Рентген шлунка і 12-палої кишки в Києві

Рентген шлунка і 12-палої кишки 1151 грн.
Рентген шлунка і 12-палої кишки 1750 грн.
Знайдено 16 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Надежда
Спасибо всему персоналу клиники , а особая благодарность Самусенко Игорю Валентинович у и всему медперсоналу с которыми проводил мне операцию,
Герман
Це найкращий лікар, за весь час мого спілкування з гінекологами. Цього лікарю, та людині з великої літери, я можу довірити і тіло, і душу. Побільше б таких високопрофесійних лікарів. Консультуюся та лікуюся лише у неї. Щиро вдячна!
Ринат
Прийом тривав цілу годину, лікар ретельно вивчила всі мої аналізи, УЗД, після чого дуже докладно описала ситуацію. Такого докладного пояснення мені ще ніхто не робив. Лікар викликає прихильність до себе і підносить інформацію з позитивної сторони, що для мене дуже важливо.
Коля
Найвища оцінка за професіоналізм, за швидкість розуміння питання, з якою я звернувся! Все супер пояснив, швидко, зрозуміло. Однозначно рекомендую всім! З приводу питанням, з яким я прийшов - в 100% обсязі проконсультував! Дякую за все!
Егор
Дуже досвідчений фахівець, комунікабельний все доступно пояснює. На всі питання дає відповіді. Огляд проводить детально та з додатковими запитаннями по захворюванню. Призначені ліки недорогі, та допомагають. Дуже приємний чоловік.
София Н.
Я була вперше у неї. Мені дуже сподобався лікар, вона дуже уважна, професіонал, надала дуже гарну консультацію. Розробила детальну схему лікування, в розмові вона використовувала доступну для розуміння лексику. Величезне спасибі.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Київ пр-т. Порика, 9 А
м.Сирець70 17 м. Нивки м.Мінська
Багатопрофільна медична клініка "Viva" на Виноградарі надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг пацієнтам будь-якого віку. У клініці працюють фахівці більше 30-ти напрямків медицини, серед них лікарі вищої та першої категорії, багато хто отримали наукові ступені.
  • Рентгеноскопія шлунку з барія сульфатом (до 4-х знімків) - (з вартістю препарату) 1 750
Працює з 00:00-24:00
Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь25 4 м. Петрівка32 11 м.Мінська33 8
Поліклініка для дітей і дорослих - представництво мережі "Медіком", пропонує широкий вибір амбулаторних послуг, у тому числі і завдяки відкриттю нових відділень: консультації профільних фахівців, променева діагностика (комп'ютерна томографія та цифровий рентген), клінічна лабораторія, вакцинація, спеціальні програми зі спостереження за розвитком дітей,...
Київ, вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна 6 2 м.Печерська 16 6 м.Дружби народів 21 10
R+
Київ вул. Василя Касіяна, 2/1
м.Іподром8 4
Багатопрофільний медичний центр "R + Medical Network" на Касіяна входить в мережу сімейних поліклінічних центрів. Тут представлені медпослуги першої ланки, здійснюється малоінвазивна хірургія одного дня. У штаті філії акушер-гінеколог, анестезіолог, проктолог, сімейний лікар, гінеколог-ендокринолог та інші.
R+
Київ вул. Євгена Коновальця, 34 А
м.Печерська6 6 м.Палац Україна20 7
R + Medical Network на Коновальця - один з амбулаторно-поліклінічних медичних центрів мережі, проводить прийом пацієнтів різного віку, надає консультаційні послуги, проводить первинну діагностику, малоінвазивні хірургічні втручання. У штаті медичного центру лікарі вищої категорії з багаторічним стажем, кандидати та доктори наук.
Київ вул. Велика Васильківська, 54 Б
м.Олімпійська4 1 м.Палац спорту10 5 м.Площа Льва Толстого8 4
Медичний центр "ІНГО" на Великій Васильківській - сучасна багатопрофільна клініка для всієї родини. Основні напрямки роботи центру – педіатрія, функціональна діагностика, кардіологія, гінекологія, мамологія, онкологія, травматологія та ортопедія, стоматологія, неврологія, ендокринологія та інші. Установи оснащено найновішим обладнанням, завдяки чому лікарі...
  • Цифрова рентгенографія стравоходу, шлунку, дванадцятипалої кишки з контрастуванням (без вартості контрастної речовини та без друку знімку на плівці) 1 151
Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-19:00 Нд: 09:00-16:00
Київ вул. Якуба Коласа, 2 Д , Борщагівка
м.Житомирська47 21
Медичний центр "Viva" на Борщагівці розташовується на першому поверсі нової будівлі. Основними принципами роботи центру є високий професіоналізм персоналу, турбота про зручність відвідувачів, грамотний підхід до планування й організації лікувального-діагностичного процесу. Клініка спеціалізується на визначенні ефективності лікування багатьох захворювань в...
Працює з 07:00-21:00
Сб: 07:00-21:00 Нд: 07:00-21:00
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А , Троєщина
р.Деснянський
Хірургічний центр Віва (Viva) на вул. Оноре де Бальзака, 85 А — найбільший медичний центр в мережі клінік Viva відкрився у 2019 році. У сучасному триповерховому будинку прекрасно обладнані два операційних зали, палата інтенсивної терапії, що оснащені інноваційним обладнанням за останнім словом техніки. Головною перевагою клініки є наявність комфортабельно...
Працює з 00:00-00:00
Сб: 00:00-00:00 Нд: 00:00-00:00
Київ вул. Михайла Коцюбинського, 8а
м.Університет14 10 м.Золоті ворота15 6 м.Театральна16 14
Медична клініка "Інститут проблем терапії" - багатопрофільний медичний центр, який спеціалізується на діагностуванні і лікуванні широкого спектру хвороб. Клініка була заснована в 2007 році. В медичному закладі працюють такі фахівці: гінекологи, урологи, кардіологи, невропатологи, дієтологи, гастроентерологи, ендокринологи, терапевти, дерматовенерологи,...
  • Рентген шлунка з барієм 900
Працює з 09:00-16:00
Добробут
Київ вул. Татарська, 2 Е
м.Лук'янівська8 2 м.Тараса Шевченко28 12
  • Рентгеноскопія проксимальних відділів шлунково-кишкового тракту (стравохід, шлунок, дванадцятипала кишка) 1 000
  • Рентгенографія верхніх відділів шлунково-кишкового тракту (без вартості контрасту) з видачею до 3-х знімків 700
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00
Київ Конча-Заспа, смт.Козин, вул Київська, 169
Сучасний медична клініка Viva для дітей і дорослих спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань в усіх напрямках. У медичній клініці в Конча-Заспі проводяться консультативні прийоми досвідчених фахівців, інструментальна діагностика і амбулаторні хірургічні операції. Здійснюються виїзні послуги на дому і надається швидка і невідкладна допомоги....
Працює з 00:00-00:00
Сб: 00:00-00:00 Нд: 00:00-00:00