УЗД, дає адекватні рекомендації. Після обстеження, все було детально пояснено, зрозумілою мовою, без складної термінології.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь25 4 м. Петрівка32 11 м.Мінська33 8
Поліклініка для дітей і дорослих - представництво мережі "Медіком", пропонує широкий вибір амбулаторних послуг, у тому числі і завдяки відкриттю нових відділень: консультації профільних фахівців, променева діагностика (комп'ютерна томографія та цифровий рентген), клінічна лабораторія, вакцинація, спеціальні програми зі спостереження за розвитком дітей,...
Київ, вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна 6 2 м.Печерська 16 6 м.Дружби народів 21 10
R+
Київ вул. Василя Касіяна, 2/1
м.Іподром8 4
Багатопрофільний медичний центр "R + Medical Network" на Касіяна входить в мережу сімейних поліклінічних центрів. Тут представлені медпослуги першої ланки, здійснюється малоінвазивна хірургія одного дня. У штаті філії акушер-гінеколог, анестезіолог, проктолог, сімейний лікар, гінеколог-ендокринолог та інші.
  • Рентгенографія орбіт 755
R+
Київ вул. Євгена Коновальця, 34 А
м.Печерська6 6 м.Палац Україна20 7
R + Medical Network на Коновальця - один з амбулаторно-поліклінічних медичних центрів мережі, проводить прийом пацієнтів різного віку, надає консультаційні послуги, проводить первинну діагностику, малоінвазивні хірургічні втручання. У штаті медичного центру лікарі вищої категорії з багаторічним стажем, кандидати та доктори наук.
  • Рентгенографія орбіт 755
Київ вул. Дніпровська набережна, 25
м.Осокорки15 3 м.Позняки27 7
Багатопрофільний медичний центр "Into-Sana (Інто-Сана)" надає широкий комплекс послуг і зручність їх виконання в одній установі. Оптімізірованності роботи і наявність довгострокових програм забезпечує адекватну цінову политику.
Працює з 07:30-21:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 09:00-18:00
6,2
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д)
м.Печерська6 5 м.Дружби народів14 10 м.Палац Україна31 17
Медичний центр "Здравиця" — це сучасна клініка сімейної медицини, що поєднує діагностику, ендоскопію, малоінвазивної хірургію і травматологію, естетичну косметологію і фізіотерапію. Консультативне відділення включає сімейну терапію, педіатрію, кардіологію, неврологію, ендокринології, акушерство та гінекологію, урології, отоларингологію, офтальмологію і...
Працює з 07:30-21:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 09:00-20:00