Вікторія Дент (Victoria Dent), стоматологічна клініка

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Стоматологічна клініка «Вікторія Дент» спеціалізується на всіх видах лікування зубів, захворювань ясен. У клініці використовуються сучасні високотехнологічні методики, якісні матеріали, європейські стандарти. Серед стоматологів ортодонти, терапевти, хірурги, ортопеди, імплантології, дитячі фахівці.

Вікторія Дент (Victoria Dent), стоматологічна клініка, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Рентгенівський знімок первинний (знімок робиться тільки при подальшому лікуванні або консультації в клініці) 90
  • Рентгенівський знімок діагностичний (знімок робиться тільки при подальшому лікуванні або консультації в клініці) 60
  • Рентгенівський знімок допоміжний (знімок робиться тільки при подальшому лікуванні або консультації в клініці) 40
  • Провідникова анестезія 200
  • Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Володимир
Проходимо ортодонтичне лікування у клініці Вікторія Дент з дитиною. Завжди дуже доброзичлива обстановка. Професіоналізм лікарів, уважне ставлення та якість надання послуг на найвищому рівні. Мої рекомендації!
Максим
Замечательная клиника, отличные специалисты. ходили с ребёнком, все качественно сделали, подход к детям очень индивидуальный и тонкий, такое впечатление, будто врачи детские психологи. Мы были мнократно на приёме у Натальи Ивановны и у Алеси. Рекомендую однозначно.
К Наталье Сергеевне всегда иду без страха. Умеет она успокоить и создать приятную атмосферу. Всегда довольна чисткой и отбеливанием. Обращаюсь в основном с этим, так как дырок практически не имею. Стоят всего две пломбы, но на осмотр прихожу регулярно. Улыбка-это моя визитная карточка!
Вероника
Две недели назад установила коронки у доктора Приходько А.Р. Коронки выглядят естественно, аккуратно. Врач все пояснил на консультации. Работой я довольна. Рекомендую.
Замечательный стоматолог-хирург! Все делает очень аккуратно. После наркоза десна практически не болит, быстро заживает, без воспалений и осложнений. С уверенностью могу рекомендовать этого специалиста.
Алина
Реставрация зубов - это чудо! Два передних зуба начали разрушаться, для молодой и привлекательной девушки это проблема. Долго думала и решилась, а оказалось все быстро и практически безболезненно. Если вы готовы потерпеть несколько часов дискомфорта с открытым ртом, результат вас порадует красивой улыбкой!
К сожалению, в свои 32 мне уже понадобилась консультация стоматолога - ортопеда. Консультации прошла продуктивно, после рентгена доктор составил план лечения, назначил дату подготовки зубов к протезированию. Всё было абсолютно безболезненно, т.к. доктор сделал местную анестезию. Результатом я очень довольна.
Мой муж настаивал на необходимости отказаться от конфет и сладостей до достижения ребенком 5-го возраста. И благодаря этому проблем с молочными зубами у нас нет. Детский стоматолог, к которой мы обратились с вопросом подбора зубной пасты для первых зубов, поддержала наше желание на 100% и научила правильно чистить зубы с первых молочных зубов.
Я
Волшебница Анатольевна сделала мою улыбку еще ярче!
У вас и правда очень класные врачи!
Индира
Это самый добрый, невероятно трогательный и заботливый доктор Виктория Анатольевна Вовк! Рука у мастера легкая - анестезия, процедура! У меня такого еще не было чтобы я бежала на процедуру - например, пломбу ставить! К ней - да!
24 травня '18р.
Спасибі вам! Дуже сподобалася атмосфера в клініці, чуйний персонал і по-справжньому чудовий сервіс! Відбілюванням задоволена на всі 100! Ніякої чувствітельнойсті не було, нехай лікар не хвилюється. Буду з радістю вас рекомендувати іншим!
revoruk
06 травня '18р.
Ктоповерит я и сам не верю, открыл для себя потрясающую клинику по дназванием Victoria Dent. Здесь я нашел все ,что мне нужно, чтобы моя улыбка была здоровой, жизнерадостной и конечно же ослепительной! Здесь работают настоящие волшебницы! Я счастливый лет на 100, я счастливый я не лгу! Я счастливым и уйду!

Лікарі клініки Вікторія Дент (Victoria Dent), стоматологічна клініка

Ортодонт
Обрати фах
  • Стоматолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ пр-т Василя Порика, 13 Б м.Мінська82 12 м.Сирець62 14 м. Нивки86 15
Центр стимуляції мозку спеціалізується в області неврології і психіатрії, займається лікуванням затримок розвитку різного генезу, розладів аутичного спектру, наслідків травм або перенесених захворювань у дітей і дорослих. Для лікування захворювань використовуються апаратні методи, фізична реабілітація, фізіотерапія, психо-педагогічна корекція.
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00
Центр практичної та прикладної психології "Айгор" спеціалізується на наданні психологічної допомоги та підтримки людям, що страждають від депресії, панічних атак, психотравм, розладів харчової поведінки, підвищеної тривожності, фобій і страхів, психосоматичних захворювань. У штаті центру кваліфіковані фахівці, кандидати психологічних наук.
Пн — Пт: 08:00-20:00
Київ пр-т В. Івасюка 4, корп. 6 (пр-т Героїв Сталінграда) м.Оболонь28 6 м.Мінська37 9
Стоматологічна клініка «Giorno Dentale» на Оболоні надає повний спектр медичних послуг по відновленню зубного ряду, лікування захворювань зубів і ясен. У штаті клініки досвідчені лікарі, використовується новітнє стоматологічне обладнання, високоякісні матеріали.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-18:00
Медичний центр Your Family (Ваша Сім'я) — медустанова, яка спеціалізується на наданні консультативної медичної допомоги дітям. Основні напрямки роботи центру: педіатрія, гінекологія, імунологія, неонатологія.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-15:00 Н: 08:00-15:00