Цифровий рентген в Києві

Цифровий рентген 470 грн.
Цифровий рентген 490 грн.
Цифровий рентген 470 грн.
Цифровий рентген 430 грн.
Цифровий рентген 590 грн.
Цифровий рентген 430 грн.
Цифровий рентген 370 грн.
Цифровий рентген 480 грн.
Цифровий рентген 480 грн.
Знайдено 10 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Наталія
Зверталась на консультаціяю до терапевта Власенко Анастасії Миколаївни, дуже задоволена. Вічливий, уважний лікар, професійний підхід. Дуже рекомендую.
Ганна
Не можу не написати слова подяки лікарю СирніковІй І.В.- це справжній фахівець своєї справи, чуйна, уважна людина, що зараз дуже рідко буває. Вже після перших хвилин спілкування я відчула велике бажання лікаря допомогти, а ще й підтримати!!!!! Вдячна безмежно!!!
Роксолана
Жахливий сервіс коло центру Записалась на процедуру катеризацію слухової труби. Уточнила ціну та чи роблять лікарі саме цю процедуру. Приїхавши в клініку мене повідомили, що обладнання в них немає та цю процедуру мені зробити не зможуть. Питання навіщо виставляти її в переліку послуг, обманювати пацієнтів, які їхали через все місто, щоб почути відому. Не раджу однозначно дану клініку.
Олександр
Рекомендую цього лікаря! Кваліфікований спеціаліст з великої літери. Діагностувала в мене гайморит на відміну від попередього лора. Через не своєчасне діагностування (3 НЕДІЛІ) були ускладнення, з якими лікар успішно справилась. Лікар робила мені пунцію. Сподобалось, що Катерина Павлівна завжди роз'яснює кожну деталь з приводу захворювання, процедур та лікування.
Майя
Была впервые, доктор внимательна и вежлива. На все свои вопросы получила ответы. Рекомендую однозначно
Евгений
Попал на прием к доктору через страховую. Все на высшем уровне-очень внимательная, очень уважительное отношения, рекомендации четкие и по делу. Спасибо, теперь знаю к кому обратиться, если будет нужно
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Cеть клиник "Амеда"
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Південна, 7
р.Святошинський
Сучасна багатопрофільна сімейна клинка Амеда на Софіївській Борщагівці з 2013 року займається діагностикою, лікуванням і профілактичними заходами в різних областях медицини для дітей і дорослих.
  • Рентгенографія цифрова органів грудної клітини (одна проекція) 470
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00
Київ вул. Велика Васильківська, 54 Б
м.Олімпійська4 1 м.Палац спорту10 5 м.Площа Льва Толстого8 4
Медичний центр "ІНГО" на Великій Васильківській - сучасна багатопрофільна клініка для всієї родини. Основні напрямки роботи центру – педіатрія, функціональна діагностика, кардіологія, гінекологія, мамологія, онкологія, травматологія та ортопедія, стоматологія, неврологія, ендокринологія та інші. Установи оснащено найновішим обладнанням, завдяки чому лікарі...
  • Цифрова рентгенографія ключиці (1 проекція) 425
  • Цифрова рентгенографія крижово-здухвинних з`єднань (1проекція) 397
  • Цифрова рентгенографія п`яткової кістки (2 проекції) 476
  • Друк цифрового рентгенівського знімку на плівці 14 х 17 дюймів 185
  • Друк цифрового рентгенівського знімку на плівці 8 х 10 дюймів 92
Працює з 08:00-18:00
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-15:00
Астра Дент
Клініка Astra Dent (Астра Дент) — це медичний заклад спеціалізованого типу, в якому пацієнти можуть отримати стоматологічну допомогу. Лікарі центру стажувалися за кордоном.
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-21:00 Нд: 09:00-21:00
Київ вул. Ярославська, 55
м.Контрактова площа10 м.Тараса Шевченко10
  • Рентгенографія цифрова будь-якої анатомічної області у двох проекціях, без опису от 599
  • Рентгенографія цифрова будь-якої анатомічної області в трьох проекціях от 779
  • Рентгенографія цифрова будь-якої анатомічної області в одній проекції, без опису (включена вартість плівки або CD) от 589
  • Рентгенографія цифрова - прицільний знімок (додатковий) от 329
Працює з 07:30-21:00