Телерентгенографія в Києві

Телерентгенографія 340 грн.
Телерентгенографія 360 грн.
Знайдено 23 клініки

Валентина Фесенко
Лікувалась у Скорбатюка Антона. Чудовий лікар. Уважний, спокійний, одразу зрозуміло, що хороший фахівець. Результатом задоволена.
Маша Тумакова
Моя усмішка стала ідеальною завдяки Ірині Ігорівни Ленько. Моя щира рекомендація хто в пошуках ортодонта
Данило Шкареда
Сьогодні був на консультації у лікаря Ленько Ірини Ігорівни все сподобалось , лікар професіонал
Ірина
Перед візитом до клініки Люмі Дент у мене було дуже багато сумнівів на рахунок брекетів, але лікар Ленько І.І. розвіяла всі мої сумніви та страхи. Мої брекети встановили дуже швидко. Вже через декілька місяців я помітила результат. Всім рекомендую ! Ірина Ігорівна дуже хороша людина та спеціаліст
Олена Шайнога
Звернулась в клініку Люмі Дент до лікаря Ленько Ірини Ігорівни за порадою друзів, і залишилася дуже задоволена її роботою. У мене були серйозні проблеми з прикусом, але завдяки професіоналізму лікаря, ми змогли зробити мої зубки ідеальними. Рекомендую всім, хто шукає хорошого ортодонта
Анжеліка
Видаляла зуби у Зраєвського Андрія Руслановича, дуже боялась, але лікар весь прийом мене заспокоював, відволікав, розмовляв і я навіть не помітила як ми закінчили. 10/10
Мережа клінік Люмі-Дент
Акції
Київ просп. Володимира Івасюка, 24-А
м.Мінська13 15
Стоматологічна клініка "Люмі-Дент" на Оболоні надає широкий спектр високоякісних стоматологічних послуг. Досвідчені фахівці мережі клінік "Люмі-Дент" проводять лікування зубів та ясен виключно із застосуванням якісних стоматологічних матеріалів та за допомогою новітнього обладнання провідних світових виробників. Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію в...
  • ТРГ в бічній проекції 515
8,4
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5
р.Голосіївський
Нова маштабна клініка з повним спектром медичних послуг. Унікальна концепція All in Onе. Ви можете отримати всі медичні послуги за один візит на одній локації : Консультації лікарів всіх спеціальностей, МРТ,КТ, Рентген, УЗД, Гастроскопія, Колоноскопія, будь-які аналізи. Аналіз крові менш ніж за годину. 4 операційних блоки, 10 палат реанімації, 60 одномісних...
  • 2-D Телерентгенограма (ТРГ) у боковій проекції 529
  • 2-D Телерентгенограма (ТРГ) у прямій та боковій проекції 929
  • 2-D Телерентгенограма (ТРГ) у прямій проекції 529
Астра Дент
Клініка Astra Dent (Астра Дент) — це медичний заклад спеціалізованого типу, в якому пацієнти можуть отримати стоматологічну допомогу. Лікарі центру стажувалися за кордоном.
  • Телерентгенографія 430
Київ вул. Павловська, 26/41
м.Політехнічний інститут22 6 м.Лук'янівська15 6
Відділення клініки "Оксфорд Медікал" на Павлівській спеціалізується на наданні стоматологічної допомоги та комп'ютерній томографії в області стоматології. Основні напрямки — терапевтична і хірургічна стоматологія, протезування, імплантація, дитяча та доросла ортодонтія, естетична стоматологія.
  • Телерентгенограмма (ТРГ) у прямій проекції 300
  • Телерентгенограмма (ТРГ) у боковій проекції 300
  • Опис Телерентгенограмма (ТРГ) 340
  • Опис одного скронево-нижньощелепного суглобу 360
6,7
Київ вул. Андрія Верхогляда, 14Б
м.Звіринецька
Стоматологічна клініка "Оксфорд Медікал" – це місце, де подбають про здоров'я та красу ваших зубів. У клініці зібрано команду досвідчених висококваліфікованих лікарів, встановлено новітнє обладнання та застосовуються сучасні підходи до лікування. Забезпечення якісних стоматологічних послуг та комфорт кожного пацієнта – головні пріоритети у роботі всіх...
  • Телерентгенограмма (ТРГ) у прямій проекції 300
  • Телерентгенограмма (ТРГ) у боковій проекції 300
  • Опис Телерентгенограмма (ТРГ) 340
  • Опис одного скронево-нижньощелепного суглобу 360
Сеть клиник "Медиком"
5,4
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь25 4 м.Почайна32 11 м.Мінська33 8
Поліклініка для дітей і дорослих - представництво мережі "Медіком", пропонує широкий вибір амбулаторних послуг, у тому числі і завдяки відкриттю нових відділень: консультації профільних фахівців, променева діагностика (комп'ютерна томографія та цифровий рентген), клінічна лабораторія, вакцинація, спеціальні програми зі спостереження за розвитком дітей,...
5,2
Київ, вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна 6 2 м.Печерська 16 6 м.Звіринецька 21 10
Київ вул. Євгена Коновальця, 44 Б (пов. 4)
м.Печерська8 7 м.Звіринецька14 9
За вул. Євгена Коновальця, 44 Б (4 поверх) в Печерському районі м. Києва відкрився новий діагностичний центр "Центр цифрової стоматології". У центрі надаються такі послуги — томографія ВНЧС, телерентгенограма, конусно-променева комп'ютерна 3Д-томографія, ортопанограма.
  • Телерентгенографія в бічній проекції 400
  • Телерентгенографія в прямій проекції 400
  • Сегмент Кт + ТРГ 720
  • Телерентгенографія в бічній проекції + роздруківка на диск/фотопапір 470
  • Сегмент Кт +ТРГ/ роздруківка на диск 790
Спеціалізований медичний центр "Твій стоматолог" надає діагностичні та лікувальні заходи при проблемах з зубами. У роботі застосовується обладнання та матеріали тільки зарубіжного виробництва.
4,7
Київ вул. Сагайдачного, 25
м. Поштова площа15
  • Телерентгенографія (ТРГ) у бічній проекції 659
  • Телерентгенографія (ТРГ) в прямій проекції 659
4,3
Київ вул. Академіка Вільямса, 15 (корп. 3)
м. Васильківська28 7 м.Виставковий центр25 8 м.Іподром25 11
Стоматологічна клініка "Клуб 32" займається лікуванням зубів сучасними ефективними методами, відновлює естетичну привабливість зубного ряду.