Рентген нирок (пієлографія) в Києві

Рентген нирок (пієлографія) 600 грн.
Знайдено 5 клінік

Мілана
Дуже вдячна працівникам клініки. Особливо працівникам неврологічного відділення за їх турботу і професіоналізм, за якісне лікування, уважне відношення і позитивний настрій! А це насамперед дуже важливо, бути у гарному настрої.
Екатерина Ростова
Спасибо огромное за своевременный диагноз, за тщательный осмотр, за ответственное и щепетильное отношение к работе! Рекомендую всем, очень хорошие врачи
Антонина
Мама после тяжёлой операции была на реабилитации тут, в клинике. Нам всем очень понравилось отношение персонала, правда, прям приятно удивило. Внимательные, приветливые, на все вопросы получили ответы. Процедуры проходят в чистоте, хорошие условия и оборудование. Чистые гостевые санузлы, просто приятно. Все супер! Спасибо огромное
Михайло
Висловлюю щиру вдячність всьому колективу хірургічного відділення та операційного блоку лікувального закладу «Медбуд», в якому я знаходився на лікуванні. Лікарям та середньому медичному персоналу за талант у виконанні своїх професійних обов’язків, молодшому медичному персоналу – за ідеальну чистоту. Особливо низький уклін та щирі побажання завідуючому хірургічним відділенням, лікарю від Бога – Байдалюку Руслану Володимировичу за його золоті руки, щиру посмішку, уміння вислухати та дати пораду. Талановитий керівник, уважна, мудра людина. Завідуючий відділенням має талант індивідуального підходу до кожного пацієнта, знаходить слова, які допомагають пацієнту бути сильнішим у боротьбі зі своєю хворобою. Тож бажаю всьому колективу міцного здоров’я, людського щастя, успіхів у роботі, досягати ще вищих висот.
Снежана
Я попала в ваше учреждение в нужное время. Ваш вердикт был для меня как приговор – жить, или быть. Я выбрала – жить!!! Все лечение прошло на отлично. Благодарна всему мед-персоналу. Моя жизнь продолжается!
Надiя
Висловлюю глибоку подяку всьому колективу хірургічного відділеня. Всім від санітарки кухні, медсестри, сестри-господарки, а що до хірургів особа подяка зав. відділенню Байдалюк Руслану Володимировичу, Василю Ігоровичу і Юрію Сергійовичу
7,9
Київ вул. Кудряшова, 20 А
м.Вокзальна21 7 м.Університет39 13
Багатопрофільний медичний центр "Кіндермед" пропонує широкий вибір лікувально-діагностичних процедур з багатьох напрямків медицини. Лікування проводиться амбулаторно, при необхідності стаціонарної терапії медцентр співпрацює з Дорожньої клінічної лікарнею.
  • Рентген оглядовий нирок, сечівника і сечового міхура 600
Сеть клиник "Медбуд"
7,2
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) , Олександрівська Слобідка
м.Вокзальна39 14 м.Деміївська56 18 м.Олімпійська59 21
Багатофункціональний медичний комплекс "Медбуд" починає свою історію в 1979 році. Установа була побудована для надання медичної допомоги співробітникам "Київміськбуду". Постійне вдосконалення матеріально-технічної та лікувально-діагностичної бази і приплив кваліфікованих кадрів допоміг стати центру одним з лідерів по наданню своєчасної медичної допомоги.
Сеть клиник "Медиком"
5,2
Київ вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна6 2 м.Печерська16 6 м.Звіринецька21 10
Поліклініка "Медіком" розташоване в житловому комплексі "Престиж Хол" на вулиці Анрі Барбюса. Високий професіоналізм персоналу, що пройшов суворий конкурсний відбір, дозволяє бути впевненими в якості та результативності лікування. Багатопрофільна клініка працює за такими напрямками: Консультації педіатрів, терапевтів, вузькопрофільних фахівців; Діагностичні...
5,4
Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь 25 4 м.Почайна 32 11 м.Мінська 33 8
Київ вул. Михайла Коцюбинського, 8а
м.Університет14 10 м.Золоті ворота15 6 м.Театральна16 14
Медична клініка "Інститут проблем терапії" - багатопрофільний медичний центр, який спеціалізується на діагностуванні і лікуванні широкого спектру хвороб. Клініка була заснована в 2007 році. В медичному закладі працюють такі фахівці: гінекологи, урологи, кардіологи, невропатологи, дієтологи, гастроентерологи, ендокринологи, терапевти, дерматовенерологи,...