Лілія Естет, стоматологічна клініка

4.4
Wi-Fi
Оплата карткою
Київ, вул. Буслівська, 12 (оф. 87)
м.Видубичі30 14 м.Звіринецька19 6
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Ми - команда професіоналів у всіх сферах стоматології, покликана дарувати білі посмішки своїм пацієнтам.

Сотні дипломів, десятки міжнародних сертифікатів і нагород, висококваліфіковані фахівці, новітні технології та сучасне обладнання роблять «Лілія Естет» однією з найбільш провідних стоматологий.

Головний лікар - Бойко Людмила Станіславівна. Лікар вищої категорії, opinion-leader інноваційної стоматологічної компанії Ivoclar Vivadent. Переможець двох українських конкурсів з реставрації зубів.

До ваших послуг:

• сканування зубів і 3-D моделювання майбутнього прогнозу лікування;
  • художня реставрація;
  • пломбування;
  • відновлення зубів і реконструкція зубних рядів з урахуванням всіх функціональних і естетичних параметрів;
  • мостовидні конструкції без обпилювання зубів;
  • лікування кореневих каналів під мікроскопом;
  • лікування пульпіту;
  • періодонтиту;
  • лікування одонтогенних кіст;
  • видалення сторонніх тіл з кореневих каналів;
  • хірургія;
  • металокерамічні конструкції;
  • протезування на імплантатах;
  • знімне протезування;
  • ортодонтія;
  • виправлення прикусу пацієнтам будь-якого віку за допомогою брекет-систем, апаратного лікування;
  • застосування суглобових і ортодонтичних кап;
  • лікування пародонтиту за авторською методикою;
  • відбілювання зубів;
  • професійна я чистка ультразвуком і Air Flow;
  • профілактика карієсу і захворювань тканин пародонта.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Лілія Естет, стоматологічна клініка, вартість послуг:

• Рентген зуба
  • Видалення нерва в зубі
  • Установка штифта в зуб
  • Художня реставрація зубів
  • Чищення зубів
  • Чищення зубів від зубного каменю

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Anastasia Yaremenko
Место, где доверила свою улыбку специалистам в своей сфере и ни разу не ошиблась! Если Вам нужны ровные и красивые зубы - это сюда.
Надежда Демченко
Спасибо клинике за уделённое время и хороший сервис. Получила полную консультацию с объяснением дальнейших действий для здоровых зубов и красивой улыбки.
Валерия Голота
В клинику попала по рекомендации семьи мужа! И не разу не пожалела!!! Спасли меня от боли перед Новым Годом!!))Очень хорошие доктора и приятные и внимательные девочки на ресепшене!!!спасибо!
Anna Boyko
Уже много лет доверяем зубы всей семьи клинике Лилия Эстет (10 лет). Первоклассные специалисты, лучшие. Бесподобные новые кабинеты, все оборудовано по последнему слову техники. Рекомендую от всей души.
Светлана Загородняя
Добрый день! Большое спасибо стоматологии Лилия Эстет за лучшее лечение зубов! Я прошла сложное лечение и очень довольна результатом! Моих детей доверяю только им! Очень рада, что открыла для себя эту стоматологию и моей семьи. Нравится комплексный подход к лечению, молодцы врачи, отличный персонал, очень доброе, доверительное , семейное отношение. Прихожу сюда как к себе домой. Благодарю за наши красивые и здоровые зубы, наши прекрасные улыбки! Надеюсь на долгосрочное поддержания здоровья у вас!!! Желаю Вам процветания, совершенствования профессии и хороших , благодарных клиентов! Светлана Загородняя.
Отличная клиника, доктора профессионалы , очень приветливый коллектив!
Великолепная клиника! Все врачи – профессионалы своего дела! Приятная атмосфера, все очень доброжелательно! К каждому пациенту теплое и человеческое отношение. Здесь работает на результат целая команда. За год моего лечения ни разу не усомнилась в качестве услуг. Отдельная огромнейшая благодарность Бойко Людмиле Станиславовне за ее талант, творческий подход, педантичность в работе, доброту и внимание! Я нашла своего врача, чему несказанно рада! Успехов и процветания Вам и вашей команде, спасибо вам за вклад в здоровье и красоту! Вашу клинику от чистого сердца рекомендую всем знакомым!
Дмитрий
Хочу от всей души поблагодарить весь коллектив «ЛИЛИЯ ЭСТЕТ» за человеческое, теплое отношение к пациенту и потрясающий профессионализм в работе. Работа менеджмента клиники выстроена таким образом, что проблема ожидания своей очереди осталась в далеком прошлом. Пациент приходит на назначенное время и сразу попадает на прием к лечащему врачу. Особенную благодарность хочу выразить Елене Борисовне за спасение практически безнадежных зубов в моем конкретном случае!!! Петренко Д.А.
Оля
Уже лет пять хожу к стоматологу в «Лилия Эстет» и очень довольна уровнем обслуживания и качеством материалов – протезы носятся отлично и никто даже не догадывается, что это не мои настоящие зубы. Большое спасибо врачам клиники, я больше не стесняюсь улыбаться!
Зверніть увагу на інші клініки:
Oxford Medical (Оксфорд медікал) Київ на вул. Предславинська - медичний заклад для дорослих і дітей. Медичний центр входить в мережу однойменних клінік, представлених в Україні. У штаті установи переважно лікарі вищої та першої кваліфікаційних категорій.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4) м.Оболонь23 4 м.Почайна33 8
Медичний заклад “Мати та дитина” - це спеціалізована клініка, яка займається лікуванням та підтримкою жіночого репродуктивного здоров'я. Почав функціонувати у 2013 році. Серед перших пріоритетів установи – ДРТ.
Пн: 09:00-17:00 Вт: 09:00-17:00 Ср: 09:00-17:00 Пт: 09:00-17:00
Київ вул. Героїв полку Азов (Малиновського), 28 м.Оболонь7 4 м.Почайна29 8
Сучасна медична лабораторія "Нова діагностика" на метро Оболонь відноситься до великої мережі лабораторій, виконує всі види діагностичних досліджень. Деякі види досліджень є унікальними, робляться тільки в цій мережі.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Сучасна клініка відновлення зору "Візіум" на Позняках відноситься до мережі офтальмологічних клінік, займається лікуванням і діагностикою органів зору у дітей і дорослих. У клініці працюють офтальмологи, офтальмохірурги, лікарі-ретинолога, що мають вищу і другу кваліфікаційну категорію, кандидати наук в галузі медицини.
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00