Майстер Дент, стоматологія

Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 10:00-16:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Стоматологічна клініка "Майстер Дент" надає всі види медичної допомоги в лікуванні зубів, профілактики захворювань ясен, діагностує стан ротової порожнини.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Майстер Дент, стоматологія, вартість послуг:

• Рентген зуба
  • Парадонтологічна діаностика на апараті pa-on,OrangeDental (1 щелепа)
  • Консультація з покроковим планом лікування
  • Консультація лікаря парадонтолога
  • Консультація лікаря ортодонта
  • Анестезія
  • Анестезія апаратна
  • Невідкладна допомога
  • Усунення зубних відкладень ультразвуковим методом +Profiflex
  • Пломба фотополімерна
  • Реставрація зуба з повним відновленням анатомічної форми і кольору
  • Відбілювання зубів BEYOND
  • Кюретаж парадонтальних кишень один сегмент
  • Шинування рухомих зубів
  • Метало-керамічна коронка
  • Безметалева коронка на основі оксиду цирконію
  • Вінір керамічний
  • Повний знімний протез
  • Знімний протез з термопластичних мас
  • Частковий знімний протез
  • Видалення зуба (Рентген + анестезія)
  • Видалення кісти
  • Установка імплантата
  • Операції по кістковій пластиці, підсадка кістковопластичних матеріалів
  • Брекет-система одна щелепа
  • Лікування каналів зуба під мікроскопо (різець)
  • Лікування каналів зуба під мікроскопом(премоляр)
  • Лікування каналів зуба під мікроскопом (моляр)
  • Вилучення стороннього тіла

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Стас
Все отлично Артем Борисович , молодой но очень опытный врач. Профессионал своего дела , восстановил зуб с помощью какого то чудо аппарата (сделали и зацементировали коронку за три часа). И вот я снова могу улыбаться. Раньше я уже ставил коронку и это заняло 10 дней и два раза надо было приезжать. А в этот раз так удобно все за каких то пару часов. РЕКОМЕНДУЮ!!! А самое главное что уже не надо прикусывать тот противный пластилин .
Петр
19 квітня '21р.
Остался очень доволен приемом! Отличный сервис, великолепный ремонт, современное оборудование, отсутствие навязывания услуг, как это часто бывает в частных клиниках. Профессионализм и вежливость во всем. В общем, рекомендую!
По совету друга пришла в клинику Мастер Дент , хочу отметить высокий профессионализм Черникова Александра!!! блещу новенькими винирами , они просто суперовые;) доктор вы чудо
Олег Петрович
Я пришёл в Мастер Дент , чтобы обновить свои протезы, которые уже отслужили своё. Из-за того, что мои дёсны в плохом состоянии, в прошлый раз много мучились, однако тут я встретил очень хороших профессионалов. Мне поставили всё очень качественно и провели лечение ещё целых зубов. Никакой боли или дискомфорта, а результат превысил все ожидания. Цены, конечно, не маленькие, но я считаю, что за такую заботу, внимание и доброжелательность со стороны врачей и персонала, стоит платить ещё больше. Большое спасибо всем за чуткое отношение и грамотную помощь, я обязательно приду ещё раз!
Диана
Нашла сайт клиники, записалась. Сегодня была у врача, осталась очень довольна. Чистота, порядок, очень вежливый персонал. Буду дальше пользоваться услугами этой клиники.
29 травня '18р.
Очень понравился отличный уровень обслуживания клиентов в клинике Мастер Дент!Начиная, от приятного и доброжелательного администратора Натальи и всей команды клиники. Врач, у которого я лечилась- Черников Александр Анатольевич - профессионал высочайшего класса и просто приятный человек. Красивая и качественная работа!Ставлю ему 5 баллов из 5 возможных! Удачи Вам, здоровья и процветания!
Татьяна Василиевна
Поздравляю сотрудников клиники с профессиональным праздником - Днем Стоматолога! Успехов и процветания! и лично дорогого доктора Екатерину Владимировну - спасибо Вам за ваш высочайший профессионализм, терпение и выдержку и мои спасенные зубки ))! Ваши руки и микроскоп сотворили невозможное. Еще раз огромное спасибо, здоровья и дальнейших успехов Вам!
Скажу кратко. Стоматология класная цена качество супер !!! Если кому надо лечить зубы вам туда.
Зверніть увагу на інші клініки:
Oxford Medical (Оксфорд медікал) Київ на вул. Предславинська - медичний заклад для дорослих і дітей. Медичний центр входить в мережу однойменних клінік, представлених в Україні. У штаті установи переважно лікарі вищої та першої кваліфікаційних категорій.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4) м.Оболонь23 4 м.Почайна33 8
Медичний заклад “Мати та дитина” - це спеціалізована клініка, яка займається лікуванням та підтримкою жіночого репродуктивного здоров'я. Почав функціонувати у 2013 році. Серед перших пріоритетів установи – ДРТ.
Пн: 09:00-17:00 Вт: 09:00-17:00 Ср: 09:00-17:00 Пт: 09:00-17:00
Київ вул. Героїв полку Азов (Малиновського), 28 м.Оболонь7 4 м.Почайна29 8
Сучасна медична лабораторія "Нова діагностика" на метро Оболонь відноситься до великої мережі лабораторій, виконує всі види діагностичних досліджень. Деякі види досліджень є унікальними, робляться тільки в цій мережі.
Пн — Пт: 07:00-12:30 Сб: 08:00-13:00 Н: __:__-__:__
Сучасна клініка відновлення зору "Візіум" на Позняках відноситься до мережі офтальмологічних клінік, займається лікуванням і діагностикою органів зору у дітей і дорослих. У клініці працюють офтальмологи, офтальмохірурги, лікарі-ретинолога, що мають вищу і другу кваліфікаційну категорію, кандидати наук в галузі медицини.
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00